reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
tekla gratulacje!! :-)

lamorela haha padłam ze sposobu przyjęcia do szpitala :-DAle powiem szczerze, ze ilekroć byłam na izbie przyjęć i musiałąm czekac na lekarza to przemykała mi taka myśl przez głowę, że zaraz tu padnę to wtedy się ktoś zjawi.

kalisia a tam dwie krechy są identyczne??
 
agamemnon nawet ta 2 ciut ciemniejsza od kontrolnej

hmm no to nie wiem :baffled: Mi jak robiłam to wychodziły dobrze tzn do dnia owulacji jakaś tam słabizna i gdy miała byc owu to obydwie ciemne i potem koniec. W zeszłym cyklu w chyba 25dc zrobiłam i wyszła druga blada, a na drugi dzien już nic nie wyszło.
 
hej !
Zapiszcie mnie na 12.10,bo niestety wstręciucha @ przyszła dzisiaj.
Nie mam czasu ostatnio tu wchodzić i czytać dlatego jest mi cięzko pozniej wszystko nadrobić,bo piszecie bardzo duzo,więc napiszę ogólnie,że gratuluje wszystkim którym się udało i kciukam tym co się staraja.Ja zaczełam właśnie 5 cykl starań i troche jestem sama w szoku kiedy ten czas mi tak szybko zleciał :-)

POzdrawiam i całuje <3
 
Hej Kobietki

Dzisiaj znów chwilka na przejrzenie forum Po wczorajszym pilatesie dziś mam zakwasy. Bardzo fajne zajęcia, przed wskoczyłam na siłowni na orbitreka, polatałam se trochę. To była moja pierwsza wizyta na siłowni i zajęciach. Na początky było dziwnie, bo wieczorem nie było żadnego trenera, a ja nie wiedziałam jak uruchomić ustrojstwo...w każdym razie z pomoca pani z recepcji, nie wywołując większego zamieszania wśród panów udało mi się poćwiczyć i się rozgrzać. Na pilatesie zebrała się spora grupa kobiet - bałam się, że będę odstawać od nich umiejętnościami, ale było dobrze. Nadążałam za wszystkimi a kondycyjnie chyba lepiej sobie radziłam niż większość. Jednak bieganie to świetny sposób na podniesienie wydolności..[FONT=Arial, Tahoma, sans-serif].

[/FONT]
Phoebe - jeżeli myszoskoczki prowadzą podobny tryb życia jak chomiki to noce muszą być kosmicznie wesołe. Ja muszę mieć absolutną ciszę do spania. Nasz pies nie ma wstępu do naszej sypialni w nocy a i tak czasem się budzę jak słyszę kiedy stuka pazurami o panele w drugim pokoju :baffled:. Ja na nadrobienie codziennych wpisów potrzebuję ok godziny :szok::-D

Kinia - życze Wam szybkiego powrotu do zdrowia. Taka pora roku, lepsze są lekkie przymrozki, wtedy w powietrzu nie ma tylu zarazków.

Centka - ja nie posiadam takowych, ale widziałam takie ostatnio w sklepie, a mnie wyjątkowo nie podoba się kolor musztardowy... na moje kompletne mamoTomeczkowe - "anygwałty". My nie lubimy mieć za ciepło do spania. Zimą w naszej sypialni panuje raczej chłodna atmosfera :-D - jakieś 18-20 stopni maksymalnie. Nie lubię kiedy zbyt wiele ubrań krępuje moje ruchy, więc tylko krótka koszulka i bokserki lub szorty do spania

mychunia - aplikuj sobie herbatę z malinami i cytryną. W przeciągaj najszybciej mozna się zaprawić

agamemnon - cięzko się rano wstaje jak za oknem ciemno, wilgotno i mgliście. Pogoda sprzyja leżeniu pod kołderką.
Wierzę, że uda Ci się wrócić do aktywności. Ja gdybym miała orbiego w domu byłabym najszczęśliwsza na świecie... Aktywność to już dla mnie coś naturalnego jak codzienna kąpiel czy makijaż. Jest wpisana w plan dnia, czasem z mężem, czasem samej, czasem z kolegami lub koleżankami z drużyny biegowej. Mamy fajnie, osoby z małymi dzieciakami przyprowadzają nawet roczne maluchy i zawsze gdy ktoś ćwiczy lub biega, to ktoś inny się nimi zajmuje.
Gratuluję udanego treningu !!!!!!!!!

temperaturę mierzę elektronicznym termo AccuTerm kupiłam w normalnej aptece i kosztował ok 14 zł. Tylko najpierw przeczytałam na opakowaniu czy wykazuje do dwóch miejsc po przecinku.

natkusia
- powodzenia. Oby to właśnie było to :tak: Tylko spokojnie, nie stresuj się, zaczekaj do niedzieli &&&&&&

