reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Blair pokazalam Mężowi test a on na to ze takie blade i malo widac. On chyba bladego bladziocha nigdy nie widzial :p i kazal mi jutro isc sie kuc :-D

Niedowiarek.
Mój M chciałby choć taki blady test zobaczyć.

Położyłam psa na sobie jak zwykle, przytulał się do piersi jak spał i jak osunął się na podbrzusze to strasznie mnie ciągnęło, bolało. Boje się, że coś nie tak tam się dzieje.

Idę depilować nóżki.
Później jakiś film.
Dobranoc
 
Ewelinka moja kreską nigdy nie była mocna ;-) zawsze blada nawet tydz po terminie :-) a beta ładnie rosła:-)

Aj do mojego męża też nie docierało dopiero w 10tyg jak zobaczył dziecko to dotarło :-)
 
u mnie niestety tempka spadla wiec juz rano wiedzialam co sie szykuje, a potem jeszcze bylo plamienie. @ jeszcze jako taka nieprzyszla, ale niestety nadchodzi, wiec przestaje brac duphaston i niech przyjdzie i pojdzie jak najszybciej. zeby sie nie zalamywac, to zaczelam robic plan i stwierdzilam, ze jeszcze jeden cykl z lekami, a potem inseminacja. no i pocieszam sie tez tym ze progesteron mi chyba wzrosl bo mialam ladna tempke w tym cyklu, wiec cos idzie w dobrym kierunku.

watpliwosci gratuluje pracy!!

Agniesia 3 miesiace przed staraniami chyba, ale nie pamietam bo juz ponad rok biore...

Kocicowa Mama palenie ma wielki wplyw na jakosc nasienia. moj palil i wyniki nie byly niestety za dobre, wiec moze akurat Ci sie uda przekonac go do ograniczenia.

Blair moze i podobne te wykresy ale to nic nie znaczy.rownie dobrze owu moze byc przed Toba lub moze byc to cykl bezowulacyjny.

Kraolina gratuluje bety!!!

ewelinka gratuluje!!! wszystkie czulysmy ze Ci sie uda!

jusastar ja bym powiedziala ze prolaktyna i progesteron ok, TSH nie jest zle ale do obnizenia troche chociaz. mi endo kazala obnizyc conajmniej do 2.
 
reklama
Faceci juz chyba takie niedowiarki. Moj tez jakos jak bladziochy widzial nie wierzyl.;) teraz juz bardziej uswiadomiony wiec sam szuka ciena cieniow
Susel:( Pewnie i ja zaraz do ciebie dolocze i bedziemy kolejny miesiac walczyc;)
A Tsh do staran podobno najlepsze 1.5
 
Do góry