reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Sie witam wrocilazm z Turcji a teraz sangon i nie wiem kiedy sie odnajde. Ja wlasnie dostalam @ wiec nawet nie testowalam. Juz od 2 cykli tego nie robie- przynajmniej sie nie nakrecam. I tez smutno czasami bo Pola starsza , chce rodzenstwo ....;( kciuki za testy i nowe cykle
 
reklama
hej dziewczyny :tak:

lalka
wiadomo, ze faceci to bardziej przezywają jak "wina" leży po ich stronie, ale jak się kocha to to nie jest przeszkoda... jak się naturalnie nie uda zawsze jest inne wyjście... ważne jest by być razem i się wspierać.... jestem z Wami ;*

Asia, Aschlee, kasik przykro mi :-(
 
Asia pewnie...niepokoi mnie tylko moje samopoczucie bo dalej jest takie samo...ale juz sie nie nakrecam...czekamy na @ I dzialamy dalej.Moze u mnie po # cykle sie rozregulowaly I nie trafilismy w ten dzien co trzeba...cholera wie...

Gesendet von meinem HTC One V mit Tapatalk
 
Hey ... dziekuje za mile powitanie ;-) i kciukasy ....
Staranka w toku ;-) ....

Przepraszam was najmocniej ze tak samolubbnie ale powoli staram sie was poznac i podczytac ....

Milego weekendu ....
 
Dziewczy przykro z powodu I testów. Szkoda. Ostatnio tak tu II kreskowo było.

Ja troszkę lepiej. Mam nadzieję tylko że układ trawienny na tych lekach w miarę szybko wróci do normy. Na wadze już 56,5 kg a przed szpitalem było 60 kg. Oj:-( W hormonach pewno się namiesza bo tłuszczyk też potrzebny. Jedno jest pewne. Właśnie mam bardzo wilgotno a jest 14dc. Więc coś się uregulowało. Szkoda tylko że nie możemy jeszcze. Wizyta za tydzień w czwartek albo w przyszły poniedziałek. Z zębem juz lepiej. Przeszłam to przeciągle - krew, ale w miarę łagodniej w porównaniu do wyrywania zęba kiedyś.
Zaraz do miasta. Jakieś mięsko, picie. Bardzo dużo piję by bakterie wypłukać. Amu dla psa...

lalka - mój M bardzo współczuje twojemu.

Miłego dnia
 
Witam

Aschlee, Asiu bardzo mi przykro. Wierzę jednak że kolejny cykl juz będzie Wasz! :-)

Lalka- przykro mi... nawet sobie nie wyobrazam jak sie musi czuc Twoj Maz... musisz go mocno wspierac.

Jolasia super ze z zebem juz lepiej ;-)

Kasiu jak sie wyjazd udal? Kolejny cykl razem z dziewczynami będziesz świętować ;-)

Caluje kazda ;****
 
reklama
Do góry