reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Cześć dziewczyny,

jazza: a jak dzisiaj pogoda u ciebie? U mnie rano było paskudnie, bo pochmurno i padało. Teraz słonko zaczyna wychodzić i jest nadzieja na piękny dzień :) Jechałaś już nową linią metra? :D

lux: a jak tam sytuacja między rodzicami dzieciaczków? Lepiej?

U mnie 27 dzień cyklu i łapię się na tym, że zaczynam lekko świrować i wmawiać sobie objawy ciąży :|
Wiem, że to głupie i muszę z tym walczyć, żeby nie cierpieć jak @ się przybłąka.
Dobrze, że mam dużo zajęć dzisiaj i jutro w zasadzie też, więc będę miała ograniczoną ilość czasu wolnego :)
Chciałabym kupić sobie jakieś fajne buty na wiosnę i w końcu torebkę o której mówi już o kilku miesięcy. Wiosna to zawsze możliwość większej zabawy kolorami, więc aż mnie kusi kupienie torby w kolorze "nie czarnym" :)

Udanego dnia ;)
 
Dzien dobry :-)

Lux milej pracy kochana:-)

Jugoslawa kochana a u nas pieknie slonecznie, ale zimno brrr, ale sloneczko swieci i to jest najwazniejsze:-D. Hmmm a moze moze bedzie niespodzianka u Ciebie?;-) poki nie ma wrednej panny @ wszystko mozliwe;-). Torebka mowisz? Tez mysle o nowej, koniecznie w kolorze czarnym. Jestem w trakcie poszukiwan teraz, podoba mi sie bardzo torebka O-bag, taka elegancka shoperka, drogie sa skubane, wiec moze w nastepny miesiacu sie zdecyduje, bo otworzyli wlasnie skklep z nimi w warszawie, bo do tej pory mozna ja bylo kupic tylko przez neta i ciagle byla niedostepna. Hmm chyba, ze znajde jakas inna super czarna, widzialam tez fajna czarna torebke w Mohito ;-). No i wczoraj widzialam jeszcze fajniejszy kapelusik w H&M, taki czarny, delikatny, elegancki;-) i chyba w koncu na niego sie zdecyduje. Ahh uwielbiam takie odbudowywanie garderoby na wiosne:-D.
A druga linia metra to jeszcze nie jechalam, bo mi w ogole trasa jej nie pasuje, ale i tak nie obylo sie bez kwasu i schody ruchome tam sie psuja non stop:-D. Mi sie podobalo podrozowanie metrem po Nowym Yorku, za pierwszym razem bylam przerazona, bo to kilka poziomow, ale potem juz smigalam wszedzie, a najbardziej podobalo mi sie tam to, ze NY pelen jest ludzi niecodziennych, ze tak to ujme, i np kiedys kiedy czekalam na metro czarnoskory facet w legancka teczka zaczal od tak spiewac przepieknym glosem (oni pieknie spiewaja), po cyzm metro przyjechalo i po prostu otworzyl oczy, przestal i wszedl do metra:-). Takich sytuacji podobnych bylo tam sporo.;-) Tesknie za tamtym miejscem :)

Milego dnia :-)
 
lux: to to super, że przetrwali kryzys. Oby było tylko lepiej. Za ciebie też &&&&&&&&&& mam zaciśnięte :D Niech ten marzec w końcu sypnie tutaj dwoma kreseczkami :D Jeszcze szansa na poród w 2016 :D

jazza: hihi nieźle z tym śpiewaniem na stacji metra w NY :D U nas wysokie ryzyko dostania mandatu :D Czasem oglądam zdjęcia z NY i widać, że tam ludzie wolność czują. Widać to w ubiorze, w wyglądzie...U nas to jeszcze długo długo zanim będzie podobnie :D U nas to metro to dopiero w powijakach jest :/ Raptem 2 linie :/ No ale coś do przodu idzie na szczęście...Też mi się o-bag torby podobają :)
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki
Zjadlam kasze manna i marzy mi sie wieśmak o_O:Oo_O.

Ahh jak ja bym chciala zeby u nas tez choc po czesci bylo czuc taka wolnosc jjak w ny:-) to taki urok ma. Tak jak piszecie czucze ludzie sa wolni i przez to szczesliwsi. Au nas standard narzekaczy z wyjatkami ;-) u nas takie obrazy z ny to tylko na filmach niestety.

Jugoslawa i anula
Ja wierze ze jeszcze nic straconego :-)

Aschle
Hop hop co tam u ciebbie?

Watpliwosci
Ijak tam sprawy, cos sie udalo rozwiazac bezproblemowo?

Wszystkim pracusia i tym co dzis maja wolne milego dzionka :-)

U mnie cos kiepsko w tym tygodniu. Strasznie czesto mam bole podbrzusza i pachwin na co nospa pomaga i dodatkowo kolo 6-7 x na dzien twardnienia brzucha. Staram sie lezec ale mlody mi nie zawsze pozwala bo jeszcze jestem z nim w domu do konca tygodnia. Mam nadziejeze jeszcze mi sietam w miare wszystko trzyma. W pn sie dowiem i oby nie skonczylo sie na patologi. Narazie lykam magnezu wiecej iw razieco nospe. Kurcze najgorzej wieczorami mnie wszystko boli...
 
reklama
Do góry