reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

ja mam tak ze tydzien przed @ zaczynaja bole a dzien przed @ prawie nie bola ale ja tak mam zawsze :p kazda tutaj ma inne objawy na @ i na ciaze takze wslu**** sie w swoj organizm :p

Susel bedzie dobrze !!! wydaje mi sie ze na prawde za duzo rzeczy przemawia za tym ze jest dobrze !! i jeszcze to ze Ci brzuszek rosnie .. to mozliwe ze puste jajko rosnie ? bo ja nie rozumiem tego za bardzo :/
 
reklama
podobno przez jakis czas wszystko jest ciazowe bo beta rosnie, macica rosnie itp. a potem nagle zarodek sie nie pokazuje i jest stop wszystkiego i zaczynaja sie bole i krwawienie. u mnie niby sie nie rozwija ale cala reszta jeszcze nie pasuje wiec czekam. no ale nadal mam nadzieje ze masz racje
 
a od tego usg poprzedniego ten przecherzyk troche urosl ? duzo dziewczyn tutaj pisze przeciez ze np maja ciaze tydzien wczesniejsza mimo obliczen tego kalendarza ciazowego ..

a co dokladnie powiedzial ten ginekolog ??

mam takie przeczucie ze bedzie dobrze .. trzymam z calego serca kciuki za Ciebie !!
 
Witam dziewczynki. U mnie dzis 13 dc a wczoraj test owu byl pozytywny. Dzis bylam u ginki i mowila ze jeszcze nie ma. Sa pecherzyki i za 2-3 dni powinna byc owulacja. Jakby sie nie udalo w tym cyklu to mam clo na nastepny. Do tego luteine mi przepisala i acard wiec jestem dobrej mysli.
 
Gochson - jak długie masz cykle?

Susełku - ja nadal licze, że wszystko bedzie u ciebie OK

Wątpliwości - cierpliwość nie jest moja najmocniejszą stroną :-D beret też mam zryty:sorry:
 
Susel bardzo mocno trzymam za to żeby Ci się udało . Postanowiłam wygrzebać wszystkie papiery z mojej ciąży i dokopać się do pierwszego USG no i wszystko policzyłam. Na pierwszym USG byłam w 7tyg 4dniu a na USG mam napisane 5w6d. I jakby to było wczoraj słysze swoja ginekolog mówiącą "jeszcze się nie cieszymy, ale wszystko spokojnie" i ani słowa więcej. Jezu jak ja jej za to dziękuje, że nic mi nie powiedziała. A mam bardzo dużą pewność kiedy zaszłam w ciąże więc o pomyłce nie ma mowy. Zresztą po 14 dniach od staranka od razu były II krechy. No gdybym się machnęła o 2 tyg to test pokazałby mi 1dniową ciąże albo nawet dzień przed :-). Aj będą mnie kciuki bolały. Bądź dzielna, chociaż to czekanie jest na pewno koszmarem.
 
cześć dziewczynki :) przepraszam że kilka dni mnie nie bylo ale praca, szybko cos w domu zrobić i tak w kólko, czasu na wszystko brakuje. Dodatkowo mam doła, Mati ostatnio był chory, brał antybiotyk do piątku włącznie, w poniedziałek ten odebrałam go z przedszkola a wieczorem był juz jakiś niewyraźny, no i w nocy juz gorączka się pojawiła, gorączkuje od wczoraj co chwilę, kaszle, na szczęście mama miała dwa dni wolne to z nim zostala i nie musialam znowu iść na zwolnienie. Ja się normalnie wykończę, on nigdy nie chorowal a teraz jak od września poszedł do przedszkola to wiece jest chory niż zdrowy :/

Malus, a jak Twoje dziewczynki, zdrowe?
Susel, ja trzymam mocno za Ciebie kciuki,, musi być dobrze, fasolka sobie powoli urośnie &&&&&
Witam nowe dziewczyny, bo nie miałam okazji :)
 
Witam.
Chętnie do Was dołączę. Jestem młodą i szczęśliwą mężatką. Wraz z mężem postanowiliśmy postarać się o potomstwo. W tym cyklu jest to nasza pierwsza próba.
Obecnie jestem w 18 dniu cyklu (długość całego 30),wczoraj podobno była owulacja, temp. 36.8 - martwi mnie trochę, że za mała...?
Od poniedziałku mam małe plamienie. :-(
 
reklama
a mierzysz temperature codziennie ?? przez caly cykl o tej samej porze zaraz po przebudzeniu?
w ogole to gapa jestem witaj wsrod nas :) napisz kiedy sie spodziewasz miesiaczki i Malusiolka wpisze Cie na liste :)

warto zalogowac sie w tym programie i udostepnic nam go bo bedziemy widzialy codziennie twoja temperature objawy i w ogole :) + ten program na podstawie temperatur wyznaczy Ci owulacje i termin miesiaczki :)

OvuFriend - Zwiększ Szanse na Zajście w Ciążę!
 
Do góry