reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Anna
Aha... czylo w moczu nie ma tylko w osadzie.... kuzwa nie bede kombinowac bo nie wiem idziesz na wizyte to gin ci powie kochana wszysyko. Nie martw sie tylko :-)

Julia
Zaraz przygotuje i zrobie bo musze przerysowac z owuview :-)
 
reklama
Mississ a ty jak mialas?

no ide we wtorek do szpitala wiec cos mi powiedza:) ale ja mysle ze chyba jest ok:)) tak czytam po necie...

wazne tez ze ta glukoza itd ok:)

jeszcze musze mu powiedziec zeby wyslal mnie na reszte badan...
 
hej dziewczyny :-D

wczoraj dwie rodziny były oglądać dom i są bardzo zainteresowani, więc proszę o kciuki żeby ktoś to szybko kupił i z mężem będziemy mogli sobie kupić nasze własne mieszkanie :-)

jedyny minus taki, że jak postałam trochę z nimi to krzyże mnie tak do wieczora bolały, że sobie miejsca nie umiałam znaleźć :-(

Tabasia szkoda, że Tobie nie pomógł :-(

Motylku śliczny brzusio :tak:

missis nasivin ja brałam jak miałam taki mega katar, ginka mi poleciła :-D ja tez od dziś w nocy jakoś bardziej przeziębiona :-( oby się udało z tą pracą ;*

bezdzietna trzymam kciuki aby bladzioch ciemniał :-) leć na betę :tak:

AnnaMaria skonsultuj z lekarzem, ale tak jak missis mówi najprawdopodobniej masz infekcję pęcherza... osadem się nie przejmuj ja mam taki od początku ciąży i ginka nic z tym nie robi, zresztą wszelkie wyniki w ciąży moga być lekko zaburzone i to jest normalne :tak:
 
Witajcie!

Bezdzietna
- przede wszystkim gratulacje! Ja na początku też miałam takiego bladzioszka, hihi. Wszystko będzie dobrze! Ale się cieszę! Do każdego los się uśmiecha, tylko czasem trzeba nieco dłużej poczekać.

AnnaMaria- nie przejmuj się tymi lekkimi odchyleniami od normy przy morfologii. Te normy, które masz wskazane obok wyniku są bardzo ogólne. Ginka mi mówiła, ze dla kobiet w ciąży te normy są inne, więc spokojnie, na pewno wszystko jest dobrze.

Gabis, Motylek
- ach cudne brzuszeczki! Co z tego czy mniejszy czy większy, każdy Kochany, bo jest w nim dzidziuś.

Ściskam piąstki za staraczki!


Buziaki dla wszystkich :*
 
Mychunia trzymam kciuki:))

a co do moczu to doszlam do tego ze nie mam infekcji - bo leukocytow w moczu nie mam tylko troche w osadzie :) - zadzwonilam do labo i mi potwierdzily a na reszte czekam na konsultacje z lekarzem ale mysle ze jest ok :)
 
Witam sie z rana
:szok::szok::szok: ale naskrobalyscie szok.Ledwo nadrobilam a i tak zapomnialam co mialam napisac:-D

Gabis, Motylek, Asia sliczne brzuszki:tak:

Mychunia trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&

Julia i jak kiedy testowanko?Bo my tu czekamy na pozytywne nowinki:tak:

Bezdzietna no oczywiscie ze Cie pamietamy:tak:Kochana suuuuuuper oby teraz bladzioch ciemnial....chociaz jak dla mnie to wyrazny bladzioch zeby mogl byc oszukany.Trzymam kochana kciuki dbaj o siebie:tak:

Gabis super ze sie odezwalas:tak:
 
Annamaria
No to git :-)
Ja nie mialam leukocytow w moczu wiec sttad tak pomyslalam ;-) ja wiem ze bede miala kilka razy pewnie lekkie zap. Pecherza bo w kazdej mialam. Ale pije wtedy duzo wody z cytrynka i szybko przechodzi :-)

Julia prosze :-) ten zoltawy z czerwonym pismem to z Antosia . A ten drugi obecny. Jaskowego znalezc nie moge ale byl identyczny jak Antka :-)
 

Załączniki

  • 1411631918853.jpg
    1411631918853.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 41
  • 1411631938460.jpg
    1411631938460.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 47
Anna wyglada na to ze zle pobras mocz. Ja tak mialam ostatnio. Mocz pobiera sie po dokladnym umyciu , odchyla sie wargi i ze strumienja srodkowego.
A morfologia w ciazy sie zmieni troche wiec ok
BezdZietna po ciuchutku gratuluje;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiu brzus piękny ;-)

Motylku Twoj rowniez :)

Gabis bomba :-)

Bezdzietna ale suuuper :-) po cichu gratuluje i czekam na piekna bete ;-)

A to my z Kubuniem :-) jeszcze 10 tygodni i zobacze moje Szczescie :-)
20140925_101222-1.jpg
 

Załączniki

  • 20140925_101222-1.jpg
    20140925_101222-1.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 49
Do góry