reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Mychunia bedzie dobrze! Musi chco wiem bo sama sie martwie jutrzejsza wizyta....bo mam juz zyciowe przejscia;/ ale staram sie nie brac innej opcji nic bedzie wszystko w porzadku!

Ashlee witam
 
reklama
Fajnie ze jest takie forum gdzie mozna pogadac o swoich obawach itp zawsze to latwiej jak sie czlowiek wygada...Mychunia musi byc dobrze trzymam kciuki bardzo ,bardzo mocno.julia0903 ma racje trzeba myslec pozytywnie a na pewno bedzie dobrze. :tak:
 
Mika u nas moja szwagierka i jej mąż od wczoraj wiedzą, bo musiałam poprosić, żeby któreś z nich do młodej przyjechało jak ja na pogotowie jechałam no i oczywiście trzeba było powiedzieć. Szwagierka wpadła w taką euforię jak się dowiedziała, że przez tel jakby mogła to by chyba mnie wyściskała i już powiedziała, że ja nie będę byle gdzie do gina chodziła, tylko ona mi załatwi świetnego lekarza i wogóle i bardzo zadowolona.

Ashlee Witam Cię i udzielaj się u nas dużo :)

Suselku super, że mąż już wie i zadowolony, trzymam kciuki za jutrzejszą betę, napewno będzie dobrze. Dbaj o siebie i dużo odpoczywaj teraz :)


Julka Mychunia głowy do góry dziewczęta, będzie dobrze, musi być dobrze :D

Na boiadek dietetycznie pierś z kurczaka gotowana, oczywiście bez żadnych przypraw ani nic ;/ średnio mi się to uśmiecha, ale po porannym ryżu nieźle się czuje :) Czyli pomaga,
 
Ashlee - witaj na forum. Pewnie że fajnie, że takie forum istnieje. Ani się obejrzysz, jak będziesz uzależniona ;-)
Patrząc na Twój cykl, to zdaje się, że teraz jest u Ciebie okres płodny co nie ?? Powodzenia zatem &&&

Susel - dobrze że powiedziałaś mężowi - ja tam jestem za tym, żeby od razu mówić takie rzeczy. U mnie zawsze najpierw wiedział mąż przed wszystkimi innymi - największe wsparcie jednak w nim. Dobrze, że jedziesz na betę, upewnisz się i będziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki &&
 
Aschlee - Witaj!

Musiałam koniecznie zajrzeć :) pamiętajcie jak mówiłam iż muszę poczekać jeszcze 3 tygodnie? Właśnie podpisałam umowę na czas nieokreślony :) jest to dla mnie mega ważne ze względu na moje plany. Ufff.
 
Iwo - super wiadomość :tak: Gratulacje... Ja mam na czas określony, dlatego ten cykl jest ostatnim cyklem w którym się staram, później będę musiała przestać na jakiś czas... :-(
 
Aschlee to fajnie, naprawdę tutaj jest bardzo miło.

IWO gratuluję umowy stałej. Ja mam umowę do końca czerwca, więc muszą mi tylko do dnia porodu przedłużyć ;/ Ale chyba macierzyński i tak mi się będzie należał, nie?
 
reklama
Kinia jesli pracowdawca ci nie przedluzy umowy, to ZUS bedzie ci placil macierzynskie, moze jednak ci przedluza? mi przedluzyli i takim sposobem jestem na czas nieokreslony:)
 
Do góry