Ulika - wiesz, że wszystkie życzymy Ci powodzenia &&&&&&&&&& Będzie dobrze ;-)

ewka - możesz zostać z nami do kiedy chcesz..pod warunkiem, że regularnie będziesz nam posyłać fluidy i będziesz opowiadać jak się czujesz

mamaTomeczka - oj moje dupsko rozrosło się do gigantycznych rozmiarów, ale dokładnie rok temu (dziś mam rocznicę) zaczęłam się odchudzać (- 23 kg :tak: to teraz) aż w końcu odchudzanie zmieniło się w zdrowy tryb życia i codzienną aktywność. Ale dalej lubię smacznie zjeść, tyle, że teraz w 100 % naturalnie, zdrowo i jak najbardziej dietetycznie, choć wczoraj u teściowej napchałam się kopytkami w wersji słodkiej i wytrawnej :-D:-D Ja też mieszkam na wsi, pod małym miasteczkiem, ale do centrum mam ok 5km, więc nawet czasem biegam do miasta ;-) Chodakowska też daje czadu, choć wole z yt Jillian Michaels.

Mimimoo - ja obstawiam czosnek, miód i cytrynę z ciepła wodą. Zdrówka życzę
Mlusiolka - a może to jakieś zapalenie stawu :eek: Ja też miałam dziś buraczki, ale z jogurtem nat, grilowane mielone i ziemniczaki z pary, więc to samo.

Gochson - rozumiem, kiedy jest dziecko wszystko się zmienia. Sama nie wiem jak będzie kiedy ja będę miała dziecko, ale póki co nie mam co gdybać. Choć chętnie zrezygnowałabym z tych zajęć na rzecz dzieciątka. Mam nadzieję, że jak już przyjdzie co do czego to uda nam się wszystko pogodzić, mój Małż wyrozumiały bo sam biega, więc ...coś wymyslimy.
Ja książki pożyczam od znajomych, z biblioteki, kupuję....

GosiaDr - ja przeczytałam tylko pierwszą część i była fajna, ale II i III tylko streszczenie - niestety nie podobał mi się rozwój akcji i nie miałam chęci na więcej. Wg mnie Ana powinna być bardziej stanowcza - ja bym była :tak: zarzuć tytuły :tak:

mississ - przykro mi, mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. z jednej strony dobrze, że lekarz trochę się przyłożył i zalecił szpital....heh - mój Małż nie czyta naszego forum :eek: - chyba bym nie zdzierżyła....to moje;-)
Ja badałam prolaktynę w 21 dc cyklu, Byłam na czczo - to na pewno nie zaszkodzi.

tekla = piękna beta - GRATULUJĘ !!!!

Ja dziś rano po porannym siku miałam płodny śluz, owulacja, mam nadzieję coraz bliżej...a Małż od jutra ma wolny weekend :rofl2: Co prawda w niedzielę mamy zawody biegowe, ale liczę na przytulańce

Dziewczyny - zauważyłam, że w okolicy owu i jakiś czas po na moim podbrzuszu (nad wzgórkiem a pod pępkiem) w pobliżu jajników robią mi się zgrubienia ( jak supełki na sznurku - nie wiem do czego to porównać) - jak kulki grochu, twarde. Nawet mój mąż jest w stanie je wyczuć. śmiejemy się, że jajniki mi puchną, ale sama nie wiem czy to normalne. Czy któraś zauważyła coś podobnego u siebie, albo wie co to może być :eek:


Znów wyszedł mega pościor :szok: Uciekam, muszę pozamiatać. Małż poszedł na nockę, mam dziś całe łóżko dla siebie.
 
mississ, ja robiłam prolaktynę 9 dc, razem z tarczycą. i tez miałam być na czczo, ale tez czytałam, że dzień przed nie powinno się uprawiać seksu, ani jeść dużej obfitej kolacji.

ja dziś mam za sobą dzień z prasowaniem, zaniedbałam trochę ostatnio domowe obowiązki, sterta prania urosła i prasowania, ale powoli staram się ogarnąć ten chaos.
 
Dobra ja lecę dziewczyny tańcować w domu 862499tz159cosm5.gif właśnie podryguję do tej piosenki. Where&#39;s The Party Tonight - YouTube Jak ktoś nie toleruje Bollywood niech lepiej nie włącza.:-D
Miłej nocki!
 

Załączniki

  • 862499tz159cosm5.gif
    862499tz159cosm5.gif
    14,2 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Hej dziewczyny:)

nie pamietam nicku ale gratuluje ladnej betki:)

Leemonca ja juz od paru dni zbieram sie za jakies treningi:) czekam az w mojej miejscowosci otworza silownie (w koncu)
super ze tak dbasz o siebie:)

mississ wspolczuje ale mam nadzieje ze znajdziecie jakies rozwiazanie z tym szpitalem.....

A u mnie zaczynaja sie chyba dni plodne...podbrzusze boli;/ i w sumie czytalam ulotke od podrasowania jajeczek:) i wczytalam ze w ulotce ze dni plodne po braniu leku sa od 11dc do 15dc... czyli od wczoraj do niedzieli:)

Powiedzcie mi jak podbrzusze boli to owulacje bedzie czy juz jest?:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry