reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzien dobry, ale natrzaskałyscie postow :)

Ja od pon w pracy, od razu na pelnych obrotach .. 3 dni targow, wracam po 18 i mam dosc. Na szczescie dzis ostatni dzień.

@ mi sie konczy to Mąż w tym tygodniu na 2. zmiane a za miesiac ma operacje przwpukliny pachwinowej wiec kuuuurde trzeba przyspieszyc tempo :) hihih

Milego dnia :)
 
reklama
Miss no to fajnie sie zaczyna tam u Ciebie ukladac;-) fajnie jakby sie udalo...;-)u mnie nawet kierowniczka jest przeciwko pracy kobiet w ciazy...

Zouzaa co robicie na tych targach?
No to dzialajcie;-)
 
Nie moglam rano znalezc zeszytu z przepisem:/ moze przez ten remont... nic nie moge ostatnio znalezc:/

dzis rano o 5.30 bylo u mnie 4 stopnie:) ziiimmmno

Julia - a co do lekarza to on mowil ze wszystko w najlepszym porzadku ze moge normalnie funkcjonowac - ale czemu wooła co 2 tyg skoro wszystko ok ... no zobacze czy chodzilo mu tylko o wyniki czy tez badanie usg... mi tam dobrze ze czesciej nawet:)

ale mi sie dzisiaj wkłula w łape ze boli mnie dalej:/ sinior sie chyba robi... piecze strasznie...
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczynki!

Wczoraj Aśka biła do mnie na alarm, że jestem wzywana na staraczkach, więc dzisiaj od rana nadrabiam. Ale fajnie, że tu znowu bije tyle ciepła i energii! Oby się to przełożyło na same pozytywne testy. :laugh2:


Motylek
- ale fajnie, że Kubuś już taki duży i tak niewiele zostało do porodu. Szok, że tak czas leci. Byłaś na szkole rodzenia?

Blair
- fajnie, że wracasz z takim pozytywnym nastawieniem. Obudź Dziewczynki do walki! Ech, "G" i "Ł" i nie raz powodował, że spadałam z kanapy. To były czasy, hihi. Tak jak Aśka pisze, w sobote była u mnie i sobie właśnie przez chwile wspominałyśmy czasy świetności na forum. Wchodziło się tu, aby płakać ze śmiechu. Nooo Kochana bardzo kibicuje! Raz dwa proszę dołączać na wątek ciążowy, czy to majowy czy czerwcowy, innej opcji nie ma.

Mychunia- jak tam u Was? Jak Franio się czuje, ile waży? Jak dajesz rade z dietą?

Aschlee
- jak się czujesz, świeża ciężarówko?

Asieńko- Kochana do zobaczenia jutro mój dobry duszku! Oczywiście nie mogę się doczekać równie tego pysznego jedzenia w naleśnikarni. A co tam, ciężarówki muszą sobie dogadzać!

U nas bardzo dobrze. Wczoraj byłam na wizycie. Mały Szymuś waży już ponad 1,2 kg. Wczoraj na USG ciągle zaczepiał Panią doktor. Tam gdzie przykładała głowicę, to mały ją szturchał od drugiej strony, aż ginka mówiła, ze mocno go czuje i chyba musi ją lubić. Mój słodziak. A tak to poza tym od końca lipca mam szczeniaczka labradora, zwie się Borys. Absorbuje sporo czasu, ale jest Kochany. Był malusi jak go przyniosłam do domu, bo ważył 2,5 kg i a teraz już ponad 7,5 kg waży. Także jak wieczorem przyjdzie z pracy zmęczony Mąż, do tego ciągle głodny i chcący się bawić Borys i na dokładkę Szymuś uskutecznia kopy w kierunku wnętrzności Mamy, to czuję, że mam pełną chatę. Uwielbiam to. W moim domu było zawsze tak pusto, a teraz tętni tu życie. Ah, muszę kończyć, bo Borys domaga się śniadania, drugiego już dzisiaj, hihi.

