reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 w ciąży

A ja kupilam magnezik i wlasnie go zazylam. Wezme jeszcze przed snem :-) dziewczyny zapisalam sie do tej mojej ulubionej lekarki na 5 grudnia (tylko ten termin byl wolny) teraz jestem w 4tyg i 4 dn. To chyba dobry czas na wizyte no nie ?
 
reklama
Grubo po 6:-) prawie 7. Wlasnie wiecie nie chce sie stresowac ze jeszcze nic nie widac i iść wtedy kiedy juz bedzie wiecej widac:) ppza tym wczesniej nie mam szans sie dostac niestety..wszedzie takie odlegle terminy do ginekologow ze masakra! Oczywiscie mowie o tych lepszych...nawet tej bety nie zrobilam:) straszny mam uraz po tych moich niepowodzeniach
 
Witam,a u nas od godziny 2.00 w nocy/nad ranem snieg sypie zaraz pruszy i tak w kolko:D Bylismy juz z synkiem i mezem na spacerze,bo ja musialam zrobic tsh i ft4 na jutrzejsza wizyte.Troche pospacerowalismy,zaraz luteina i wezme sie za sniadanie,jestem zmeczona,podniose rece albo przejde sie to juz z sil opadam,co to bedzie pozniej :D
Fajnie byloby gdyby chwycil mroz:p
Warunki pogodowe na drodze kiepskie,nie chcialo nam sie skrobac samochodu to zarzadzilam spacer:) po poludniu tez pojde z synkiem.
Patrzac w okno,nasuwa mi sie piosenka coca coli "Coraz bliżej święta" ;P
Olek obudzil sie po 2.00 i do 4.00 nie spalismy,bo na rozmowy mu sie wzielo;)
A jak u Was?
 
Dominika a jednak śnieg;-) u nas póki co deszcz i zimno okrutnie. Jutro muszę jechać w takim razie zmienić opony w aucie:tak:

Justyna już powinno być coś widać, ja byłam w 7 tc:tak:

A ja dzisiaj chyba wezmę się za sprzątanie, póki co pralkę postawiłam i wypuściłam króliczka niech pobiega a potem myję podłogi. Mała w przedszkolu, coraz bliżej mikołajki:tak: My z tej okazji wybieramy się tu Park Świętego Mikołaja
 
O Domi to fajnie macie :) U nas na południu pochmurno i deszczowo a na dodatek własciciel budynku w którym pracuje nie grzeje!!dobrze że mam farelke..Po prostu buc i tyle.
wiecie co dziewczyny mnie takie czarne mysli nachodzą, że będzie coś nie tak jakoś tak strasznie sie boję:-(Wiem, że nie powinnam się zamartwiac ale no nie umiem dzisiaj inaczej..pare dni temu bylam nastawiona bardzo pozytywnie a od wczoraj jakoś tak średnio..Juz bym poszła na tą wizyę tylko nie wiem czy jest sens..Sorki że Wam smęcę ale mam taki nastrój do niczego.
 
Justynko ja byłam w 5 tc na wizycie (akurat tak miałam umówioną wcześniej) a i tak lekarz kazał przyjść za 2 tygodnie na usg. Nie wiem czy jest sens. Po prostu myśl pozytywnie Kochana!! Noo chyba, żeby Cię coś bolało i po leki. Będzie dobrze, nie stresuj się!!
 
Justyna, zaczekaj na spokojnie, na tym etapie nie będzie nawet zarodka... Wiem, ze trudno się czeka, ale niczego się nie dowiesz, skoro testy są pozytywne to pęcherzyk pewnie jest. A do zarodka i serducha jeszcze trochę także mysl pozytywnie, będzie co ma być a ja wierzę, że będzie ok ;)
 
reklama
Kasia no pewnie sensu nie ma ale wiesz jaki człowiek jest niecierpliwy..nic mnie nie boli jak biorę ten magnez, nie plamię. Bolą mnie piersi i mam metaliczny posmak w ustach czasem. Może faktycznie wygospodaruję czas i pojdę na tą bete...schizy mnie łapia straszne.

Ps: Swietny ten Park św mikołaja:) A to jest tam gdzie ten Dinozatorland?czy jak to sie tam zwie :D
 
Do góry