reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hey ....
Przepraszam ze dopiero teraz ....
Zrobilam test, cos tam wyszlo z lekka gołym okiem widać .... no ale test jakieś badziewie,czułość 25 ....a dzisiaj jakby 13dpo .... wiec się nie ciesze ani nie napalam .... moze później podjadę do apteki .... cyc pełny ze hoho ....
W pracy jako tako .... nie mam weny tam byc ....juz chyba się nastawilam na "nie" .....

Miss jeszcze troszkę zaciskaj nóżki ....ktory już tydzień masz?i co Lenka pozostaje Lenka ;-)?
Jak ja ci zazdroszczę wolnego czasu i tego ze spedzasz go z synkiem .... Tęsknię za tym .... no ale kto wie może juz niedługo ;-)

Jula dalas rade po takiej drzemce 5h ?

Tinus pokaż brzusio ;-)
 
reklama
Lux nie denerwuj się .... ehh tak to już jest .. chciałbym wygrać w totka ...

A no powtórzę ale z dystansem podchodzę ....

Jezuuu jak mi się nic nie chce ;-)
 
missiiss: ognisko u sąsiada i moje pranie mam już przerobione ;D Taaaak to ciekawe przeżycie :p Teraz skurcze pewnie coraz częściej będą przychodziły...musisz się po prostu oszczędzać :/ Jeszcze trochę kochana, jeszcze trochę.

anula: trzymam kciuki, żeby kreseczki ściemniały pięknie &&&&&&&&&&&&&& Te testy to są okropne, bo ponoć na pudełku napisane, że czułość np. 25 a się okazuje, że dopiero przy 50 wykrywa ładnie, bo mocz mniej stężony niż zakładany :/ Nie dziwię się, że w pracy się kiepsko czujesz. W zasadzie taka sytuacja to tylko pogarsza wszystko :(

lux: eh niższe wypłaty potrafią człowieka wkurzyć :/ Może w następnym miesiącu będzie lepiej?

U mnie się nagle zachmurzyło, ale wciąż cieplutko.
Brzuchol nadal pobolewa...z cyklu na cykl boli inaczej :| Może zbliżam się do bólu idealnego :D
Potem będzie idealna @, a potem idealna owu, no a na koniec idealna ciąża :D
Hyhyhy najadłam się owoców i mi cukier skoczył, stąd dobry humor :D:D
 
Anulcia
To czekamy na piekna powtorke z kreseczkami :-) w pt skoncze 29 tc i zaczne 30 :O:O Sama nie wierze ze to piszeo_O powiem ci ze ja mlodego zchecia bym dala do przedszkola ale niech wyzdrowieje do konca. Grzeczny byl nie mam znim w domu problemow jak jestesmy sami. Kurcze tak jakby rozumial ze mama musi lezec. Ostatnio jak mu mowilamwniedziele ze zostajemy caly tydzien we dwojeto on mowi ze w trojke mamo: ty ja i lenka. Szczeka mi opada czasem moj kochany urwis. Ale smutno mi zenie moge z nim poszalecna dywanie i takie tam. Budujemy tylko na lozku klocki albo ogladamy razem bajki lezac w lozku. Takze i tak jest bardzo wyrozumialy. Tablet nam duzo pomagabo jak mi juzbardzo ciezko to na 2 h dostaje. Juz bardzo niedlugo bedziecie tak z synkiem razem :-D

Lux
Moj stary tez za duzej niemial bospodziewalismy sie 500 wiecej no ale coz... eh nnnajgorzej jak czlowiek mial plany co kupi i trzeba czesc odlozycna pozniej...

Wiem dziewczyny ze musze zwolnic ale jatylko troszku wiecej zaczelamsie ruszac bo gnicie w tym lozku juz tyle miesiecy mnie dobija. Niedlugo odlezyn dostane :p dobrze ze ten szew tam jest bo bym chodzila obsrana ze strachu chyba... i zaden gin by mnienie chcial prowadzic ;-)
 
Hej

Anula kochana to ja zaciskam jeszcze bardziej kciuki &&&&&&
Kurde bylo by ekstra jakby sie tobie udalo....!!!!!!
Wiec wez oddech gleboki i moze okaze sie sie ze niewarto sie zwalniac bo pewnie za chwile termin @ i nie przyjdzie malpa!!!!! A ty szybciutko do domu wrocisz l4 rzucisz;-)

Jazza to pewnie masz taka sama kurteczke jak ja;-) a maz mi kupil do tego tez portfel w Mohito;-)

Lux no tak czasami jest ze mniej sie dostaniesz....napewno przyszly miesiac bedzie lepszy:-D

Miss kurde dasz rade jeszcze troche pociagnac;-) trzymamy &&&&&&


Anula no w pracy ciezko:/ dzis troche lepiej bo 7 godz snu za mna wiec zawsze cos wiecej!!!;-)
 
Liczyliśmy chociaż na 2300, było 2000. Dla porównania miesiąc temu było 2800. Zależy od godzin, ile sobót go potrzebują itp. Wprowadzili im popołudniówki raz w miesiącu i często ma je Tomek na nockach. Traci dodatek nocny plus dodatkową sobotę. Dobrze, że ja mam ta podwyżkę. Też na komunię idziemy do jego chrześniaczki. Też to ciągnie. W maju będzie po komunii lepiej :)
 
Lux u nas tez jest raz wyzsza lub nizsza...zalezy od dlugosci miesiaca itd ...ja mam stala ale jak sie postram to mam wyzsza;-) tak jak w tym miesicu...wystarczy chodzic caly miesiac i dostaje 200zl do wyplaty;-) w tym miesiacu tez powinnam dostac jak nic sie nie stanie;-)
 
reklama
Anula specjalnie dla Cb :)
Brzusio połówkowy :)
 

Załączniki

  • Zdjęcie1196.jpg
    Zdjęcie1196.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 66
Do góry