Buziaki dla Wszystkich Kochane :***
 
No witam witam Blair Kochana jak dobrze Cię tu znowu widzieć ;***

Motylku a jestesmy z Kubusiem i czytamy na biezaco :-)

Przez chwile poczulam sie jak za starych dobrych czasow na Bb :-) ekiiipa

Skad wiecie o Olusi? Oby tym razem to byly prawdziwe dzieci i prawdziwe szczęście ;-)

No i oczywiście gratuluje Miss i Ani :-)

Watpliwosci a za Ciebie trzymam kciuki bys trafila na dobrego gina :-D
 
Witam sie porannie :-)

Aschlee chusta super sprawa tak mysle tez jak bede miala dzidzie bede chustowac.. podobno super sprawa jesli chodzi o bliskosc z dzidzia:tak:


Julia tez uwielbiam karpatke, robie co jakis czas i wuzetke niedawno robilam.. w ogole uwielbiam piec i gotowac haha :-D rozpieszczam swojego mezczyzne z tym :-D.. hmm tak mi smaka zrobilas, ze chyba i ja zrobie w ten weekend i tez jak AnnaMaria sama robie krem.. ehh pysznosci :-D.. moj przyjaciel, z ktorym pracuje w jednej firmie zawsze dzwoni do mnie w niedziele i pyta jakie slodkosci szykuje i zawsze prosi by mu przyniesc w poniedzialek, a ja jako dobra przyjaciolka wioze mu i zawsze ma w poniedzialek do kawy kawalek ciasta, drozdzowke lub ciasteczka :-D


Watpliwosci ladna waga, ja tak jak Ty nie jestem na zadnej diecie.. malo tego jem duzo naprawde, tylko slodyczy mniej, nie slodze herbaty ani kawy, sosu tez mniej zawsze biore, mniej ziemniakow, makaronu, ale jednak jem i waga leci w dol, ale ja duzo w ruchu jestem i codziennie latam w pracy po schodach na 4 pietro z powrotem i tak kilka razy, duzo spaceruje ;-)


Blair witaj kochana z powrotem :-D


Tabasia kochana wspolczuje mdlosci :*


Zouza to dawajcie czadu kochana :-D

Noi zimno dzis jak nie wiem co.. zmarzlam.. wzielam nawet rekawiczki :-)
A u mnie stara bieda.. na niedziele mam termin @.. nie czuje sie ciazowo, raczej czuje sie tak jakby w kazdej chwili miala przyjsc wredna chol..ra.. no i wysypalo mnie na twarzy.. kolejny objaw nadchodzacej @.. rece i cycki mi opadaja na to wszystko....
Humor dopisuje, ale wewnetrznie odnosnie sprawy staran czuje jakies takie rozgoryczenie...

Milego dnia :-)
 
Ok mozesz mi przeslac;-)
No jestem ciekawa vo z tego bedzie, jak z 2 tem by sie trzymala wyzej to jest nadzieja?

Witam wszystkich;-)
no jak to co ? chlopiec albo dziewczynka, ewentualnie jedno i drugie :-)
a tak poważnie trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Witam sie porannie :)
 
hej dziewczyny :tak:

mąż wrócił dopiero o 22.30 :szok: jeszcze mi mówi po powrocie, że jak jechali w tamtą stronę to coś z tira spadło na autostradzie i cały reflektor w służbowym aucie poszedł :szok: dzięki Bogu, że nie przednia szyba i nikomu nic się nie stało :tak:a dziś pobudka o 4.30, bo trzeba go było do pracy wyprawić... a od 6.30 zaś się na dole zaczęli trzaskać (robią gospodę pod naszymi oknami :wściekła/y:), ale byłam tak zmęczona, że do 7.30 udało mi się zdrzemnąć :tak:

misssis ja tez mam wizytę 2 października :tak: Ty się nie przejmuj, bo mnie na samym początku tylko sutki bolały, a potem nic i jak widzisz dajemy radę z Franiem :-)

dziś zaczynamy z 30 z przodu :-)

ja się zastanawiam czy dziś kaloryferka nie włączyć, bo zimno w domu fest brrr

Anula ;* cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku :tak: Franio rozrabia czasem jak piany zając, więc mniemam, że się dobrze czuje :tak: na wizycie 2.09 ważył 1160g, teraz nie wiem, ale już niedługo się dowiem :tak: nie czuję wszystkich jego ruchów tylko te mocniejsze, ale wystarczy odsłonić brzuch żeby widzieć jak żyje własnym życiem :-D z dieta o dziwo dobrze, choć ostatnio mi się chce strasznie naleśników :tak:
 
Hej :) wpadłam życzyć miłego dnia, odezwę sie pozniej bo wpadłam do pracy i chwilowo ciezko z czasem bo trzeba robotę nadganiac ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Do góry