reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Kasikz - po umyciu bylo :p :) bo tak mi juz ktos mowil no ale nie ze strumienia srodkowego - tylko od razu bo jak w nocy latalam do toalety to rano naprawde bylo go jak na lekarstwo i nie wiedzialam czy w ogole mi przyjma ale pani powiedziala ze wystarczy...

Ewelinka - ale ladny brzuszek:):) :* niech ten czas u mnie juz leci:) tez taki chce:)
 
Byłam na becie poprosiłam mamę żeby mnie zawiozła. Ale chyba nic z tego nie będzie zaczęłam plamić i brzuch też jak na okres boli. Zobaczymy o 15 jak wyniki będą trudno jest mi uwierzyć że w ogóle coś w tym teście widać może faktycznie jakiś wadliwy był to taki tescowy zwykły nawet nazwy nie ma.

Dziewczyny fajne brzuszki macie aż trudno w to uwierzyć że tam jest mały człowiek :-D
 
Dziewczyny hak jest zimno masakra:/ brrrrr

Aschlee testowanko? Hmm zobacze jak temp bedzie sie zachowywac jutro i pojutrze to moze zatestuje w niedziele...
A ty jak sie masz?

Miss dzieki za wykresy;-) widac ze temp sie ladbie utrzymtwala;-)

Ewelinko piekny brzusio:-D
 
Zadzwonilam do labo swojego podalam swoje nazwisko (wczesniej dzwonilam ogolnie) i wzial moje wyniki do reki i mowil ze jak najbardziej moge czekac na wizyte i ze na moj stan - wyniki moczu nie sa niepokojace wiec moge czekac smialo na wizyte:) takze jestem spokojniejsza i morfologie tez mowil ze mam ok i glukoze i pozostale ok:)) a taki mily pan ten co odbiera tam - az jestem duzo spokojniejsza :)

a jak myslicie te badania moczu chyba czesciej bede robic? tak slyszalam.

Julia - ja z opolskiego - i rano jest strasznie zimno a teraz w ciagu dnia idzie wytrzymac:) moze dlatego ze ubralam sie cieplo:)

a u nas w domu jeszcze nie pala w kaloryferach - oni sa nienormalni - w tamtym roku jak bylo we wrzesniu cieplutko to juz od 21 wrzesnia palili a teraz zimno i dalej nie pala... masakra... odwrotowcy... ja to spie pod koldra i kocem i w dlugich rekawach bo zawsze zmarzluch bylam... az mi sie nic w domu nie chce robic.... przychodze po pracy i naczynia z dnia na dzien mi sie mnoza bo mi sie normalnie nie chce sprzatac:/ a moj maz nie ma jak bo remont jeszcze stoi:/

kiedy sie to skonczy ten remont:/
 
Ostatnia edycja:
Bezdzietna czrkamy na wynik, zapodaj nospe i z wynikiem bety gnaj do gina ! Trzymam kciuki. ..

Ewelina skiczny domek...

Kurcze naczytalam się ale tyle tego ze zapomnialam komu co ....

Ja w pracy ... a tak mi sie nie chce ... byleby do 15
 
Anula - ty do 15 a ja do 16.30 - i tez mi sie nie chce:/ a jeszcze jutro ... ja juz chce weekend... tak bym chciala zeby juz byl ten listopad i isc na l4 odpoczac... no bo potem nie odpoczne juz na pewno:)
taka jestem zmeczona - bo te mdlosci codzienne mnie nekaja i mecza... no ale wytrzymam:)
 
Ewelinka tez masz sliczny domek dla Kubusia:tak:

Jula
a no dzisiaj licho glowa mnie od rana boli, mdlosci a i brzusio pobolewa bo wczoraj sie troche zdenerwowalam.Takze dzisiaj dzien w lozku.

Bezdzietna trzymam kciuki mimo wszystko plamienia w dniu @ czasem sie zdarzaja.Jak bedzie beta dzisiaj to lecialabym do lekarza po wspomagacze
 
reklama
Do góry