reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Suselku super ze doszliscie do wspolnego pomyslu z Mężem ;-) znam kilka par ktore nie mogły miec dzieci a teraz maja dwójkę adoptowane i z naturalnego własnego igraszkowania :-)
 
reklama
suselku ja wiem Kochana martwi mnie to ze test wyszedl negatywny a ja ogolnie zle sie czuje...dzis juz dwa razy niewiele braklo i bym zaslabla,pomijajac fakt ze zrobilam sobie dzisiaj obiadek do tego smazylam cebule ktora uwielbiam i nie minelo 10 minut i wyladowalam w WC.Kupilam sobie nowy proszek na zakupach uparlam sie na ten bo zapach mi sie podobal dzis wstawilam pranie i po prostu nie moge zdziezyc tego zapachu Maz musial wyniesc je na taras...nie wkrecam sobie bo odkad test wyszedl negatywny juz kompletnie o tm nie mysle pozatym tak jak mowisz to pierwszy cykl i wcale nie uparlam sie ze juz teraz musi wyjsc
 
Ostatnia edycja:
Suseł : nie drożne kanaliki. A po biopsji czemu niema plemników to niewiadomo. M brał tabletki przepisane od dr na poprawe przed biopsją i co ... wychodzi na to że zaszkodziły a nie pomogły :(
 
Aschlee - nasz mozg rozne cuda potrafi zdzialac a do tego u ciebie moga jeszcze hormony wariowac np. Peogesteron ktory wlasnie odpowiedzialny jest za sle samopoczucie czesto
 
Dziewczynki, przykro mi <przytul> Miałam nadzieje, że wejdę i zobaczę Wasze posty z dwiema kreseczkami :( Kolejny cykl musi być Wasz. Dacie radę :*:* &&&&&&&&& cały czas za Was trzymam.

Miss, witaj Kochana :* Ciesze się, że u Ciebie zaczyna się poprawiać sytuacja. Co u mnie? Cały czas boli i dzisiaj nawet krew mi leciała. Myślałam, że szybko mi się zagoi po wyrwaniu zęba, ale mogę tylko o tym pomarzyć. Jak wezmę tabletkę, to tak na 2/3h spokój, a później znowu ból. Po nocy jest najgorzej. Co do rady z dziewczynkami, to wczoraj diabeł wstąpił w nie, bo były nie do wytrzymania. Jedna drugiej zabawki zabierała i się za włosy ciągały ;/ A mi się tylko marzy spanie. Gdzie usiądę, to zasypiam. Pogoda? Może tabletki? Zjadłam już bardzo dużo. Jutro żeby nie myśleć o bólu, to ze znajomymi wybieramy się na działkę. Trzeba trochę porobić :) Wczoraj też nie wchodziłam, bo minęło mi i mężowi 5 lat bycia ze sobą. Jak ten czas leci. A za 10 dni moja Oliwka urodzinki mam i muszę coś wymyślić, aby dzieciaczek był szczęśliwy.
 
ewelinka dzieki! zobaczymy jak bedzie ale dzieki temu ze mamy ta opcje bardzo sie uspokoilam a to najwazniejsze, juz nie czuje takiej presji!

Aschlee moze po prostu Ci sie poprzestawialo po poronieniu i masz wiecej progesteronu przed @ ktory powoduje te wszystkie objawy. poczekaj troche i zobacz jak dalej bedzie. napewn bedzie ok. o widze, ze kasik to samo do glowy przyszlo, wiec moze to to ;-)

lalka no wlasnie o brak przy biopsji mi chodzilo. oby w Warszawie byli lepsi specjalisci i sie udalo!! &&&
 
Oj
I wieczór. U was też aka paskudna pogoda. Po południu naszły chmury i zaczeło lać ok 15 stej i leje do teraz.
Dziś ugotowałam rosół na indyku i do tego kluseczki lane z mąki kukurydzianej, ryżowej i mielonego lnu. Nawet, nawet, tylko za dużo zrobiłam i więcej lanych niż rosołu. Prawie bez glitami ianu sodu, prawie bo na przyprawch pisze że moze zawierać sladowe ilosci.
Pyszne i porzywne.
Na jutro mam mloda kapustke, piersi z kurczaka i zrobie kluski jaglane.
Dzisiaj zjadłam tyle do tej pory co przez ostatnie dwa dni. W koncu brzuch mnie nie naperdz.... tylko pobolewa.

Maluś' - z kad takie dlugie problemy po wyrwaniu zeba. Ja w pierszy dzień pilam przez slomkę, jadlam dopiero wieczorem plynny kisiel, na drugi dzien na sniadanie to samo dopiero w poludnie kanapka chlebka z serkiem, kilka pierożkow ruskich. Wszystko miekkie i letnie. Nie plukalam buzi za bardzo. W miejscu po wyrwaniu zeba jak zostaje durza dziura musi wytworzyc sie krwiak ktory zaczopuje wejscie do dziury i zapobiegnie dostawaniu sie tam bakteri. A dostalas jakis antybiotyk. To najlepsze rozwiazanie. Jak dlugo i bardzo boli to moze sie cos tam dziac. Augumentin by rozwiazal problem. Moze na pogotowiu ci pomoga i wypisza antybiotyk. A nie masz czasem gorączki.

Niezalerznie od wszystkiego milego wieczoru.
 
Jołasia, stomatolog u której byłam powiedziała, że mam poważne zapalenie i moja rana może przez jakiś czas boleć i powoli goić się. Mam mało płukać, jeść zimne jedzenie. Uważam z jedzeniem i jem tylko miękkie jedzenie. Rana napewno goi się, bo jeszcze wczoraj miałam duży skrzepik, a teraz prawie nie widać i jest biały pasek (tak jakby skórka ba ranie). Poczekam do wtorku i wtedy jak nie poprawi się pojdę do tej babki. Ale dzięki za radę:*
 
reklama
Maluś' - ja miałam zapalenie ktore najprawdopodobniej posialo az bakteriam. Mialam na to antybiotyki, teraz tez bralam. I mysle ze dzieki temu szybko sie goi, boli ale jedna, dwi tabletki dziennie wystarczaja. Po wyrwaniu wiekszego zeba potrzebny jest antybiotyk bo wtedy jest mniejsze prwdopodobienstwo powiklan.
A co u meza w pracy?
 
Do góry