reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam Dziewczyny :-)
Ja po uczelni, zmęczona...Gdyby nie @ 08.05 to bym uwierzyła, że jestem w ciąży. Siedzę sobie na zajęciach i pytam koleżanki (która nie pali, a ja tak) czy czuje ten okropny zapach papierosów..mówi, że nie - a mi tak bardzo śmierdziało... Później pytam ciekawe co dziś w bufecie serwują, że tak zajeżdża. Ona oczywiście nic nie czuła - a ja tak - kiełbasę gotowaną :-D:-D

Gdzieś mi się przewinęło, że inofolic reguluje pracę jajników. A są jeszcze jakieś inne środki, które regulują i pracę jajników i owu? Może na ten powiększony jajnik by zadziałało? Możecie mi Kochane coś polecić?

Asia, Aschlee - przykro mi.... :-:)-(
 
reklama
Witam.

Ja dopiero mam czas zajrzec do Was;)

Kurcze liczylam na jakies II kreseczki,no ale niema co sie stresowac i walczyc dalej:)

Susel
ciesze sie zmienilas nastawienie;)

Malus bidulko;( napewno jutro bedzie lepiej. A z dziewczynkami to wiesz jak to jest z dziecmi maja swoje lepsze i gorsze dni jak my dorosli

A ja wlasnie uspilam chrzesniaka 4 miesieczego bo rodzice ma wesele poszli:)
Dzis z corka jeszcze na festynie bylam bo wystepowala moja kochana;)

Tal wiec jestem na nogach od 4 rano i jestem juz padnieta...chyba skorzystam i troche sie zdrzemne bo mlody potrafi dac popalic;-)
 
hej śpicie jeszcze??
ładna pogoda więc pewnie macie plany wyjazdowe
u nas leniwa niedziela

fluidki przesyłam
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
U nas też po raz pierwszy od tygodnia nie leje!! Co prawda są chmury ale minimalnie się słonce przebija, już po niedzieli ma być lepiej.
Pozdrawiam!!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Nie śpimy.
U nas przestało mocno padac i tylko co jakiś czas pokrapuje. Nawet chmury już jaśniejsze.
Poskładam pranie i że coś upiekę. Kupiłam wczoraj sorbet malinowy. Mam śmietankę, może do tego owocowa galaretka i dobry deser. Jeszcze zobaczę. Coś musze wymyśleć bo już dawno nie jadłam pyszcego deseru. Dwa tygodnie bez pysznej kalorycznej słodkości. Jak na mnie to bardzo długo.
Milej niedzieli.
 
Julia, odpocznij sobie Kochana jak masz możliwość :* Co do zębów, to wyjątkowo dzisiaj lepiej. Tak to o tej porze 4/6 tabletek było, a dzisiaj tylko nad ranem 2 i na razie koniec :) Samopoczucie fajne, bo znajomi wpadną i idziemy na działkę :D Trzeba coś porobić, bo już ponad połowa maja.

Jołasia, co do pracy mojego męża, to lepiej nie mówić. Raz lepiej, a raz gorzej. W pracy pierwszej, gdzie ma umowę o pracę tata będzie uczyć M na plazmie przez ten cały tydzień i prawdopodobnie podwyżkę jakąś dostanie, bo te stanowisko odpowiedzialne, a co do drugiej pracy na działalności, to wszystko się psuje. Chcą dla mojego męża zabrać trochę godzin i wtedy mniej będzie zarabiać, ale nie podda on się i będzie jutro kłócić się. Robi dla nich 3 lata i jest jednym z najlepszych pracowników (większość poodchodziła) i z moim M 2 jeszcze jest takich dobrych, a nie doceniają mojego męża. Wolą jakiegoś pijaka wziąć na więcej godzin, a mój M ma być z doskoku jak tamten nie będzie sobie radzić. Chamstwo i nic więcej. Ja powiedziałam, że jak zrobią tak, to zgłoszę to do inspekcji pracy, że pijak robi na rusztowaniu i może krzywdę sobie zrobić. Wtedy nie będzie im do śmiechu. I tak zaraz będzie sprawa związku z tą urwaną ręką. Chcieli dla kolesia zapłacić za milczenie 5tysięcy, ale się nie zgodził. Na miesiąc na leki będzie mało.

Uciekam ogarniać, bo niedługo przyjdą znajomi, a trochę roboty jeszcze mam w domu.

Miłej niedzieli :*

Aschlee :*
 
Malus Kochana strasznie mi przykro ze ta druga praca tak kiepsko...co za ludzie chamscy...jak tak mozna postepowac...nie miesci mi sie to w glowie...Dobrze ze ten bol juz lzejszy I sie juz tak nie meczysz...u mnie dzis paskudnie wiec przymus siedzenia w domu.
Milej niedzieli

Gesendet von meinem HTC One V mit Tapatalk
 
Goska samopoczucie takie sobie raz lepiej raz gorzej,ale nie bede narzekac;-) a @ jak nie bylo tak nie ma.
Dziekuje ze pytasz to mile :)
 
reklama
Do góry