reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Kobietki ale super wchodze na bb a tu tyle znajomych twarzy sie pojawilo spowrotem fajnie bo przypomnialo mi sie jak kiedys tu bylo milutko:tak:znaczy teraz tez jest ale brakowalo Was tutaj;-)

Anulka kochana ja czuje sie dobrze.Kazda dolegliwosc odbieram jako sygnal od mojej Fasoleczki ze jest w porzadku wiec staram sie cieszyc ze wszystkiego.Strasznie sie boje i codziennie sie modle zeby moja Kruszynka zdrowo sobie rosla i zebysmy sie spotkaly tego 10 maja:tak:

Missiiss szczerze to nie chcialo mi sie gotowac ale chec zjedzenia jej przerazyla na tym ze jednak siedzialam w tej kuchni w nocy:-D

Kasikz kochana Ty juz prawie 14 tydzien:szok: ale zlecialo.Chcialabym byc tez juz na tym bezpieczniejszym etapie :tak:

Tabasiu kochana ja na wizycie bylam wczesniej teraz mam wizyte 1.10:tak:

Ewelinka co tam u Ciebie jak sie czujesz?Na kogo czekasz synusia czy corcie?
 
po pobraniu dzisiejszym krwi mnie boli... w miejscu wkłucia i czasem zdretwieje... zginac nie moge najbardziej bo piecze...


bylam juz kiedys u tej baby i nigdy tak nie bylo... czy to moze byc dlatego ze jak pobierala to mialam reke zacisnieta w piesc?
 
Hej :) wpadłam życzyć miłego dnia, odezwę sie pozniej bo wpadłam do pracy i chwilowo ciezko z czasem bo trzeba robotę nadganiac ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
miłego :-)
po pobraniu dzisiejszym krwi mnie boli... w miejscu wkłucia i czasem zdretwieje... zginac nie moge najbardziej bo piecze...


bylam juz kiedys u tej baby i nigdy tak nie bylo... czy to moze byc dlatego ze jak pobierala to mialam reke zacisnieta w piesc?
moze zylka pekla, czasem tak jest
 
Boze nadrobic was po godzinie nieobrcnosci:O:O

Mychunia
:-) kurcze 30 z przodu masakra jak czas leci :-) dobrze ze mezu dotarl caly i zdrowy :tak:

Ewelinka
Dzieki:-) a ty jak sie czujesz:-)

Aschle
:-D:-D

Anna
Kurcze tez nie pomoge bo tez tak nie mialam.

Kurcze tyle mialamnapisac... i zapomnialam. Jakas roztargniona jestem ostatnio bbrr i eszystko mi z rak leci ciekaee jak ja dzisiaj pierogi bede robic o_O

A co do Olcia to ja pamietam ja z dawna temu ale co wy mowicie ze jakas ciaze miala zmyslona? Bo nie kumam. A teraz blizniaki?:-)

Ide zaraz na kontrole z mlodym bo jego smarkanir i kaszel nie przekonuje mnie do tego zeby poszedl do przedszkola jutro. Ja bym juz poszla do pracy alr nie chce go zostawiac zasmarkanego w przrdszkolu. Jezeli lekarka stwierdzi ze jest ok to poprosze ja o zaswiadczenie ze jest zdrowy i moze usc do przedszkola zeby mi afery w nim nie zrobili ze kaszlace i zakatarzone dzircko daje. Nie ma jego doktorki ona zaraz by cos przepisala a ta co ja zastepuje to masakra jakas. Nic mu nie kazala dawac ze mu przejdzie ze nie jest chory i co? Coraz gorzej jest...
 
Dzwonilam do meza, on w tamtym roku mial operacje i tez mu sie raz tak wklula ze reka go tak samo bolala... mowil ze zyle musiala mi uszkodzic... no ale przejdzie:))
 
reklama
Do góry