reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Tinus cudny ! Poglaskaj maluszka od cioteczki ....

Ja to czym bliżej terminu @ tym bardziej tracę nadzieje .. niby powodów nie mam ale boję się uwierzyć ze mogłoby sie udać .. zbyt długo czekam,tyle rozczarowań .... chyba nie mam już siły .....
 
reklama
Pogłaskany :D :-D
Anulcia nie trać nadzieji...wiem ze jest cięzko ale musisz myśleć pozytywnie..najlepiej czymś zajmij głowę chociaz to trudne :) ja tak naprawdę dopiero gdy poczułam ruchy uwierzyłam że jestem w ciąży...długo mi się zeszło :-) Bóg wynagrodzi Ci to czekania uwierz mi wiem co mówię :)
 
Wiecie ....dzwonił kuzyn m ,chwalil się ze w ciąży sa .... siedzialam i wcale nie chcialam słuchać tej rozmowy .... tych gratulacji,lzy mi cisnely do oczu .... az beksa puscilam .. kurcze ciesze się ale dobija mi to system .... m juz nawet nic
Mowi ..... ide spać. ...
 
Jugoslawa oj piekny był to dzien, taki wiosenny, tylko niestety ma padac snieg jak slyszalam, bleee mam nadzieje, ze się mylili jednak. Tez lubie taka swieza uprana wysuszona na dworze posciel:-)



Missiiss wlasnie kochana dbaj o siebie i mam nadzieje, ze te omdlenia nie będą tak często Cie nawiedzac, odpoczywaj ile sie da. I najwazniejsze, ze synus wyrozumialy dla mamusi jest;-)


Anula kochana to zaciskam kciuki, aby było dobrze. Nie trac wiary, bo kto ma Wierzyc jak nie Ty? Wiem, ze czasem ciezko jest, ale wiem tez, ze się uda zobaczysz, los nam wszystko wynagrodzi, niektórzy musza czekac dłużej na swój cud;-)


Lux oj to nie fajnie z ta wyplata, bo to potrafi rozczarowac

Julia pewnie mamy takie same kurtalki hehe, a portfele w Mohito tez widziałam takie czarne fajne, ja dostalam na gwiazdke, sama sobie wybrałam turkusowy w TK Maxx:-D



Tinus piekny brzusio:-)

Ide spac, bo zasypiam juz na siedzaco jak nic;-)

Dobranoc:-)
 
Witam

Ja w autobusie juz siedze...i zasypiam

Milego dnia zycze!!

Tinus brzusio piekny;-)

A my dzis wielki dzien mamy corka ma zapisy do 5 latkow!! Ale to zlecialo....

Jazza tak mam taki czarny i wyglada jak skora krokodyla...bo ja musze miec pojemny!!!
Mialam taki fajny portfel z Stradivariusa tez rewelavja niestety swoje przedszedl i emerytura go dosiegla:/
 
Cześć dziewczyny,

missiiss: oj domyślam się, że taka bezczynność drażni i denerwuje :( Zwłaszcza, że właśnie w takich sytuacjach człowiek chce dużo robić jak nie może :)

julia: portfel w mohito mówisz ;) faaaaajnie, ja mam portfel na liście zakupów od pewnego czasu...i chyba wyjdzie tak, że poczekam z tym do świątecznych, grudniowych przecen :D Tak właśnie kupiłam ten co mam teraz :) Powodzenia na zapisach :) A kiedy wolne będziesz miała? Jakoś nocka niedługo chyba u ciebie?

lux: komunia zawsze z wydatkiem się kojarzy...na szczęście jest raz w życiu :D No chyba, że ma się więcej niż jednego chrześniaka ;)

tinuś: piękny brzusio :)

anula: doskonale cię rozumiem kochana...będzie co ma być. Natura musi teraz zrobić swoje :) Ja też ostatnio jestem karmiona wieściami o ciążach :| Staram się zachować spokój, ale czasem też coś we mnie pęka :(

jazza: też słyszałam o powrocie śniegu i mrozu :| Nie chcę o tym nawet myśleć. Wiosna ma być i już ;D

U mnie 26dc i test negatywny. Musiałam zrobić dla spokoju ducha, bo wczoraj ostatniego dupka wzięłam. Czyli czekamy na @. Pojawi się albo jutro albo pojutrze :)
Coś zachmurzone niebo u mnie od rana...szkoda.
Byłam wczoraj w kinie na filmie szumowskiej "Body/ciało" i powiem wam, że ciekawy film. Porusza bardzo tajemnicze zagadnienie czyli co się dzieje z człowiekiem po śmierci. Niby temat ciężki, ale lekko przedstawiony.
 
Hej laski :) z pracy niedawno wróciłam i leże ze starym w łóżku. Potem obiadek trzeba iść zrobić :) dziś barszcz biały plus jajko i biała kiełbasa.
 
Dzień dobry ....
Dzisiaj samopoczucie mieszane .... ni lepiej ni gorzej .. cycki tylko napier.....

Jugoslawa ehh .... jakos to będzie .... ale z mojej strony bez optymizmu .... brak mi go ....

Jazza ja wczoraj szyby skrobalam rano .... dzisiaj cieplo .... milego dzionka ....

Jula moj zaraz 8 lat konczy .. a dopiero co byl taki malusi .....
 
reklama
Do góry