reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Asia, Aschlee tule mocno. Wiem ze sie nie załamujecie bo twarde babki jesteście. Głowa do góry, pierś do przodu i następny cykl Wasz ;-)

Dziewczyny powiedzcie mi czy Castagnus skoro łagodzi bole miesiaczkowe to moze tez łagodzić bole owulacyjne? Moze to glupie pytanie ale chyba powinnam miec gdzies teraz owu a nie czuje kompletnie nic.
 
reklama
Jak @ nie przyjdzie do srody to moja gin zarzadzila wizyte :-D
w moim cyklu chyba sie cos poprzestawialo bo jak na razie @ ani widu ani slychu i kompletnie sie na nia nieczuje....chyba ze zaatakuje z zaskoczenia:baffled:
 
Kasikz fajnie odpoczac psychicznie. Co tam :-)

Gabis a czy ty bylas na monitoringu w tym cyklu? Moze kopsnij sie w pon na usg bedziesz wiedziala o co chodzi. I tez proponuje Inofolic on reguluje prace jajnikow.

Laleczka kochana moja :*

Ja dzis mam wolna sobote jupiiii :-) z moim misiem razem sobie rzadzimy.
Aschlee ja mam wrazenie ze moja @ idzie wielkimi krokami. To malpa wredna.
 
Aschlee u mnie 41 dc i tez ani widu ani slychu @... To ma być 2 @ po #. Test robiłam ale negatywny. We wtorek do doktorka idę.
 
Nic...ide popoludniu sie wyzyc na silownie...jak ma przylezc to niech przylazi jak najszybciej bo chce zaczac nowy cykl;-)
 
reklama
Czesc dziewczynki! Ja od wczoraj w super humorze :-) powiedzialam mezowi ze cos mi sie wydaje ze nie bedziemy miec dzieci i oboje zgodzilismy sie ze bedziemy isc w kierunku adopcji. jeszcze nie teraz, ale od przyszlego cyklu zwalniamy ze staraniami. bardzo mnie ta rozmowa uspokoila bo wiem ze nawet jezeli sie okaze ze nie mamy szans na dziecko, to bedziemy adoptowac.

mychunia &&& za posiew!

Gochson gratuluje bety i nie martw sie bo z tego co wiem to przyrosla bardzo ladnie :tak:

motylku dziecko zdrowsze od matki :-D anemia to pewnie od utraty duzej ilosci krwi, co? napewno szybko wyjdziesz na prosta.

lalka strasznie mi przykro :-( a znacie przyczyne? widac ze masz duzo sily w sobie!

przykro mi z powodu dzisiejszych negatywnych testow :-(
Aschlee a skad te zmartwienia? przeciez to dopiero pierwszy cykl staran po poronieniu. napewno wszystko jest ok i zaraz sie uda!
 
Ostatnia edycja:
Do góry