reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ewelinka- ty już nie kombinuj tylko leć do apteki po test i wszystko bedzie jasne albo najlepiej od razu na bete skoro juz wszystkie czekamy na wyniki to poczekamy tez na Twoje ;). Ja sie tam dobrze nie znam na tych wykresach, ale twoj wyglada na wzorcowy ciazowy :tak:
Blair- &&&&& Oby było dobrze :)
 
reklama
ewelinka- mam dobre przeczucia:) i czekam na ten popołudniowy test:):-):-)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a wy trzymajcie kciuki jade dzisiaj odebrac wyniki FT3 i FT4 i wtedy wszystko bedzie jasne co z moja tarczyca
 
Retyy Dziś jakiś Forumowy Dzień ( mam nadzieję dobrych) Wyników :-)
Monarti oczywiście za Twoje wyniki tez &&&
Ojj bedą nas dzis boleć te kciuki tyle trzymania ;)
 
Monarti trzymam &&&&&& ! Wyniki będą na pewno super ;-) nie widzę innej opcji ;*

Kraolina chciałabym by tak było ;-) dziś na betę jeszcze nie... obiecuję że jak jutro się temp utrzyma to wtedy pójdę bo jeżeli jest tak jak mówi gosia że miałam owu w 20 dni to na betę za szybciutko... i się tylko rozczaruje.
 
Czekam na pobranie krwi, boje się ;/ brzuch boli lekko jak na @

Nie dziękuje za kciuki żeby nie zapeszać ;)

&&&&& za Wasze badania :)




Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Blair kciukasy zaciśnięte :tak:

My z młodym jednak zostaliśmy w domku. Dzwoniłam do przychodni i pielęgniarka powiedziała, że na bilans możemy przyjść od poniedziałku do piątku między 11:00 a 13:00, także luzik ;-) Dziś wolne i odpoczywamy, jutro młody jedzie do taty na weekend a ja mam na 13:30 do pracy. Także do południa w domku;-)
Która to mówiła, że testy odsprzeda?:-p Ja dopiero zacznę staranka od lipca, sierpnia pewnie.. I się zastanawiam od kiedy zacząć kwas foliowy łykać.. Chorobcia, niby w ciąży już przecież byłam a mi się pozapominało:-D WIem, że wcześnie zaczynałam łykać ale nie pamiętam dokładnie ile wcześniej :-) Jak dziewczyny radzicie? Miesiąc, dwa?
 
Blair brzuch z nerwów może boleć. Wszystko będzie ok zobaczysz ;-)

Agniesiak ja pisałam że oddam o ile teraz jestem w tej ciąży ;-) ja kwas foliowy biorę od czerwca 2013
 
witam dziewczyny :-)
Kraolina
, Jussastar trzymam mocno kciuki za II kreseczki :tak:
Agniesiak myślę że już możesz zacząć łykać kwas foliowy, na pewno nie zaszkodzi :-) ja już łykam (a starania będą od czerwca), ale tak naprawdę wiedziałam, że będę się szykować na ciążę to łykałam w tamtym roku bardzo długo, przestałam w okresie jakoś przed operacją, ale szybko zaczęłam ponownie ;-)
 
Witam


Agniesiak85 już możesz łykać kwas foliowy. Ja już łykam od roku.


ewelinka_shn cały czas trzymam kciuki za Ciebie


Blair życię Ci pozytywnej bety, skoro nic się nie dzieje to będzie ok.


Mychunia to wizyta już w następnym tygodniu. Będzie dobrze czuję to.


Ja jutro mam urlop i zaczynam weekend. W sobotę robimy urodzinki synka, bo w zeszłym tygodniu było dużo chorób w rodzinie, więc przełożyliśmy imprezkę. Jak to śpiewa mój synek "Będzie zabawa, będzie się działo..."
 
reklama
Dzięi dziewczyny :tak:
W takim razie jutro jak będę szła do pracy to wejdę do apteki i kupię kwas foliowy:-)
U nas już obiadek zrobiony:-D Mamy dziś rosołek a na drugie mój mały szkrab powiedział, że chce ziemniaczki pieczone z fasolką;) hihi:) Także się robi:-)
 
Do góry