reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Olusia bardzo mi przykro :-) ale pamiętaj, że nigdy nie można się poddawać, na pewno się uda :-)
A u mnie @ nie widać, wczoraj zrobiłam test i wyszła jedna kreska dzisiaj rano zrobiła drugi i wyszła jedna i po 3 minutkach pojawiła się druga, bardzo jaśniutka ale jest widoczna więc mam nadzieję... Pojawiło mi się jeszcze delikatne plamienie więc nie wiem czy to @ przyjdzie czy też nie. Poczekam do soboty i w sobotę zrobię kolejny test.
 
reklama
hej ... mam pytanie....

strasznie dzis mi sluz "lecial" wiec stwierdzialam ze sobie wkladke w majciory wsadze.. poszlam do toalety a tam sluz brazowy ( nie wiem czy to z krwia czy czyms innym zabarwiony)
dodam ze @ skonczyla mi sie pare dni temu i czekam na owulacje... miala ktoras z Was tak??
 
Oluś <przytul> Przykro mi. Jeżeli jest szansa, to próbujcie i się nie poddawajcie :) Kinia dobrze napisała, że dwa mrozaczki nie zaszkodzą, ale mogą podwójnie uszczęśliwić. Jaka kolejna data @? Przepiszę, chyba że wolisz do poczekalni?

milka
, trzymam mocno &&&&& aby te dwie kreseczki były ciemniejsze :) :*

Anka, możliwe że to plamienia około owulacyjne, które mają prawo występować. &&&&&& za ten cykl :*

mychunia, dziękuję za przepis na guziczki :D Są pyszne, te ciasteczka <mniam> Dzisiaj zrobiłam podwójną porcję i jak powiedziałam o tym M, t on od razu dla kolegów z pracy powiedział, że przyniesie do kawy :D Pierwsza tura lekko przypiekła się, bo się obiadem zajęłam :p:zawstydzona/y:

Anna <przytul> przykro mi. Trzymam &&&& za kolejny cykl :* Podaj dat kolejnej @, to przepiszę Ciebie.
 
mozliwe.... ja to juz nie wiem nic.. zawsze mam inaczej ... mam dlugie cykle 35-40 dniowe... a dzis dopiero 11 dc... wiec na owulacje chyba za szybko... ale moze i tak jest ...
 
Dziewczyny u mnie @ dalej brak, a brzuch ciągle pobolewa, o piersiach to nie wspomnę, bo tak bolą, że szok. Nie wiem co jest grane, bo wczoraj test był negatywny.

Malus- jak u Ciebie? Jest @?? Co z ginem, umówiłaś się??

Wanda- jak u Ciebie?? Co to kurde się dzieje,ze do nas cos ta @ nie chce przyjść, ech...
 
Nikitka chyba Ci nie powiedzialam jeszcze, ze jestem bardzo wdzieczna ze opisalas mi swoja pierwsza ciaze! dalo mi to nadzieje i jakos sie trzymam. fajnie ze bylas w takiej nieswiadomosci i Ciebie to wtedy nie zmartwilo az tak. ja tez uwielbiam pakowac prezenty! no to zycze Ci zeby swieta Cie pozytywnie rozczarowaly!

Olusia trzymam kciuki za dalsze starania!!

milka no to kciuki zeby kreska ciemniala ale zapowiada sie dobrze! a jak plamisz to lepiej odpoczywaj duzo.

Anka tak jak malusiolka mysle ze moze to byc okoloowulacyjne plamienie, bo z naszymi cyklami to roznie moze byc. ja tez mialam i w 40dc owulacje a innym razem w 8dc, wiec sama widzisz. a z drugiej strony jezeli to nie owulacja tylko plamienie srodcykliczne, to moze lepiej pogadac z lekarzem i moze zaczac brac witamine B.
 
witam
rzadko tu bywam i nie znam was aż tak dobrze dlatego nie wiem czy któraś ma ten sam problem co ja?? Bo mnie szczerze mówiąc to wszystko przeraża, z Wiktorem zaszłam w ciąże za pierwszym razem i myślałam że teraz też tak będzie a to doopa:-( mam wysoki testosteron 8,35 przy normie do 4,10 i nie wiem czy to bardzo za dużo czy nie aż tak tragicznie. Lekarka od razu mi powiedziała że bez stymulacji w ciążę nie zajdę bo nie mam dominującego pęcherzyka. Mam się zastanowić czy od razu robimy HSG?? Mam milion pytań i nikogo kto by mi doradził, liczę na was kobietki że mnie uświadomicie... CZY JA WOGÓLE MAM SZANSĘ NA DZIECKO??
 
Aureolcia - ja niestety nie pomogę, to się na tym nie znam zastawia mnie jak hsg miałoby pomóc? ciekawe jaki testosteron miałaś przy Wiktorku bo może tez wysoki :confused:

Anula - będzie dobrze, może to za wsześnie na test:tak:

Susełku - &&&&&& za Was, nadal masz te objawy?
 
reklama
malusiolka to będzie 5 albo 6 styczeń ... ja juz sie nie staram szczerze poddaje sie za duzo cierpienia i smutku mnie to kosztuje
 
Do góry