reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Lisica musialabys widziec moja mine :-) nie rudaaaa??? ;-)

Kciuki za wasze wizyty!
Kciuki za dzidziolki !

A to moj brzuchol ale z 23tc jakos nie moge sie zebrac aby swieza fotke zrobic :-) juz niebawem tez takie bedziecie mialy :-D
 

Załączniki

  • 1415636822959.jpg
    1415636822959.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
reklama
Lisica – faktycznie spory już brzuszek! Ja ciągle łykam żurawinę w tabletkach i urosept i chyba do końca ciąży…
Grubson – masz rację, każdy ma brzuszek taki jaki powinien, skoro u maluchów wszystko ok, to widocznie tyle miejsca potrzebują! No jak już pisałam u mojej siostry Małgosia okazała się Michałkiem… A już ciuszki kupowała… :p
Ja czekam do poniedziałku mam nadzieję, że się dowiem jaka płeć – też nie ma dla mnie różnicy, ale jakoś chciałabym wiedzieć kogo noszę pod sercem.
Dominika – to czekamy na fotkę, a tło nieistotne.
My właśnie korzystaliśmy z pięknego ciepłego dnia i posprzątaliśmy przed domem – liści było już bardzo dużo. A teraz zasłużony odpoczynek…
 
Asiu no ja już chyba mam porównywalny do twojego z 23 tc :-D może po ciąży się zrobię na rudo? :-D

Jussastar żurawina naszym przyjacielem ;)

Ja siedzę z moim leniuchem i nadrabiamy zaległości z zerówki. Ciężko idzie...
 
Lisica ja mialam od poczatku taki brzuch ja Twoj. A potem zaczal sie powiekszac jakos niedawno 19tc czy jakos tak. Teraz juz widze ze coraz wiekszy :-) ale nie przeszkadza mi. Wrecz przeciwnie.
 
Asiu super brzuszek!!

Lisica żurawina i będzie ok, też nie wiadomo z tym badaniem, jak pojemnik i jak badali. Może powtórz za kilka dni.

jussastar u nas też dzisiaj pięknie:tak: słoneczko świeciło jak na wiosnę:-)

Grubsonku pewnie, mnie to każdy od razu pyta co będzie co? a ja najważniejsze żeby było zdrowe a płeć nam obojętna... a i tak każdy syna życzy nie rozumiem, skoro nam obojętnie;-)

Ja dzisiaj siostrę wysłałam do sklepu i już mam prezent dla małej - grę monopoly junior, bardzo chciała. teraz jeszcze muszę upolować ptaka w klatce hhehe ta nowość co śpiewa i powtarza za dzieckiem;-)ale w selgrosie wszystko wykupione kurcze..
 
Hej :) Dawno się nie odzywałam bo ostatnio jakoś mało czasu, ale dzisiaj zaliczyłam wizytę u lekarza i jestem spokojna :)
Wszystko w jak najlepszym porządku, jak to pani doktor określiła 'książkowo'. Badania porobione, według niej na żadne choroby genetyczne maluch nie jest narażony (ale jak wiadomo, to na tym etapie co można sprawdzić już teraz).

Dobrze kojarzę, że rozmawiałyście wcześniej na temat USG 4D?
U mnie kosztuje dodatkowo 50 zł do wizyty, czyli łącznie wychodzi 150zł.
 
Shawty - no wyszło ode mnie, bo u nas jakoś drogo... Wyczaiłam, że mój gin robi takie usg gdzieś prywatnie za 200zł... zapytam go na następnej wizycie. Super, że wszystko prawidłowo : ) A jak u Ciebie widać już brzuszek?

Lisica - właśnie tak jak mówi Kasia ważne jest jak jest mocz pobierany. Dopiero mnie mój gin oświecił - no wcześniej po prostu się nie zastanawiałam nad tym, że trzeba nasiusiać PO wcześniejszym umyciu się, rozchylając wargi sromowe - bo na nich mogą być bakterie... Nie wiem może dla Was nie jest to nic nowego, ale ja nie wiedziałam o tym i wyniki mogły wychodzić zafałszowane.

Asia- wow, to pewnie teraz brzusio jeszcze większy? A jak samopoczucie? Pamiętam, że na początku ciąży miałaś plamienia. Przeszło? Jesteś na L4, czy pracujesz?
 
Jussastar no wlasnie teraz idac do wanny spojzalam w lustro i mam wrazenie ze mocno nieaktuale zdjecie wam wrzucilam. Tak dobrze pamietasz. Mialam plamienia, skorcze i ogolnie fatalnie sie czulam. We wrzesniu wrocilam do pracy niestety tylko na miesiac bo nie jestem w stanie pracowac :-( takze od pazdziernika na L4. Generalnie tez nie jest wesolo bo teraz z kolei stawia mi sie macica wiec bywa roznie. Czasem zrobie obiad i zakupy a czasem niestety jestem zdana na syna a ja leze. Niby szyjka jest dluga, ale strach jest zawsze ze miedzy wizytami cos sie rozszczelni.
Maly sie wierci ile wlezie wiec to daje spokoj :-)

A jeszcze co do 4D to u nas w trojmiescie ceny ksztaltuka sie miedzy 150-300 zl. Masakra. Moj gin tez ma 4D i nigdy nie musialam dodatkowo placic za te fotki. Niestety przy lozysku na przedniej scianie noe ma za duzej gwarancji ze fotki beda jakies zwalajace z nog. Nam sie udalo raz go namierzyc tak ze jest caly, a tak to zawsze tuli sie do lozyska i wszystko jest zlane :-/ dla mnie szkoda kasy.
 
Ostatnia edycja:
Asiu to dużo wypoczywaj, dobrze, że jesteś na l4.:tak:
shawty to fajna cena, ale Ty chodzisz do lekarza prywatnie nie? ja tylko jednorazowo na prenatalne, wiadomo, że wtedy jest drożej. Ja płacę na szczęscie za to III prenatalne ale nie biorę i tak 4d. Oglądałam ostatnio płytkę młodej i lepiej widać ją jak jest na normalnym usg.

a ja ostatnio oglądam wózki dziecięce i wiem, że nic nie wiem hehehe:-D
 
reklama
Tak,chodze prywatnie bo doszlam do wniosku ze akurat tak bede czula sie bezpieczniej :-) w sumie to nawet moja ginekolog wczoraj wspomniala ze jakbym chciala to moge chodzic gdzies indziej kasowo do lekarza, ale skoro wszystko jest dobrze, ja sama tez czuke sie dobrze to chyba nie ma co przesadzac :-)
 
Do góry