reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Cyntia - my odswieżyliśmy żołnierzyki i po prostu staramy się bzzzykać co dwa dni. Mam nadzieję, po raz kolejny, że się uda.
Wiem już, że problemem nie jest nietrafianie w owu tylko zapłodnienie... Jestem dobrej myśli

Malusiolka - ja mogę Ci pisać w każdym poście jak jesteś niesamowita. Podziwiam Twój spokój.

anamemnon - nie ucieknę :-D, aż zaczynam się bać....jeżeli starania tak porażają szare komórki, to co się będzie działo w ciąży :szok:....

Piaska - fajna sprawa z tymi badaniami na Gruponie. Ty zawsze wyszperasz coś ciekawego. Jaka szkoda, że oferta tylko w Łodzi.

wiikki - jesteś jak najbardziej normalna z bzikiem na punkcie swojego dziecka. Moim zdaniem to naturalne.

mychunia - a Twoje cykle są takie krótkie, czy to jakaś anomalia??

Gochson
- mam nadzieję, że tym razem się uda.

benfica - ja też uważam, że każdy ma prawo być szczęśliwym rodzicem. Dwie kobiety też. Myślę, że lamoreli chodziło o tę niesprawiedliwość, że im się udaje od razu, a tutaj zdrowe pary i przez dłuższy czas nie wychodzi

mar-chew - dzięki za fluidy. Przydadzą się nam.

zeberka, tekla - wow, to zaskoczenie i niespodzianka.... Fajnie, spokojnie odczekajcie jakiś czas i powtórzcie test

mikaaa - piszesz, że każdy ma prawo do wypowiedzi na forum, ale mnie tego zabraniasz... Z zasadami na forach bywa różnie, gdyby nasze forum było odwiedzane przez facetów, to dawno zostałybyśmy zbanowane. Mnie też nie przeszkadza kiedy ktoś pyta, ale potem niech czyta odpowiedzi i niech się nad nimi zastanowi - aby za jakiś czas nie postępować dokładnie tak samo i znów zadawać te same pytania. I dokładnie tak - posty niektórych uważam za niepotrzebne. Myślę, że nie ja jedna, tyle że już wiem, że nie powinnam tego tu pisać, bo jestem posądzana o brak tolerancji.
Co do luzu i tolerancyjności - wzajemnie.

biedroneczko - niezłe terminy mają w tej przychodni/szpitalu... a potem nie chcą dawać becikowego jak ktoś od min 10 tygodnia nie jest pod opieką lekarza (przynajmniej kiedyś tak było) Trzymam kciuki za szybką wizytę. Nie czekaj na @, bo jakiś czas się jej nie doczekasz :-D

My niestety jesteśmy sami pośród par posiadających dzieci lub będących aktualnie w ciąży. Nic przyjemnego - tak naprawdę nie ma z kim pogadać o problemach i gdyby nie Wy.... Szwagier z żoną zaczynali z nami starania, i są już w 12 tc.... Dla mnie ich odwiedziny są mocno stresujące...

Co do piżam....ja sypiam zawsze w koszulce i tak naprawdę bez znaczenia jest jakiej....barchanowej czy koronkowej, bo bardzo szybko znika ( a potem ciężko ją znaleźć)

U mnie zaczęły się przypuszczalne dni płodne, toteż zaczynamy najprzyjemniejszą część cyklu.
 
reklama
GRATULACJE DLA MAM KTÓRYM POKAZAŁY SIĘ II kreseczki. :-*


Jak mąz wróci w piątek to akurat skonczy mi sie @ i bede mogła zaczynać starania... :)
Jejku chciała bym teraz bym na waszym miejscu zaciązone mamusie:)

Moja Nadusia angina... zaraz jak wstanie zabieram sie do lekarza znowu bo ma strasznie duszący kaszel....
i wymiotuje...
normalnie całą noc nie spalam...:)
 
Natkusia- gratuluje umowy. Przytulaski dla ciebie.

Malusiolka- czekamy na dobre wieści. Tym razem będzie za dużo punktów!

Cyntia - śliczna beta. Niech fasolka rośnie zdrowo!!!!!!

Mama Tomeczka- u mnie nie ma znaczenia piżamka. No chyba że mąż nie ma ochoty to wrzucam coś kuszącego :-)
Zeberka, Marchew gratulacje ale pozytywne wieści.

Tekla - życzę tlusciutkich kresek.

Agamemnon- za tydzień czekam na II kreseczkowy tescik u ciebie.

Mychunia- przy młodej nie bardzo spac nago bo potrafi naloty robić. Ale jak się ma odchowane dziecko to trzeba się na kombinować.
 
