reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Forum źle na mnie wpływa ;/ Miałam nie myśleć o ciąży, a przez Was nakręcam się :zawstydzona/y:Poprosiłam męża aby po pracy zajechał do apteki i kupił mi test (szkoda mi pieniędzy, ale nie wytrzymam tego napięcia). Ale nie wiem jak to będzie z moim stężeniem, bo co chwilę biegam siusiu ;/ Test robiłam w poniedziałek i wydawało mi się, że coś widzę. Minimalnie, ale widzę. Ale M mówił żebym sobie nie wkręcała. Co ma być, to będzie. Psycha mi chyba siada ;/ Jeżeli do jutra nie dostanę @ zrobię test. Jeżeli test nie wyjdzie, to pewnie będę musiała zapisać się do lekarza aby dał mi coś na wywołanie @, bo równie dobrze mogę mieć cykl bezowulacyjny.

Tylko proszę nie pomyślcie o mnie jako o dziwaku jak Wam to napisałam, ale nie jest mi łatwo. Niepewność męczy i to bardzo. Na betę nie jestem w stanie iść, bo M pracuje, a nie mam z kim dzieci zostawić. Więc na razie zostaje mi test, a później przed świętami M będzie mieć wolne to wtedy jak mi się uda dostać (i nie dostane @), to ginekolog.
 
Malus ja Cię doskonale rozumiem. Kochana może cos tam bylo a moze nie na tym teście. .. nie ma co gdybac. Moze sprobuj wytrzymac choc dwie godziny bez siusiania bo tak nie ma sensu robic. A najlepiej zrob rano chyba ze w nocy tez czesto chodzisz do wc.
chcialam isc spać a tu niespodzianka przyszedł moj brat... i nici z drzemki
 
Witam się popołudniowo:-) czytałam,i czytałam,piszecie tyle że cieżko nadrabiac heh ale takie mile wiad pieknie sie czyt:-)

Mam wyniki ale chyba fatalne... z reszta nie znam sie
155,10 mlU/mL przy normach: 2-4 tydz 39,1-8388 5-6tydz 861-88 769
I co teraz? Co to znaczy? Od jakiego momentu oni liczą tygodnie ciąży? :-(
jeju kochana wielkie gratulacje:-):happy2:

Kocham Was Dziewczynki :***
Bez Was pewnie bym tu siedziała i ryczała a tak powoli zaczynam się cieszyć i wierzyć, ze jednak wszystko jest dobrze.
Myslicie ze moge rozsyłać już fluidki? Łapcie
~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~~~ ~~~~~~
dziękuję za fluidki:-D

Dzień dobry w te piękne popołudnie.

ulenka - Duszniki, Stęszew i okolic.

Dziewczyny, plamienia brunatne ustały, został tylko przebarwiony śluz, temperatura skoczyła, cycki twarde aż się świecą od nabrzmienia, przepraszam za określenie ale tak jest. Jest nadzieja, że to było brudzenie związane z inplantacją
Nic sobie nie wmawiam ale po prostu znerwowałam się że już @ przylazła.

niestety te msc w innym kier.
i trzymam kciukasy za inplantacje
Dziewczyny przyszedl listonosz z testami. Zrobilam dwa testy i sa bladziochy ale widoczne :-) oby to nie byly ferelne testy

Wow no co tu sie dzis dzieje:-) brawo,brawo ,brawo:-Dwielkie gratki kochana:tak:

Malus ja Cię doskonale rozumiem. Kochana może cos tam bylo a moze nie na tym teście. .. nie ma co gdybac. Moze sprobuj wytrzymac choc dwie godziny bez siusiania bo tak nie ma sensu robic. A najlepiej zrob rano chyba ze w nocy tez czesto chodzisz do wc.
chcialam isc spać a tu niespodzianka przyszedł moj brat... i nici z drzemki

o i juz nawet pierwszy onjaw jest:-)senność:-D
 
już w pracy :( ale fajnie było przedpołudnie spędzić z G :D czułam się jakbyśmy byli na urlopie :D

Mychunia z jednej str szkoda, ale z drugiej to się nawet cieszę, bo przy tak niskiej temp nie wiadomo jakby się to skończyło... w każdym razie nie jest mi smutno :) cykl się jeszcze nie skończył, więc kto wie :) może jeszcze temp skoczy i coś się zmajstruje :)

Maluś nikt o Tobie tak nie myśli! no co Ty :* to logiczne że masz takie przypuszczenia, zrób jutro test dla spokoju :)
dziś nie rób bo będzie za małe stężenie i jakby co to dalej się będziesz zastanawiać że może lepiej było z porannego...
 
Widze dzisiaj szczesliwie
Karolinka, Ewelinka super;)
Malusiolka jako dziwak ;) mysle ze kazda z nas choc bardzo sie stara to i tak nie jest w stanie nie myslec .
Ja choc czasu malo i wlasciwie nie wiem kiedy myslec to i tak nie umiem calkiem odposcic. Od 2 dni powstrzymuje sie zeby noe robic testu ale obiecalam sobie ze przed sobota nie robie bo wlasnie sie nakrecam.
 
Kraolina gratuluje ogromnie :)
Ewelinka super wieści :) nie bierz juz castagnusa bo bierze sie go do ujrzenia 2 kresek!
Maluś moze tak ma być i juz:) &&
Blair kochana ja tak bardzo czekam na twoja bete &&&&&&

ja w łóżku cały dzień.. obiadek wczorajszy wiec moge leniuchowac :)
 
reklama
Do góry