reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
witam, niestety @ przyszła w terminie więc zaczynamy 6 miesiąc starań, a kolejnej @ spodziewam się 18 grudnia...........
porobiłam wszystkie badania zlecone przez gina i nie wyszło nic niepokojącego
jak przez kolejne 2-3 miesiące się nie uda to szanowny małżonek pójdzie pod mikroskop....
i kto by pomyślał że w 2 poprzednie ciąże zaszłam za pierwszym razem :-(
 
aureolcia, miło że napisałaś. <Przytul> ja też 2 poprzednie ciąże za pierwszym razem, a teraz jak się uda (jutro rano testuje), to będzie w 3-cim cyklu. Dacie radę. Trzymam &&&&& aby w końcu się udało. Przepisałam Ciebie na 18.12. A napisz czy przypadkiem Ty, albo Twój mąż nie macie jakiejś ciężkiej pracy? Wysiłek i stres robi swoje. U mnie jest ciężko, bo mój mąż non stop pracuje i mało co odpoczywa i dlatego też zastanawiam się, czy jednak się udało. Jak nie idę badać tarczycę, bo moje cykle coś długie są. Jutro będzie 39dc.

Starających się:30V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,agamemnon,basik77,malgonia1,kobietka
Czekamy na potwierdz.:
Malusiolka - @ 22.11
aina110 - @ 27.11
Casablanca - @ 27.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 29.11 6
wanda_23 - @29.11

Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Anula1988 - @ 2.12
Anna223 - @ 6.12
Olusia7982 - @ 7.12
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
ewe_lina_d - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
fox - @ 18.12
aureolcia - @ 18.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
Aschlee25 - @29.12 3
Anka10222 - @ 30.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,hania$, doska1,Arcala,Cyntia85, mimmoo,Gofka, tamaguczi,melponea,Ulika,emalia82,nadzieja210,augustnka,mychunia6,Amaliee,
 
aureolcia, miło że napisałaś. <Przytul> ja też 2 poprzednie ciąże za pierwszym razem, a teraz jak się uda (jutro rano testuje), to będzie w 3-cim cyklu. Dacie radę. Trzymam &&&&& aby w końcu się udało. Przepisałam Ciebie na 18.12. A napisz czy przypadkiem Ty, albo Twój mąż nie macie jakiejś ciężkiej pracy? Wysiłek i stres robi swoje. U mnie jest ciężko, bo mój mąż non stop pracuje i mało co odpoczywa i dlatego też zastanawiam się, czy jednak się udało. Jak nie idę badać tarczycę, bo moje cykle coś długie są. Jutro będzie 39dc.
Oboje mamy stresy w pracy niestety a do tego mąż jeszcze w domu pracuje bo nie wyrabia a terminy gonią, niestety takie czasy i kredyty do spłaty :baffled:
U mnie tarczyca ok, zastanawiam się jeszcze nad obciążeniem bo w ciąży z Wiktorem miałam cukrzycę ciążową, ale po porodzie i rok temu robiłam kontrolnie i było wszystko ok ..... a jakoś mi się nie uśmiecha pić tą okropną glukozę :baffled: No to długi masz ten cykl. A progesteron badałaś?
 
Malusiolka, mój najbliższy termin @ to 04.12, mam cykle 24-26 dni, zazwyczaj jest 26 ale ostatni miałam dwa dni wcześniej ponieważ miałam grypę jelitową z dość wysoką gorączką i podejrzewam że stąd to zachwianie. A jeśli chodzi o cykl starań to będzie jakoś 5-6. Jeśli chodzi o informację o sobie, to mam 33 lata, od 7 lat jestem szczęśliwą mężatką a od prawie 6 lat szczęśliwą mamą uroczej dziewczynki. Dość długo dojrzewałam o decyzji o drugim dziecku ze względu na straszne wspomnienia związane z porodem, no i kiedy psychicznie wreszcie dojrzałam i odważyłam się na te starania okazało się, że nie jest to jednak takie proste. Od pół roku wariuję przed każdą @ bo często objawy wskazują na to że to może być ciąża, ale niestety.... jak do tej pory nie udało się jeszcze. Teraz czekam do 4.12 i już zaczynam schizować, bo od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze a dzisiaj doszedł ból piersi i boję się, że znowu nic z tego. Nie potrafię jakoś przestać o tym myśleć i skupić się na czymś innym, tzn w pracy jest ok ale jak jestem w domu to non stop myślę tylko o tym czy tym razem sie udało czy jednak nie... Czasem nie mam już siły sama na siebie...
 
Czesc dziewczyny, może któraś z was mi coś powie, może była w podobnej sytuacji. W poniedziałek Mój test ovu wyszedł pozytywnie. Wczoraj mój śluz był zabarwiony na różowo, dziś zmienił kolor na czerwony a przed chwilą puscilo się krwawienie jak na @... Brzuch boli jak na @. Jak to możliwe?
 
Lisica który masz dzień cyklu? Podczas owulacji tez czasem może pojawić się plamienie lub krwawienie, ale jeśli nie przejdzie to idź do lekarza.
 
reklama
Do góry