reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hejka.
Wpadam na chwile zobaczyc co u Was ;)

Aschlee chyba przegapilam bylas wczoraj na wizycie?? Jak te bolesci tu i tam?

Blair witaj! Chyba taki reset byl potrzebny ;)

Mississ ale sie ciesze :) :)

Motylku mam nadzieje ze Kubus na razie bedzie dokazywal tylko w brzuszku :)

Watpliwosci trzymam kciuki za wizyte!!

Julia a Ty jak tam? ;)

Malena,Jazza :*

Asia powodzenia!!

A moge zapytac co to za historia z udawana ciaza?

U mnie nic nowego. W sobote mam przeziernosc i wymaz i mega stresa :/
Zaczelam znow szkole i czekam teraz az mi promotora przydziela. Bedzie niezla rzeznia...
I mam dalej mdlosci. Ostatnio az dostalam dreszczy :(
Ot i tyle...
Ide spac bo jak nie to chyba puszcze pawia :(
 
reklama
Hello
O jej dzisiaj pierwsza sie witam :-)

Blair
Mam nadzieje ze juz dluzej z nami posiedzisz co :-) ze swoim punktem "G" hehe :-)

Tabasia
Lacze sie w puszczaniu pawia i mdlosciach :p

Asiu
Niestety wizyta dopiero 2 pazdziernika. Boje sie kurde jakos tak nic mnie nie boli nawet pachwiny od rozciagania. Moze to od tej nospy... a nadzieje ze eszystko ok i to ze nie boli teraz to efekt ze to trzecia ciaza i nospa. Troche mnie to niepokoi ale beta mnie ciut uspokaja. Wiesz najbardziej sie martwie o to czy sie dobrze usadowil fasolek i czy tam dycha. :-) dobrze ze plamilam tylko 3 dni dzirki Asiu za pomoc z tabsami :-*

Aschlee
Ppdzieoam cie ze ci sie chcialo ta pomidorowa robic :-D:-D ja wczoraj poszlam na latwizne i zjadlam amore pomidore knora :p

Julcia
Wkleisz liste?:-) czekasz do rowno terminu @ czy testujesz ze dwa dni wczesniej???:-)

Jej patrze za okno a tam 0` o_O:O:O masakra bbrrrr . Az wychodzic sie nie chce. Jutro do pracy ide juz i mam nadzieje ze bedzie cieplej.

Milego dzionka :-)
 
Witam;-)

Miss wrzuce moj wykres lookniesz?;-)
Niewiem jeszcze kiedy testuje...
wczoraj mnie kusilo kupic test...
Liste zaraz wkleje;-)




Tabasia
nadal mecza mldosci? mega wspolczuje kochana;/ a tak jak sie czujesz?
Tez niewiem nic o tej ciazy i dziewczynie

Miss wiesz co no musze ci powiedziec ze jestes ostatnio spokojniejsza:):) super:)

Watliwosci piatek coraz blizej:) jestem ciekawa jaki plan dzialania bedzie:)
 
Ostatnia edycja:
Julia
Bardzo podoba mi sie twoj wykres :-D w szczegolnosci tten spadek pare dni temu :-D za dwa trzy dni probujesz?:-) wkleje ci pozniej jak chcesz moj wykres z jaska i z teraz. :-)
 
Miss zdaje sobie sprawe ze temp nieoznacza jeszcze ciazy;-) jestem swiadoma;-) uwierz nienakrecam sie narazie;-)
Ostatnio za bardzo sie nakrecilam wiec teraz ostroznie

Kornelia naprawde szyby do skrobania? Musze wyjrzec za okno...

Miss to jutro do pracy wracasz? Jak dasz rade to pracujesz do wizyty u gina?

Ja np. Niemam takivh sznas za kazdym razem od razu trzeba isc na zwolnienie...praca na magazynie i niestety niema warunkow do pracy ciezarnej...

Mloda jeszcze spi...;-) a za 40min do przedszkola..chyba czas ja budzic;-)
 
reklama
Kornela
No u mnie tez trzeba skrobac abu :-(

Julia
To dobrze :-) tak jutro wracam do pracy. Jak bede sie czula ok to bede pracowala moze na wet do konca umowy. Rozmawialam wczoraj ze znajomym ktory jest kierownikiem w innym salonie w centrum handlowym i chce od 15 pazdziernika wziac mnie do siebie. Bo powoedzial ze jak dam rade do niego przyjsc na 12 stki juz nawet sie pytal czy chce 2 na 2 czy 1 na 1 pracowac to mam sie nie martwic on mi przedluzy umowe :-) moze nawet na stale jak sie da :-) wiec wszystko zalezy od tego jak sie bede czula ale pasowaloby mi praca co drugi dzien. Jezeli zostane w tym salonie co jestem to ide na l4 od zobaczenia serduszka bo wczesniej pewnie mi nie da.:-) a ty pewnie uciekaj jak bedziesz w ciazy bo dzwiganie to nie przelewki!
 
Do góry