reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale troszkę Was podczytuję i bardzo się ucieszyłam jak przeczytałam post Uliki
- bardzo się cieszę, że się udało

a ja ten cykl mam stracony bo w zasadzie nie było starań i czekam na @
w styczniu czekają mnie kolejne badania

nie wiem jak będzie z czasem, ale może uda mi się zaglądać tu częściej
 
reklama
Maluś czemu w bete nie wierzysz? Znam co prawda jeden przypadek gdzie nawet z krwi nie wychodziła, ale to chyba rzadkość. Masz jakieś przesłanki?

Hmm....Susel jak tak się zastanawiam teraz bo jak byłam w pierwszej ciąży to do ginekolog poszłam w 7 tygodniu a pamiętam że na aparaturze wyszedł 5 tydzień i ginekolog zaprzyjaźniona, mówiła mi tylko że na razie mam spokojnie czekać i jeszcze tak w pełni się nie cieszyć dopóki nie zobaczy serca (które było widoczne dopiero w 9tyg.). Pomyślałam sobie wtedy że może do każdej ciąży tak sceptycznie podchodzi no bo przecież na początku częściej coś idzie nie tak. ale teraz mam wątpliwości czy po prostu nie oszczędzała mi nerwów.
Myślę ze nie ma to jak dobry sprzęt i dobry lekarz. Więc posłuchaj grzecznie męża!:-)
 
Dziewczyny pytanie mam :) a raczej dwa.
Czy cytomegalie, toxo oraz tsh robi się ma czczo? Ma znaczenie w którym dniu cyklu?
 
Czesc- jak tylko na chwile. Olusia dalej się nie odzywala?? U mnie @ dalej brak, test dzisiaj negatywny, musze jeszcze kilka dni widocznie poczekać na wstretna @ :eek: Ide do Barbary :-D Jeśli jest tu jakas Baśka ukryta pod nikiem to życzę najlepszego :**
 
Suselku, Nikitka ja w pierwszej ciąży byłam w 7 tygodniu jak było słychać serduszko i widać Nadię, ale teraz też jak byłam w 7 tyg to jeszcze było widać tylko pęcherzyk i "zagęszczenie", które jest póki co zarodkiem. Spokojnie susełku, jeszcze się nie stresuj idź faktycznie do lekarza innego i zobacz co Ci powie.


Przesyłam Wam fluidki ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

U mnie mdłości i kiepskie samopoczucie, Nadia zdrowa, łobuzuje i nadal bierze mnóstwo leków.
 
hej, widzę, że u Was generalnie spokojnie:)

Gratuluję nowych fasolek:)

u mnie ten cykl raczej do przekreślenia, bo nic się nie dzieje. tzn 20 dc, a owu nie wyznacza owu, a jeszcze temperatura szaleje i skacze sobie, więc luz, bawimy się a będzie co będzie:) a jak nie to od stycznia będziemy napastować lekarzy i starać się znaleźć przyczynę:)

Iwo, jak CI lekarka nie powiedziała konkretnego dnia to nie ma znaczenia. JA jak robiłam TSH to miałam razem z prolaktyną i całą morfologią, miałam być 9 dc (lekarz sam mi powiedział), i na czczo.

a fluidki łapię, bo może się przyda jakiś:)

Trzymam kciuki za wszystkie:)
 
Ludziku - nie powiedziała, ide na usg w 16dc by zobaczyć czy jest owu to pomyślałam że zrobię za jednym razem wszystko
 
reklama
witam ... u mnie klapa zostało 2 dni do miesiączki a ja już dziś mam upławy z domieszką krwi a wczoraj wszystkie objawy @ucichły piersi same z siebie przestały bolec dziwne ale dziś już na 100% wiem że nie udało mi sie znowu ... masakra nie wiem już sama co mam robić ... sorry za wyrażenie ale rzygać już mi sie chce na te całe moje starania załamka kompletna :-(
 
Do góry