reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Kinia - mówia że 2 dziecko to przeciwieństwo pierwszego, pomyśl jaki grzeczny bąbelek ci sie szykuje :tak: u mnie pewnie bedzie na odwrót :-D - masz całe 9 m-cy na przygotowanie Nadii i pracy nad jej zachowaniem

Malusiolka - współczuje alergii, moja nigdy nie miała problemów ze skórą, powiedz od czego jest goraczka, przeciez nie od AZS?:szok:
 
reklama
Witam!
Prosze mnie już wypisać z listy starających się, bo test wykazał,ze sie udało i będe 3 raz mamą.Przesyłam wam wszystkim wiruski,łapcie szybko ile się da :-)
Pozdrawiam was gorąco i trzymam za was kciuki.
 
Kinia, Oiliatum nie pomoże, to będę próbować czegoś innego. Musi coś w końcu dziewczynkom pomóc. Najlepsze jest, to że ja o problemie z uszkami u Oliwki mówiłam 1,5 roku temu ;/ Do tej pory dzieciak wyleczony by był, a tak biedna męczy się, bo ją boli.

iwo, lekarz mówi, że to może być od tak. Wiele rodziców przychodzi z dzieciakami, które mają gorączkę. Nie wiem od czego. Mam nadzieje, że to tylko przejściowe.
 
Witam :-)

Zrobiłam test i niestety negatywny ale nie załamuje się, była przygotowana, że raczej się nie uda więc czekam na @...w zasadzie to już mam plamienie więc jutro się pewni rozkręci...może na sierpień się uda, a jak nie to wrzesień też fajny miesiąc :tak:

Witam nowe staraczki i pozdrawiam wszystkie :-)
 
Witam,
wiem że wiele dziewczyn tutaj ma ogromną wiedzę dlatego bardzo was proszę o interpretację wyniku progesteronu, u mnie w 21 dc jest on na poziomie 13,68ng/ml. Co to oznacza? Jest ok czy do dupy??
Z góry dziękuję za pomoc :tak:
 
Maja - gratulacje!!! Duże masz dziewczynki Jak zareagowały na wieść o ciąży?
Takiego wiruska to ja mogę łapać (~):-D:-D
 
Maja - gratulacje!!! Duże masz dziewczynki Jak zareagowały na wieść o ciąży?
Takiego wiruska to ja mogę łapać (~):-D:-D

Przesyłam wam dosatkowe wiruski <3
Moje córki jeszcze nic nie wiedza,bo chcę iść najpierw do lekarza i zobaczyć czy wszystko ok. ale ogolnie to juz mi chyba z rok marudza a zwlaszcza mlodsza,że chca rodzenstwo i kiedy będe w ciązy.Termin mi niby wypada na 26 lipca 2014 a mlodsza corka ma urodziny 27 lipca,więc by miała fajny prezent urodzinowy:-) Myśle,że im powiem na mikołajki.Myślałam,żeby im włożyć smoczki pod poduszke hii
 
Maja - super, gratulacje. Faktycznie duże masz córki już. Mnie ginekolog ostatnio zapytał, czy jak mam takie duże dzieci (11 i 8) czy chcę się pchać w pieluchy :szok:

Malena - przykro mi z powodu męża... trzymam kciuki, żeby szybciutko udało się znaleźć nową pracę.
Swoją drogą takie sytuacje i wiele innych podobnych coraz częściej daje mi do myślenia na temat migracji z tego kraju...
 
reklama
Gochson czyli zaczyna się brać parę dni po ewentualnej owulacji. No mi jak w tym cyklu się nie uda ide się skonsultować.

Malusiolka jak? Jak ty to robisz? Ja chyba jeszcze tak szybko nie potrafię wszystkiego ogarnąć. No ale cóż gotować zaczęłam jak mój syn zaczął jeść i to mi dużo czasu zajmuje . Mam nadzieje ze po jakims czasie lepiej się ogarnę. podziwiam

Susel 7 dpo to dzień po owulacji? Sorry ja jeszcze zielona w temacie ;). Wiesz może jakie powinny być normy? Bo laboratorium pewnie nie określa norm dla danego dnia cyklu.
 
Do góry