reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam dziewczyny pewnie mnie nie pamiętacie ale to nic chciałam tylko powiedzieć że pierwszy raz od dokładnie trzech latach mam BLADZIOCHA!!!!! aaaaa Zdjęcie0693.jpgZdjęcie0694.jpg zdjęcia są kiepskiej jakości ale coś tam widać. Jezu chyba jestem w ciąży:-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0693.jpg
    Zdjęcie0693.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 59
  • Zdjęcie0694.jpg
    Zdjęcie0694.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 57
Nie czekać aż test będzie bardziej wyraźny bo już gdzieś czytałam że takie bladziochy to mogą być fałszywie dodatnie. Może zadzwonię i się umówię i się zobaczy. Ale jestem nakręcona ja chyba śnię
 
Bezdzietna gin nic nie wybada teraz a jak bedziesz miala bete pozytywna to juz wiadomo na 100% a przy twoich dlugich staraniach mysle ze lutke powinien ci dac bez jekniecia. Twoja decyzja ale my tu bete polecamy. Fajnie ze jestes nakrecona. Teraz uwazaj na siebie!
 
Bezdzietna po cichu gratuluję, o by to było to! Zrób betę i będziesz miała większą pewność :)
Julia u mnie jest ok, siedzę w pracy, a po pracy muszę męża wyserduszkować chyba, bo dni płodne się zbliżają :rofl2:
 
reklama
Do góry