reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Anna Marczyk mój narzeczony (nie mąż bo mnie do tego nie śpieszno :-p) w grudniu kończy 32, ja skończone 28, razem ze sobą od 2002 roku i nigdy nie używaliśmy zabezpieczenia - żadnego!!! kiedy tylko był seksik to oczywiście zawsze z opcją - wyjmij przed :-p:-p:-p i nic :no::no: tyle lat nic :no::no::no: nigdy nie liczyłam czy to są te dni czy też nie. tabletki anty brałam tylko jak miałam torbiel jajnika (to chyba było 2 lata temu). więc jak ja mam sobie to wszystko wytłumaczyć???
 
reklama
iwo co do testów - ja moje kupiłam na allegro i niby są o czułości 10. Cień cienia zobaczyłam 6 dni przed terminem @. pamiętam jak jeszcze wtedy Natkusi napisałam, że coś się pojawiło ale to raczej odbarwienie, bo za wcześnie jest.... po dwóch dniach 4 dni przed @ bledzioch na maxa, 2 dni przed terminem nadal bledzioch ale już ładnie widoczny, a 2 dni po terminie @ gruba ciemna grecha wyszła :-D

EDIT: Dziewczyny i mam jeszcze ciekawostkę - niby testy owulacyjne potrafią wykryć wczesna ciążę i niby zawsze w ciąży sa pozytywne... MIT!!! mając duży zapas z allegro postanowiłam zrobić eksperyment - nawet cień kreski się nie pojawił
 
Ostatnia edycja:
Hej staram sie wlasnie nadrobic :)

Mychunia
dzieki za pamiec z samego rana ;-)

Piaska
&&& za II :-)

Grzanka
ale co ty mowisz ze testy oszukuja ze masz watpliwosci? Dziewczyno jeden moglby cie oszukac ale nie 3 pod rzad nie uwazasz :) jak dla mnie nie ma na co czekac z gratulacjami , wiec.... GRATULACJE :-)

Malusiolka
Co to za chwile zwatpienia? Napewno niedlugo ujrzysz II kreseczki i to pewnie lawina szczescia bedzie bo i testy na prawko zdasz i II kreski beda w jednym czasie zobaczysz! Nie ma szczescia nie ma i nagle buuuumm! :tak:

Agamemnon
bo to juz niestety tak jest ze te ktore nie chca lub sa alkoholiczkami zachodza w ciaze a te ktore pragna to dlugo niestety czekaja. Nie wiem czemu ktos tam na gorze tak to skonstruowal:eek: zdecydowanie na odwrot powinno byc
Ale Ty juz chyba nie masz sie co martwic co ?:-D Powtorz test za dwa dni i wklej , wtedy bede gratulowac :tak:


Susel
to dobry patent by byl:-p ale ja bym chyba miala za duzo klotni na wykresie haha:-D


Malena
ej, kto tu sie lamie co? Dziewczyny chyba lanie trzeba na kolanie tu zrobic!;-)dasz rade! Tak samo jak ja i reszta dziewczyn ktore dlugo czekaja. Zobacz ja w ogole owu nie mam i jakos sie trzymam, ja wierze w to ze sie uda zobaczysz ! I precz z czarnowidztwem!:tak: Ja mojemu ginowi juz mowilam ze sama jestem jedna wielka antykoncepcja. Tez nie uzywamy zabezpieczenia od... Odkad zaczelismy byc ze soba :)


Anna Marczyk
Ty tez czarno wszystko widzisz?.! :eek:To chyba dzien jakis durny. Nie smutajmy sie kochane, prosze was... Ja za to mam nieodpowiedzialnego i malopowaznego meza ale i tak go kocham... Chyba :-D;-)
Teraz sie posypaly fasolki a zobaczycie za miesiac nasze sie posypia !:tak:
 
Malus dobrze sie czuje tylko czasem mnie tak mocno podbrzusze chwyci raz z jednej raz z drugiej, nie wiem czy to dobrze. Nie mowilam jeszcze mezowi, po becie mu powiem. Wiem, ze bardzo chce miec dziecko i w razie jakiejs pomylki nie wiem czy dalby sobie z tym rade. Ale juz nie moge wytrzymac:)
 
malena - ja że jest coś nie teges dowiedziałam się niecałe 3 tyg temu - w klinice niepłodności - wcześniej chodziłam do niby największego szpitala w Łodzi CZMP - gdzie robiono mi USG kiedy był termin a nie kiedy trzeba - badania hormonów ( ręce jak narkomanka) i dlatego nic nie wychodziło mimo badania temp 9 dodam że do gina co ma nalepsze opinie.
myślę że może idź do jakieś kliniki poczytaj w necie bo - my z małżem od 3 lat też bez niczego na maksa no i to dało nam domyślenia gdy prawie wszyscy znajmi już mają po 2 dzieci. może masz też coś nie tak - a będziesz tylko traciła czas tak jak ja.
 
Cześć, ja w pracy jeszcze siedzę i czasu mi brakuje. Codziennie czytam ale na odpisanie brakuje juz minutek.
Serdecznie gratuluje dziewczyny II kreseczek, ale fajnie,
I jednocześnie zazdroszczę ale tak pozytywnie
Ja od wczoraj mam plamienia :( Mam strasznego doła i przeczucie że już nie będę drugi raz mamą;(
 
missiiss aż tak to się nie załamuję ;-);-) tylko ja bardzo niecierpliwa jestem :-p chyba wczoraj przeraziłam mojego lubego aż biedny zaniemógł :no::no: a to się u niego nie zdarza :no::no::no:
ehhhh...jak ja bym chciała się znaleźć w "lipcówkach 2014" :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
malena - ja że jest coś nie teges dowiedziałam się niecałe 3 tyg temu - w klinice niepłodności - wcześniej chodziłam do niby największego szpitala w Łodzi CZMP - gdzie robiono mi USG kiedy był termin a nie kiedy trzeba - badania hormonów ( ręce jak narkomanka) i dlatego nic nie wychodziło mimo badania temp 9 dodam że do gina co ma nalepsze opinie.
myślę że może idź do jakieś kliniki poczytaj w necie bo - my z małżem od 3 lat też bez niczego na maksa no i to dało nam domyślenia gdy prawie wszyscy znajmi już mają po 2 dzieci. może masz też coś nie tak - a będziesz tylko traciła czas tak jak ja.

chyba tak zrobię :confused2: zobaczę jeszcze jak to wyjdzie w listopadzie, jeśli jak zwykle nic to wtedy już nie ma przeproś :no:
 
reklama
Malena
To cierpimy na ta sama przypadlosc hehe:-) niecierpliwczosc:-p
tyle ze ja narazie stawiam jak bedzie to bedzie bo mialam troche nieprzyjemnosci z m-em moim. Zobaczysz jak sie nie uda w lipcowkach to sierpniowki wiesz jakie sa fajne?!:-)

Zapomnialan napisac jak na 2 etapie. Wiec bylam obsrana dokumentnie przed wejsciem do salonu:confused2: sorry za okreslenie, ale okazalo sie fajnie, ekipa zarebista, klientow kilku obsluzylam i jest cacy. Jutro chlopak idzie na drugi etap i rywalizujemy. Jutro lub w piatek bede znala werdykt. Zobaczymy jak to bedzie. Dzis wstalam rano i tempka mi skoczyla o 2,5 kreski:szok: no ale nie ma co sie cieszyc tylko zobaczyc co jutro przyniesie:tak:
 
Do góry