Witam Kochane, po pierwsze napisze Wam, że "Nie dziękuję" za &&&&& aby nie zapeszyć. Będę dziękować dopiero po egzaminie :) Po drugie strasznie się denerwuje i często latam do toalety ;/ Liczę na cud, który mi pomoże. Na ogólnie nie mam w życiu takiego szczęścia, może akurat wczorajszy talerz pomoże mi.

mychunia, trzymam mocno &&&&& ale wydaje mi się, że jednak @ przyszła do Ciebie i nie rób sobie zbytnio nadziei, że ten cykl jest owocny. Różne figle robi nam organizm.

lamorelka, u nas też mgliście. Wczoraj jak wyjrzałam przez balkon nic nie było widać. lamorelka, skoro u Ciebie tyle dni po @ i nadal jej nie ma, a kreseczka jest I, to idź do ginekologa na badania. Nic się nie stanie jak przebada Ciebie lekarz, ale będziesz miała pewność, co z Tobą jest nie tak skoro po terminie @, a nadal testy nie wychodzą.

natkusia, jeżeli owulacja się przesuwa to również termin @. Trzymam kciuki za II kreseczki :):*

wiikkusia, każda matka ma tak. Ja non stop mam bzika na puncie swoich córek. A jak zdobywają nowe umiejętności, to skaczę jak głupia ze szczęścia :D

Gochson, przykro mi że się Tobie nie udało donieść żadnej ciąży :( :* Trzymam mocne kciuki za 3, ale donoszoną i zdrową :)

benfica, też jestem za tym, że lepiej mieć 2 kochane mamusie niż mamusię i ojca, który traktuje dziecko jak śmiecia ;/

Mar-chewka, gratulację pięknych kreseczek :* i dziękujemy za fluidy :)

zeberka, gratulację :* Możesz pokazać nam swój test?

tekla Kochanie, ciche gratulację i &&&& za ciemna kreseczkę :*

watpliwosc, nie ma @ jest nadzieja, ale powiem Tobie szczerze, że lepiej wybrałabym się do lekarza. U mnie w 45 dc przyszła @ i się okazało, że to cykl bezowulacyjny.

Leemoncia, dziękuję :* Ciesze się, że postanowiłaś z nami zostać. Nie wyobrażam sobie tego wątku bez Ciebie :)

iwo, chciałabym zdać, ale wolę nie nakręcać się, bo rozczarowanie boli ;/

centka :*

Grzaneczko, kiedy testujesz? &&&&& :*

Napiszę do Was po egzaminie nie wiem o której. Jak nie zdam nie wiem, czy będę mieć ochotę usiąść do komputera ;/
 
Ostatnia edycja:
Mój dołek poszedł precz. Mąż z nawiązką zrekompensowal niedyspozycje, dlatego się nie pokazywałam :-) sam mi przypomina bym serduszko w kalendarzu zaznaczyła....
 
Hej dziewczynki! Doszły mnie słuchy, że są tu dziewczyny, które stosowały/stosują Pregnyl. Mam do Was pytanie. Moja przyjaciółka bardzo stara sie o dzidziusia. W niedziele tydzień temu miała zastrzyk z pregnylu. Gin kazała im się przytulać po 24h od zastrzyku. Dla pewności poszła jeszcze we wt na usg żeby sprawdzić czy zastrzyk zadziałał i czy była owulacja. Wygląda na to że była. Powiedzcie mi, jeśli załóżmy że zaszła w ciążę, to kiedy testy ciążowe będą pokazywały 2 kreski? Ona słyszała, że przy pregnylu 2 kreski mogą pokazać się od razu, co nie oznacza że jest w ciąży, ale kiedy te 2 kreski już na pewno można uznać za ciążę?

Jeszcze jedno. Ewa bada temperaturę i puki co dziś mamy 9ty dzień po owulacji i temperatura utrzymuje sie na wysokim poziomie :) Tylko to na razie trzyma ja przy dobrej myśli, ale nie wiem czemu mówi, że czuje że i tym razem nic z tego nie będzie :(
 
lemonnca Uważam temat za zamknięty. Każda wyraziła swoje zdanie i na tym pozostańmy. Brnięcie dalej w temat mija się z celem. Jako staraczka staraczce życzę aby przytulania były owocne w tych płodnych dniach :)
wikki Dziękuję, za Ciebie też trzymam kciuki! &&&
wątpliwości Jeśli to nie ciąża to życzę Ci szybkiego przyjścia @ żebyś już mogła myśleć o następnym staraniach :*
mychunia Spanie na golasa jest super :D Tylko że teraz jak jest zimniej (a ja z natury zmarzluch straszny) to ciężko by było :p
marchew Ja długo nie czułam się ciążowo przy pierwszej ciąży. Dopiero jak mnie mdłości (całodniowe) dopadły to poczułam :szok: :-p
iwo &&& aby te serduszka były owocne!!! :)
 
reklama
Malusiolka po pierwsze jako, że dziś zdasz egzamin, to już niedługo zapraszam na wycieczkę na Podlasie:-) ogółem mi się przesunęła owulacja, więc teraz jest 14dpo, czyli długość standardowej fazy lutealnej. Do ginekologa nie mam jak pójść bo wyjechał na miesięczny urlop. &&&&&&&& za dzisiaj!
anusienka co do temperatury to dopiero jeżeli przez 18 dni po owulacji utrzymuje się na wyższym poziomie można przypuszczać ciążę. Test najlepiej robić w dniu przewidywanej @.
 
Ostatnia edycja:
Do góry