reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Justyna dziękuje za wywołanie;-)
Witajcie dziewczyny :-D
Grubson bardzo się cieszę że na wizycie wszystko ok. Zazdroszczę Ci tych ruchów maluszka one są takie cudowne:-)
Jak się czujecie dziewczyny?
Dziś byłam u lekarza. Ogólnie jest pęcherzyk a w nim kropek odpowiedni jak na 5 tydzień i tyle. Kolejna wizyta 12.12 :-)
Zaczęły mi się mdłości o masakro. Ogólnie mam niby zwolnienie ale jestem w pracy, mały mi się rozchoruje pewnie bo dziś ma stan podgorączkowy ehh sama nie wiem co robić. Powinnam być z nim w domu na tym L4. A człowiek boi się że go zwolnią. ( W pierwszej ciąży jak przyniosłam L4 to szefowa powiedziała że to jakaś wylęgarnia u nas w pracy) I w sumie wiem że i tak pok porodzie tu nie wrócę bo nie chcę ale boję się że jakby coś się stało i maleństwa by nie było to jestem bez pracy. Wiem nie powinnam tak zakładać ale tyle myśli mi krąży po głowie.
 
reklama
Tuska, to super, gratulacje :) Trzymam kciuki za serducho ;)

Dominika, oj na pewno nie raz łzy pociekną z bólu, tego jestem pewna :p

Ale przynajmniej wiem na pewno, że wszystko z nią ok :):):)
 
Hej Laski:)))
Jussastar, nie odzywałam się bo byłam wczoraj w Twoim rodzinnym mieście:D Zaczął się szał przedświąteczny, wszędzie wystawy świąteczne... ahhh jak ja lubię ten klimat:D
Justyna, popieram Grubsona:) Nie ma co się zamartwiać na zapas, prawie każda z nas jest tu po "przejściach" ale to nie znaczy, że każda ciąża musi zakończyć się niepowodzeniem... trzeba myśleć pozytywnie bo inaczej można zwariować:) Czy na początku, czy na tym etapie co my jesteśmy zawsze jest jakieś ryzyko...Więc głowa do góry i już nie czytaj tych głupot z internetu!!!
Tuśka, trzymam kciuki za pojawienie się serduszka:))) A mdłości... no cóż to tylko świadczy o tym, że maluszek się rozwija:)
Grubson, no kopniaki to super przeżycie:D A po porodzie jak ich brakuje:D Ale fakt faktem, czasem i łzy polecą jak dzieciątko zrobi sobie z brzucha salę treningową:D
Dominika, ja czytam książki mojej córeczce więc i maluch przy okazji słucha:))) No i słuchamy piosenek dziecięcych i kołysanek...:)
Lisica daj znać jak coś będziesz wiedzieć odnośnie wyników, no i odzywaj się do nas częściej:*
Kasia super ta kraina Św. Mikołaja... Szkoda, że w moim pobliżu nie ma takich atrakcji dla dzieciaków...
A swoją drogą, jak ja bym sobie poszła na łyżwy... wieki już nie byłam... ostatni raz jakieś 4 lata temu....
A mnie doszły kolejne dolegliwości... tym razem ból kręgosłupa... ehh...
Śnieg i u nas poprószył, ale tak tyci tyci...
Muszę się Wam pochwalić, moja córka od tygodnia chodzi bez smoka:D Udało się nam go odstawić... nawet łatwo poszło:D
 
Tuśka no to super :) Ja dopiero mam wizytę 5 grudnia :) Dzisiaj nad ranem ciągnęło mnie znowu w tym podbrzuszu a jak wstałam to troche mi było niedobrze..Nie wyspałam się za bardzo bo od 3 40 nie śpię (musiałam iść do wc i tak jakoś później nie mogłam zasnąć bo zastanawiałam się nad tym tortem)..Musiałam przed pracą pojechac do sklepu po masę cukrową(sklep jest do 17 a w sobotę nieczynny....:/) i tak mi się tam jakoś słabo zaczęło robic ale nie rozkręciło się to na szczęscie tylko przeszło mi..ogólnie czasem mam jakieś takie zawroty głowy..
Butterfly już nie będę czytać głupot obiecuję!:-)Współczuje bólów kregosłupa...
 
Tuśka super, jeszcze raz gratuluję:tak: jak masz l4 to na nie zmykaj !

Grubsonku fajnie, że odczuwasz już kopniaczki, u mnie takie lekkie falowanie niekiedy jest.. zwłaszcza jak coś zjem;-)

Butterfly super, gratulacje dla dzielnej córci! smoczek teraz będzie dla dzidzi:tak:
Na łyżwy też bym poszła, ale to córa pójdzie z tatusiem, tatuś pierwszy raz hehe muszę to zobaczyć:-D Mąż już przerażony hehe
Wczoraj sprawdzałam trasę i mamy tam dokładnie 70 km:-) myślę, że się małej spodoba i oby pogoda była ładna, bo póki co pada blee

Lisica trzymam mocno za wyniki !!:tak: musi być dobrze !!


U mnie ok, jutro wybieramy się na pokazy gry na perkusji, córcia chce się uczyć. Mąż troszkę gra;-) Myślę, że nie ogłuchnę hehe
Właśnie zrobiłam sobie słabą kawkę, bo coś głowa zaczyna boleć kurde ..
 
Kasiu, fajnie że mąż z córką pójdą na łyżwy. Nigdy nie byłam na łyżwach, jedynie jako obserwatorka, bałabym się :p za to na łyżworolkach śmigałam :D ;)

Butterfly, smoczek poszedł w odstawkę, sukces córci i Wasz ;) ale wiesz jeszcze może się dopytywać o niego:)

Justyna, jak czujesz jakiś poważny dyskomfort to weź mgb6 i nospę..

Miłego dnia :)

Odzywajcie się :)
 
Domi no czasem czuję a na internecie nie mogę znalezc informacji także może zadzwonię do gin. A magnezik biorę..no-spę może sobie daruję bo wydaje mi się że dość dużo tych tabletek łykam :)
No właśnie dziewczyny co z Wami..:)A najbardziej to beti ucichła.
 
Justyna,gin bez badania zapewne powie Ci to samo co my:p
Nie lataj po porady do doktora Googla albo Wikipedii,bo to szkoda czasu i Twoich nerwow.
Jesli masz mdlosci i wymioty,tzn.ze ciaza sie rozwija-bynajmniej mi tak powtarzano;)
Pisalam tyle razy,zrob bete i powtorz wynik po 48h.

Beti,ogarniesz sprawy przeprowadzkowe to odezwij sie;)
 
Wrocilam niedawno od endokrynologa,teraz wzielam nospe i mgb6,bo kluje mnie lewa dolna strona brzucha.
Dziewczyny,jak spicie?Staram sie spac na lewym boku z poduszka albo na plecach,choc i prawy bok sie zdarza.
 
reklama
Dominika, ja spię na boku i jednym i drugim, z tą taką poduszką dla ciężarnych w kształcie C i to w sumie od 4 miesiąca już, niestety, całe życie spałam na brzuchu i to jest jedyna metoda dzięki której nie przekręcam się w nocy nieswiadomie na brzuch. Ale czasem też na plecach ;)
 
Do góry