reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ewelinka
To zycze zeby rwa szybko przeszla! Dzidzia ci gdzies na nerw uciska? Bo chyba juz dlugo masz ta rwe chyba ze cie z kims pomylilam. Zdrowiej i caluski dla kubusia :-)
 
reklama
Ewelinko ojjj to kiepsko z ta rwa kulszowa.Oby szybko przeszla:tak: jak na razie powiem Ci ze moje smaki nie odbiegaja od normalnosci oprocz gotowania po nocach:-D

Ale wynalazlam fajna ´´zabawke´´ bedziemy siedziec i razem z corka robic takie cuda:-D
 
Ej jazza!!!!!! Nie! Ja cie nie puszczam protestuje!!!:-( kurde przeciez zaraz idziesz na czerwcowki ! Kurcze no nie uciekaj :-(

Wlasnie wrocilam od lekarza z dzieckiem. Tak myslalam juz mu charczy w oskrzelach.... dostal antybiotyk a tydzien temu skonczyl inny i chorobowe mam do konca pazdziernika. Kierowniczka mnie udusi i zabije.... jutro musze pojechac specjalnie zawiezc zwolnienia...
 
ok, znalazłam kilka minut :D

Julia no, no wykres wygląda obiecująco :D okazało się że nie ma szefa w pracy, jutro pokażę mu wyniki

Zouza to do roboty :D mi też się @ skończyła :D

AnnaMaria może lekarz na początku specjalnie tak wzywa żeby dopilnować żeby wszystko było oki :)

Anula miło Cię widzieć :* oj śmiechu było, było :) mam nadzieję że w końcu się uda.. przede wszystkim uda mi się utrzymać ciążę... eee to Ty masz już kawalera dużego w brzuszku :) labradorki to super rasa, idealna do dzieci :) a jaki kolor?

Ewelinka hej hej :* o Olce wiem z suwaczka, przeglądając forum trafiłam na nią. Ale super, kolejny Facio na forum :D

Jazza heloł :D
nie znikaj... chyba że potrzebujesz wyluzowania, to rozumiem ;)

Mychunia dobrze że Mężowi się nic nie stało, my z G też ostatnio spotkaliśmy kilku idiotów na drodze :/
uwielbiam imię Franio :D już ostatnia dyszka :D

KasikZ :* ja też ;)

Aschlee teraz musi być dobrze! i będzie! :*

Miss z Olką była taka sytuacja że nam ściemniała że nie może zajść, na innym forum czy znajomym [nie pamiętam] ściemniała że jest w ciąży i urodziła, tamte dziewczyny się gapnęły i napisały jej na fb gratulacje z powodu narodzin dziecka, co zobaczyły nasze Dziewczyny zanim Olka to skasowała i wyszło na jaw że trollowła...
 
reklama
Blair z jego opinii to znam te ze baardzo dba o pacjentki i uratowal juz wiele ciaz, i kiepskich przypadkow:) takze najwazniejsze ze jestem w dobrych rekach:) a kasa malo wazna:) poki moge place potem bede do niego chodzic na nfz do szpitala:)

o ja tez chce was na fb:) pisac na priv to pozapraszam do fb ktora chce mnie:))
 
Ostatnia edycja:
Do góry