reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Julia udusze Cie bo teraz przez ta pomidorowa nie zasne...za mna chodzi juz od kilku dni taka gesciutka z cienkim makaronikiem mniammm

Blair super ze jestes:tak:

Motylkowa to super ze Olusi sie udalo.Mam nadzieje ze to prawda i zycze jej spokojnen ciazy:tak:
 
reklama
Słonka dobrze do Was wrócić :* mi też brakuje "starej" ekipy, ale cieszę się bo większość wywędrował stąd z brzusiami :)

Iwo nasza zaraz będzie mamą :D

Julia widziałam wyniki, na moje oko jest ok, ale pokażę to jutro w pracy, jeśli chodzi o ten dział to będziesz miała najlepszą konsultację w kraju hehe, napisz mi proszę jeszcze na pw kiedy robiłaś poprzednie wyniki, jaki tam był wynik bo nie pamiętam i jakie leki brałaś :)
@ nie przyjdzie 18.10 ;)

Motylku dzięki Kochana, mam nadzieję że nam w końcu zaskoczy :) to Ci Kubuś daje czadu :D co raz mniej miejsca ma :D
też się zastanawiałam czy Olkę znów poniosła fantazja czy faktycznie jest w ciąży...

Asiu :* jak się czujecie? niedługo połowa :) tak, tak wracam z moim "G" :D
jakieś postępy z unieważnieniem?

Aschlee :* Ty jak tam ze swoimi smakami ciążowymi? :)


byliśmy z G w galerii z płaszczykiem do garniaka na teraz, ale same kurtki były albo paskudne, grube płaszcze. Bo nie chwaliłam się ale G ma pracę od września :) z taką samą kasę, ale spokojna, 8h bez siedzenia po nocach, wieczory i weekendy wolne :D cudo normalnie :D no i mówi że ciekawa

teraz szukam testów ciążowych na allegro, bo taniej mnie wyjdzie zamówić niż kupować w sklepie...

co z Malusiolką?
 
Blair piekne pozytywne myslenie;-)
Ok zaraz przesle info na pw
Moge prosic o przyblizenie o co chodzi z G?;-)
No to gratki jak luby ma lepsza prace;-)
Jutro ladnie cie wpisze na liste!;;-)

Malus sie udziela na watku ciaozwym z 2013 od czasu do czasu...

Ja wlasnie dzis sobie pomyslalam kiedy kupic tesciocha...jak kupie za szybko to bedzie kusic hhehe
 
Motylku no wiem o Olusi i kopara mi spadla :-O
Anula ma sie dobrze bylam u niej w sobote caly dzien, naplotkowalysmy sie ile wlezie a teraz w czwartek idziemy na warsztaty i jiz sie umowilysmy od poludnia bo jakos tematy nigdy sie nie koncza. Zaraz ja szturchne aby cos napisala.

Dziekuje Motylku za kciuki! Ja tez mam taka nadzieje ;-)

Blair no my sie czujemy super. Jeszcze 1u dni i ide na zwolnienie bo akurat roboty to mam dosc.

Dzis mialam pierwsza sprawe :-D nie bylo latwo :-/ ale przezylam i mam nadzieje na pozytywny koniec. Dziekuje za kciuki jeszcze dlugoooo beda potrzebne!

Malusia czasem pisze na Ciaza ze staraczek 2013, ale jakos nie czesto tam zaglada. Dzieci absorbuja.

Julka hehehe to niech cj Blair wyjasni bo to ona tu smiechu z tym nam zapodawala co nie miara!!
 
Julia potrzebowałam się trochę odciąć, zwłaszcza po kolejnej biochemicznej w lipcu w urodziny... odpoczęłam, wyluzowałam, poukładałam sobie w głowie, jestem po wielkim stresie związanym z wyjazdem za granicę na konferencję, więc teraz będzie tylko lepiej :)
mój Przedślubny ma imię na G i jak pisałam o Nim, to zawsze pisałam G to, G tamto, a Dziewczynom zawsze kojarzyło się z punktem G i Je rozśmieszałam tym :D
 
Blair wzywam cie zebys opwiedziala co nieco histori hehe

Asia ja zaciskam kciuki za pozytywne zakonczenie;-)
Czytalas ze agamemnon urodzila?;-)

Motylku no pod koniec chyba troszke bolesna besa ruchy ale mimo to piekne chwile;-)
 
Blair udusze cie bo sie poplakalam ze wzruszenia bo poczulam ze wrocila nasza dobra stara blair :* ahhh te hormony :) Asiu ja zagladam czasem na watki .gdzie pisza nasze dziewczyny

Ewelinka a ty gdzie sie ukrywasz ze swoim Kubusiem??


Jula tak masz racje ruchy juz sa tak bolesne ze czasem sie nie da no ale wazne ze sa , ze maluszek aktywny, no w sumie juz nie taki maluszek tylko 2 kg do kochania :)


mnie jeszcze zostalo od 6-8 tyg no nie wierze tak malutkoo... :)
 
Ostatnia edycja:
Julia a co byś kochana chciała wiedzieć? co Ci opowiedzieć? :)

Asia tak, tak zaciągnij Anulę tu do nas :D
oby poszło gładko :* trzymam mocno kciuki :*

Motylku Kochana nie płacz :* tak, tak to cała ja, tak już mam :) spadam, zbieram się i powstaję pełna nowych sił :D

właśnie Ewelinka proszę się pokazać!!!
 
Blair wlasnie chcialam opowiesc o tym punkcie G ale juz napisalas;-)
No to napewno bylo wesolo;-)
Z twoich postow emanuje taka pozytywna energia super;-)
 
reklama
Blair kochana no zachcianki sa wlasnie siedze i gotuje pomidorowa bo nie dotrzymam do rana....nie moglabym zasnac bez zjedzenia chociaz jednej miseczki:tak:. Bardzo sie ciesze ze do nas wrocilas:tak:
 
Do góry