reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Mi lekarz wlasnie nie mowil ze bedziemy ten mocz czesto badac...
powiedzial mi tak ogolnie ze teraz zrobimy te badania i potem pare waznych jeszcze i koniec bo potem badania zrobimy jak ciaza bedzie starsza tak po krotce mi powiedzial...


Dziewczynki - mam w domu mase krowkowa... kupuje bo robie likier krowkowy z niej... no ale teraz nie zrobie bo nie bede smaka sobie robic na likier :)
co moge z niej zrobic - cos w miare prostego i dobrego:)
 
AnnaMaria ja bym zrobila muffinki krowkowe albo ciasto biszkoptowe z masa krowkowa i migdalami pychotka:-D slinotok.gif
 

Załączniki

  • slinotok.gif
    slinotok.gif
    62,5 KB · Wyświetleń: 165
Ostatnia edycja:
Ja czesto z takich mas przrkladam wafla :-) ii tak sobie chrupiemy przekladanego :-)

Julka
Ale jest ciekawa u ciebie :-) tempka taka obiecujaca! Tak bym chciala ciebie jazze anule widziec na czerwcowkkach no !:-) a tymbardziej ze tempka taka obiecujaca :-) a co do moich wykresow to przyuwaz jak wyglada wzrost tempki od owu i od zagniezdzenia :-) identycznie wygladaja hehe :-) na kazdym wykresie to mam procz tych nie ciazowych :-) smieszne :-)

Kciuki trzymam zeby dom sie sprzedal anula i byscie mieli swoje gniazdko :-)

Ja chyba bede co miesiac dwa robila badanie moczu chyba ze bede czuje ze cos nie teges.

Dzwonil gin do mnie i przelozyl wizyte z 2 na 3 pazdziernika na 17 ehh o jeden dzieb dluzej bede czekac zeby zobaczyc moj pecherzyk czy jest na dobrym miejscu :-\ abuu
Dzisiaj tylko jade po recepte i nie sadze ze mnie na usg szybkie wezmie z reszta moze jeszcze nie byc nic widac. Ale tak bym chciala sprobowac....
 
reklama
Kochane no normalnie mufinki tylko zamiast nadzienia czekoladowego dac mase krowkowa:tak:
Ja robie tak muffinki:

Składniki:
2 szklanki mąki
1 łyżka proszku do pieczenia
2 łyżki cukru
1 łyżeczka soli
1 duże jajko
1 szklanka mleka
1/2 szklanki oleju roślinnego lub maslo


Przesiać mąkę, proszek, cukier i sól do jednej miski. W małej misce połączyć jaja, mleko i olej, używając trzepaczki. Miksturę dodać do suchych składników i mieszać. Niezbyt dokładnie - bardzo ważne, żeby po prostu te suche składniki były ledwie wilgotne i wszystko nie za bardzo wymieszane. Przełożyć łyżeczką do formy - każdą foremke wypełnić lyzka masy potem dodac lyzeczke masy krowkowej i na to znow lyzka ciasta.Piec przez 20-25 min w piekarniku 180 stopni.

;-)

Mychunia kochana przepraszam za robienie smaka sama wciaglabym jakies ciasto problem w tym ze weny do pieczenia nie mam dzisiaj:-DNadrobisz kochana po porodzie nic sie nie martw:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry