reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Susel no tak. To miało być do juli :-). no ale teraz już się przespałam pol godzinki więc jestem bardziej przytomna :-).
Oj wiesz ile masz szczęścia? Ciesz się, ciesz się suselku ciesz :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anna, co do objawów, to możesz mieć, ale urojone. Wiele kobiet, które pragnie dziecka potrafi sobie parę dni po stosunku wmówić, że ma jakiś objaw i że to ciąża. Lepiej poczekaj do @ i wtedy pomyśl. Trzymam &&&&& aby było po Twojej myśli. Najlepszy sposób na to, aby czas szybko leciał jest zajęcie się czymś :)
\
Maluś to ja chyba jestem takim urojeńcem w tym cyklu. Jak@ przylezie to prosze mi oficjalnie przetrzepac dupsko!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Nikitka - ja sie pisze na dietę jabłkową :-D:-D:-D w ciąży z młodą miałam tylko mdłosći i to 1,5 tyg poza tym nic, nawet pierwszy skurcz dostałam w dniu porodu:rofl2:
 
Malusiu to babsko głupie. Ja nie wiem ludzie to uważają, że takie wypadki to nic wielkiego ;/ koszmar nie mogę tego zrozumieć, teraz tylko cierpliwie trzeba czekać na pieniądze po zgłoszeniu wszystkiego. A może jednak coś wyszło z tego niestarania? &&&&&&&&&&&&&&&&& oby :* Co do obiadku to ja dzisiaj miałam pieczarkową i spahgetti :)

Aina110 witaj, zapraszamy :)

Piaska to może święta zapowiadają się szczęśliwie :)

Nadia wieczorem dzisiejszym testuje moją cierpliwość i doprowadza mnie do szału, jeść nie chce, ciągle wrzeszczy o coś, tak jej się zaczęło od 17, bo już spanie ją zaczęło łapać to ją do kąpieli wrzuciłam coby jej się lepiej zrobiło i teraz jak gremlin się zachowuje ;/ ehhh... Jutro się umówiłam z koleżanką na zakupki rano, więc będę na forum pewnie dopiero wieczorkiem, bo o 12 znowu smrodka odebrać trzeba z przedszkola :)
 
Jestem już
Byłam u gina robił mi usg i widać taką malutką ciemną kropeczkę :tak:endometrium ciążowe , 100kg mi z pleców spadło , za tydzień kolejne usg aby sprawdzić czy rośnie ładnie, no i mam brać luteinę dopochwową i folik mocniejszy na receptę dostałam , jak na ten etap wszystko jest tak jak być powinno , gin mówił przed badaniem ,że może się okazać ,że na tym etapie jeszcze nic nie widać ,ale jednak zobaczył i mi pokazał bo ja nie bardzo wiedziałam gdzie patrzeć , kurczę no do tej pory miałam wątpliwości ,ale teraz już nie mam :-)Mój termin @ to jednak był 27 października czyli termin @ był jednak wczoraj , bo ze mnie gapa i zaznaczyłam @ od plamienia ,a powinnam od konkretnej @ dopiero zaznaczyć no to jestem w 4 tygodniu i 1 dniu;)
 
Kobietka - super wiadomość:-D:-D niech kropeczka pięknie rośnie. Za tydzień powinien już być pecherzyk. Czy ja ci oficjanie gratulowałam? GRATULACJE MAMUŚKA!!!!!!!!!!!!!!

Mychunia -
to znaczy że beta spada prawidłowo:tak:a jak ty się czujesz?

Kinia - udanych zakupów! Charakterne dziecko ci się trafiło:szok:.
 
witajcie

ostatnio mnie mniej. Mezowy był na L4 i jakos ten tydzien zleciał nie wiem kiedy.
Kobietka, ale super, w ogole lekarz już coś zobaczył na usg, ekstra. Jak ja byłam tydzień temu to nie widział nic, kompletnie nic. mam nadzieje, że w czwartek już coś będzie.

Mychunia, tak mi przykro, że musisz przez to wszystko przechodzić :/ Mam nadzieje, że szybko dojdziesz do siebie

Maluś mnie też brzuch bolał jak na @ a nie przyszła po dzień dziś, więc jest nadzieja

Kinia moja Nadia też mi dziś dała w kość, aż się cieszę że już słodko śpi, bo jeszcze trochę a wrzeszczałabym razem z nią :p

Susel, przybij piątkę jeśli chodzi o brak mdlości, też mnie to czasem martwi no ale nie ma co na zapas panikować;
 
reklama
Kobietka - podejrzałam twój wykres no i nakręcił mnie jeszcze bardziej :-(
Piękny suwaczek:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry