reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

maju, gratuluję :* Przeniosłam Ciebie do lipcówek.


Starających się:28
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,Kinia1,Andzia15,wiikki,mychunia,mikaaa,susel,maja35
Czekamy na potwierdz.:
Piaska - @ 21.10 2
6
joaro - @ 28.10
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

ookatkaoo1993 - @ 10.11

kasiula222 - @ 13.11
watpliwosci3 - @ 14.11 5
Listopad

waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
agamemnon - @ 22.11

Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Amaliee - @ 25.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Aschlee25 - @29.11
2
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$,
 
reklama
aureolcia normy progesterony po owulacji to 1 - 28 ng/ml;

w którym dniu po owulacji badałaś?

jeśli badałaś progesteron w 7-8 dniu po owulacji to potwierdza on czy owulacja była.

wynik jest chyba ok, tzn ja zawsze w 7-8 dpo miałam ok 20 ng/ ml i Gin mówił, że progesteron ładny.

z tego co wiem, niektóre dziewczyny, które mają niski progesteron biorą po owulacji Duphaston lub Luteinę by podtrzymać ewentualną ciążę :tak:

a Gin Ci nic nie powiedział na temat tego wyniku?
 
aureolcia normy progesterony po owulacji to 1 - 28 ng/ml;

w którym dniu po owulacji badałaś?

jeśli badałaś progesteron w 7-8 dniu po owulacji to potwierdza on czy owulacja była.

wynik jest chyba ok, tzn ja zawsze w 7-8 dpo miałam ok 20 ng/ ml i Gin mówił, że progesteron ładny.

z tego co wiem, niektóre dziewczyny, które mają niski progesteron biorą po owulacji Duphaston lub Luteinę by podtrzymać ewentualną ciążę :tak:

a Gin Ci nic nie powiedział na temat tego wyniku?
robiłam w 21 dc czyli teoretycznie 6-7 dzień po owulacji, u gina jeszcze nie byłam bo kazała mi wynik wysłać mailem i do tej pory nie odpisała
 
witam was po udanym dniu. po bardzo udanych zakupach i przemilych rozmowach z mezem :-) stresuje sie strasznie przed jutrzejsza beta i probuje sobie wmawiac ze nie powinnam sie nastawiac. oj, oby byla ciazowa ta beta!

karola
dzieki kochana! ja dopiero jutro na bete wiec mam nadzieje ze wtedy juz bedzie oficjalnie bo narazie nie mam jeszcze tej pewnosci.
malusiolka widze ze przenioslas mnie na gore, milo bylo zobaczyc ale teraz czuje wielka presje przed jutrzejsza beta ;-) zostaw mnie tam chociaz na chwilke, a jutro potwierdze czy tam moje miejsce ;-) mam nadzieje ze Twoje dziewczynki jak najszybciej wyzdrowieja!

mychunia a dlaczego zmniejszalas dawke?

wanda no moj maz tez jest wielkim wsparciem tylko on tak sie przejmuje ze nie chcialam mu robic nadzieji, a poza tym jakby sie okazalo ze jednak nie jestem to by testy utracily wiarygodnosc w jego oczach i ja tez :-p mam nadzieje ze sie jutro nie zawiedzie!

iwo gratuluje umowy!
malena tak mi przykro :-( ale sluchaj iwo! napewno dacie rade!

maja35 GRATULACJE! :-)
oj chcialabym miec taka pewnosc zeby wam tylko powiedziec ze mam II wiec jestem w ciazy, a ja tu siedze i sie martwie :-p

konntra pamietaj nasze motto, dopoki nie ma @ to nie wszystko stracone! ale jezeli ma @ przyjsc, to zycze Ci zeby przyszla jak najszybciej!
aureolcia wynik bardzo ladny :-) nie masz sie czym martwic, a moze tam sie juz cos szykuje ;-)
Nikitka nie ma za co przepraszac, kazda z nas byla poczatkujaca staraczka ;-) 7dpo to 7 dni po owulacji wiec dobrze rozszyfrowalas ;-) normy to zalezy w jakich jednostkach wiec jak bedziesz miala wynik to wrzucaj i doradzimy, ale raczej powinny byc wypisane normy wedlug faz cyklu.
 
Suselku no to jutro nasze byc albo niebyc" ciagle powtarzam sobie ze bedzie dobrze! u Ciebie rowniez:) jutro bede gdzies w domku kolo 14 wiec mam nadzieje ze bedzieszz juz cos wiedziala..:)

No dziewczynki ja sie nieznam na zadnych normach itd. ale ciesze sie ze ktos Wam juz pomogl w tym:)

Malunia niemartw sie! Facet szybciej prace zawsze jakas dostanie wiec glowa do gory, napewno za chwile sie jakas propozycja pojawi!
 
reklama
Do góry