reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam :)
Mnie cos jajniki kluja raz jeden raz drugi mam nadzieje ze wszystko jest ok...Trzymam kciuki za same pozytywne wiesci...

Watpliwosci super ze z praca sie udalo, no i ze jest to praca ktora bedzie sprawiala Ci radosc:tak:
 
reklama
Wyniki odebrane tsh 0.20 nadal mało ale ft 3 i ft 4 w normie:-)ale wizyta u endo mnie czeka
Wspaniale! :-) Wizytą się nie martw, lekarz znajdzie najlepszy dla Ciebie i Twojej fasolki sposób leczenia i będzie dobrze:tak:
dziewczyny, ja tak z innej beczki ;-) jaki wpływ na zajście w ciążę może mieć palenie papierosów; ja nie palę, ale niestety mój mąż pali (myślę że około paczki fajek dziennie); czy wpłynąć na niego, żeby ograniczył, bo przecież nie rzuci z dnia na dzień, czy na razie dać mu spokój :-) czy Wy/Wasi partnerzy palicie ???
Mój były mąż też palił paczkę dziennie.. Ja bym radziła CIę zmotywować do rzucenia :-) CHyba chęć bycia ojcem zdrowego maluszka jest ważniejsza niż palenie, myślę, że da radę;) Trzymam kciuki. No i napisz koniecznie co powiedział, czy rzuci, czy ograniczy czy jak..;-) Wiadomo, że papierosy mają bardzo duży wpływ, no ale wiadomo.. musi sam się przekonać, że bez tego będzie zdrowszy on i jego plemniki;-)

wróciłam już, wyniki koło 20, jak stamtąd wyszłam to stres ze mnie zszedł :)

Agniesiak zacznij już łykać, mój gin mówił żeby zacząć już ok 3m-ce przed starankami, zaszkodzić nie zaszkodzi a może tylko pomóc :)
Oooo dzięi kochana. Faktycznie, zaszkodzić to nie zaszkodzi..:-) W takim razie zacznę łykać;-)

Ewelinka Trzymam kciukasy!! Leć po ten teścior bo ja nie wytrzymam tu :)
 
Kocicowa - przed pierwszą ciąża palilismy oboje. Teraz ja rzuciłam a emek nie.

Blair - nawet nie wiem czego ci życzyć. Poczekajmy do wyników i będziemy wiedziec.
 
Dzięki dziewczyny te wyniki nie oznaczają że wszystko jest ok;-) to tzw subkliniczna nadczynność tarczycy :-S ale coś dostanę i będzie ok przynajmiej wyjaśniły się te moje kołatania serca nawet teraz je czuje :-( ale dam radę :-)


Co dzisiaj pichcicie? Ja mam zupke kalafiorowa i schabowe w panierce z płatków kukurydzianych ;-)
 
jeśli mogę dodać coś od siebie w kwestii kulinarnej - ja robię dziś pizzę :tak:
dzięki za odpowiedzi w kwestii papierochów :-) będę tłukła mu do głowy do znudzenia, żeby ograniczył (rzucił ???) ;-) dam znać, jakie będą rezultaty :tak:
 
Kociowa myślę że warto zrezygnować :-) papierosy zabijają plemniki niestety :-( mój mąż nie pali, uprawia sport ja też nie palę od razu nam się udało 3 lata temu a teraz 2 cykl myślę że warto się poświęcić :-) i na zdrowie mu to wyjdzie:-) uwierz mi wiem co mówię bo byłam nałogówym palaczem i 4 lat a temu oboje rzucilisny :-)
 
Ostatnia edycja:
Kociowa myślę że warto zrezygnować :-) papierosy zabijają plemniki niestety :-( mój mąż nie pali, uprawia sport ja też nie palę od razu nam się udało 3 lata temu a teraz 2 cykl myślę że warto się poświęcić :-) i na zdrowie mu to wyjdzie:-) uwierz mi wiem co mówię bo byłam nałogówym palaczem i 5 lat temu oboje rzucilisny :-)

hmm, ja zdaję sobie sprawę, że takie rzucenie to nie takie hop-siup, jednak bardzo bym chciała, żeby przestał palić dla dobra przyszłego dziecka :tak: i dla naszego dobra oczywiście, bo wiadomo - truje nie tylko siebie, ale również mnie :-(
super, że Wam udało się zerwać z nałogiem :)
 
My już wszamaliśmy rosołek i ziemniaczki w ćwiartki z fasolką;-) Ostraweee było:-p
Powiem Wam, że ja swojego ex męża wyganiałam na balkon palić. Nie było mowy by palił w domu czy innym pokoju.. bo to wszystko się roznosi, osiada.. błe. Może najpierw spróbuj go wyganiać na balkon? :p Może mu się znudzi takie ciągłe wychodzenie i sam zrezygnuje? ;) hihi. Ja kiedyś słyszałam, że dym jest bardziej szkodliwy dla osoby, która nie pali niż dla tej palącej, ale nie wiem czy to prawda..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agniesiak, szybko :p Ja zaraz obiorę trochę ziemniaczków i podgrzeje gołąbki ;) Z wczoraj mi zostały. Dziewczynki zajadały się aż się uszy trzęsły i mój mąż też zadowolony z gołąbków :D

Aschlee :*
 
Do góry