reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Hej dziewczyny.
Ładnie rośniecie, ja też ;) jutro wam wstawię fotkę.
Nie odzywałam się kilka dni bo mieliśmy przymusowy remont sypialni ;) wyniosłam się z synkiem do rodziców żeby nie wdychać chemii.

Niemartwsie teraz jest jakiś wirus żołądkowy, mnie męczyło z piątku na sobotę, nie spałam pół nocy. Niech synkowi szybko przejdzie. I nie jesteś sama - też prawie żadne imię mi się nie podoba :-/ mąż nie zaakceptował Gabriela więc z imieniem dla synka będzie problem...

Butterfly gratuluję synka ;)
 
reklama
Kasia – ładny brzuszek!! Już widać : )
Dominika – oj no wiadomo pod koniec na pewno będzie bęben :)
Niemartwsie – no słyszałam, że w drugiej ciąży jest inaczej i szybciej widać. A co do imion – jeszcze trochę czasu, może akurat coś Ci się spodoba. Mi czasem coś się spodoba jak usłyszę w tv np. albo jak ktoś coś opowiada… O kurcze poczytałam o tym właśnie bo nie miałam w ogóle pojęcia, ze taka choroba istnieje… No to teraz TSH chyba idealne : )
Lisica – no to czekamy na fotkę, już tu będziemy mieć całą galerię! : )
A mi dziś mąż robił zdjęcia, mieliśmy robić co miesiąc w tym samym miejscu i w tym samym ubraniu. Ale do tej pory zrobiliśmy raz – w 9tc i teraz bo jakoś zawsze zapominaliśmy. No i podbudowałam się bo po zdjęciach widać jak brzuch urósł od początku ciąży : )

brzuszki.jpg
 

Załączniki

  • brzuszki.jpg
    brzuszki.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 34
Jussastar, u Ciebie już 18 tc się kończy, pewnie lada chwila poczujesz ruchy :D
świetny pomysł z tymi zdjęciami :) Ja miałam w pierwszej ciąży taki ambitny plan, żeby robić zdjęcie brzucha codziennie i po porodzie zrobić z tego filmik, no ale jak trafiłam do szpitala w 5tc, to szlag trafił cały pomysł :]
co do cholestazy, to coś strasznego, jakoś pod koniec ciąży zaczęłam czuć silne swędzenie stóp, dłoni i ud. Lekarz kazał zrobić próby wątrobowe i wyszła lekka cholestaza. Było na tyle dobrze, że dotrzymali mnie do terminu. To niebezpieczna choroba szczególnie dla dziecka i niestety lubi powracać w kolejnych ciążach :(
 
niemartsie współczuję choróbska. My też siedzimy w domu, bo ja byłam chora a teraz córcia i mąż narzekają na gardło.. ale już troszkę lepiej.
Co do imion...na szczęście jest troszkę czasu. U nas też było ciężko ale podczas wakacji, wędrując po szlakach wymyślaliśmy we 3 imiona i tak już mamy wybrane. Ale wiadomo kompromis musiał być;-)

Lisica Gabriel ładnie ale powiem Ci, że mój maż też by się nie zgodził;-) Czekam na fotkę brzuszka:-)
Właśnie czytałam na majówkach, ze masz remont sypialni.

Jussastar piękny brzuszek, widać zdecydowanie różnicę:tak:

A ja wczoraj w końcu zafarbowałam włosy i czuję się normalnie, a nie jakaś taka zaniedbana. Dzisiaj idę do kosmetyczki i będzie git:tak:
A niedługo zmykam na zakupy, bo dzisiaj fajna promocja w rossmanie na kosmetyki do makijażu.
I jeszcze muszę małej rajstopki białe kupić, bo ma występy z okazji 11 listopada;-)
Miłego dnia!
 
Jussastar no pięknie rośniecie! Różnica ogromna :)

Kasiu tak, przemalowaliśmy ją na całkiem inne kolory, i tak mi w niej teraz przytulnie ;) co to za promocja? Na całą kolorówkę?

Byłam rano na badaniach... Dopiero w środę wyślą materiał do badania do innego miasta :szok: mam nadzieję że będę mieć wszystko na piątkową wizytę :-/

Poza tym czekam na wypłatę, ZUS ma to głęboko w nosie :-/ mają czas do 30 dni...
 
Niemartwsie- no ambinty plan mialas hehe ja bym tez nie dala rady pewnie, chociaz u Ciebie to byla sila wyzsza...

Kasia-ooo fajnie ze mowisz o tej promocji to i ja moze skocze:) a na tusze tez? Ja musze isc sciac grzywke... w ogole chetnie bym poszla na.manicure japonski, bo sama nie maluje bo nie chce wdychac lakieru i zmywacza... a na swoje paznokcie juz patrzec nie moge...

Lisca- a co za badania? To opozniaja sie z platnosciami?
Moja mama przeszla na emeryture w tym roku... od wrzesnia nie pracuje a zus do tej pory nie wysyla.pieniedzy... podobno norma to 4 miesiace czekania na decyzje.,.ciekawe co maja powiedziec ludzie ktorzy nie maja u.oszczednosci, a na oplaty i na zycie trzeba miec... to jest w ogole jakis skandal...
 
Ostatnia edycja:
Od poniedziałku jeśli kupujesz 2 kosmetyki do makijażu to drugi jest gratis, oczywiście ten tańszy. - rossman
Jussastar tusze też, właśnie jadę po tusz i błyszczyk.

Lisica współczuję z Zusem, ja mam płace normalnie przez mojego pracodawcę. Ale u nas 1500 osób zatrudnia
;-)


 
No właśnie, moja firma liczy 10 osób... No nic, pozostaje mi czekać :-/
Jussastar hbs, hcv, toxo, vdrl. No i mocz bo mi ostatnio coś z cukrem nie tak wyszło.
 
Ostatnia edycja:
Jusastar, no widać różnicę że rośnie :p

Zapomniałyście o mnie z tą galerią brzuszków:>?:p

Lisica, u mnie pokoje są w remoncie... wrrr już mam dość, trochę pomagam przy układaniu rzeczy, wcześniej nosiłam bibeloty różne.

Mam pytanie, jak u Was było z plamieniami?
Jak się podcieram to nic nie mam, a na wkładce najpierw mam żółte a później kawa z mlekiem, odpoczywam i w ogóle, na wzierniku nic nie widać :| myślałam może żeby 3-4x częściej myc w ciągu dnia te okolice, bo po luteinie.. , ehh szkoda gadac :p

Niemartwsie, u mnie Oluś znów kaszle :(

W środę mam USG :p już się nie mogę doczekać ;) 3majcie kciuki :)
 
reklama
Dominika mnie zdarza się myć po 2-3 razy dziennie mimo, iż nie biorę luteiny. Stosuję też Lactacyd, polecam:tak: i oczywiście wkładki cały czas.
Dobrze, ze my już po remontach, mamy spokój na jakieś 3 lata:-)
 
Do góry