reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Witam ponownie po miesiącu nieobecności:-)
Jestem na tej liście pięknej, gdzie mam wpisanąna dziś @, więc chciałam napisać, że ciągle na nią czekam, ale raczej nie spodziewam się ciąży.
Nie mam kompletnie żadnych objawów ani zbliżającej się wredoty ani @-iszona. Sądzę, że coś mi się przesunęło, bo w poprzednim cyklu najprawdopodobniej poroniłam w terminie @ (był test z superbladziochem i @)
Od czerwca nie moge zajść, więc i tym razem się nie spodziewam. Ale w tym miesiącu jednak trochę spokojniejsza jestem, bo mam dobre wyniki TSH, bo ok. 1,30 a dwa miesiące temu miałam powyżej 20. To nie zmienia faktu, że mam nadal niedoczynność, bo USG tarczycy to potwierdziło.
2 dni temu robiła test, który wyszedł negatywnie, choć tam zawsze mogę dopatrzeć się cienia, który maluje moja wyobraźnia.
Udzielam się rzadko, aczkolwiek niemal codziennie śledzę Wasze losy i gorąco Wam kibicuję:happy2:
GRATULUJĘ Abazela i mycha05 !!! Przed Wami piekny czas.
 
Witam ponownie. Wróciłam od koleżanki, fluidków trochę do Was przyniosłam od niej :) Kończę obiad na jutro, mężu wybył do siostry, a za 40 min znowu w gości jedziemy do znajomych. Trochę nie mam siły, bo na noc do pracy, ale skoro już się z nimi kilka dni temu umówiliśmy to głupio nie jechać ;/

Za tort dziękuję, robiłam sama drugi raz w życiu i odziwo naprawdę pyszny wyszedł (ja generalnie nie lubię słodyczy, a tortów nie cierpię), bo nawet zjadłam ze smakiem. Ale za to dzisiaj cierpię na takie mdłości przez te wczorajsze słodkości, że najchętniej bym przespała cały dzień.
 
Aśku, nie wiem co się stało. Cały czas mam nadzieje, że jednak może jest wszytko ok, ale stara się nie nakręcać :(

Abezelko, "nie dziękuję" :) Ponoć przed egzaminem nie powinno się dziękować :*:*

CarpeDiem, trzymam kciuki za II kreseczki :) &&&& :*

Nie wiem czy pójdę we wtorek do lekarza ;/ Moja mama miała iść ze mną, aby z dziećmi chwilę posiedzieć, ale okazało się, ze chora jest ;/ Może uda się mojemu mężowi przed egzaminem iść ze mną. Tak to nie mam z kim dzieci zostawić.
 
Malusiolka, kochana, musisz iść do lekarza :-( Nie chciałam tego pisać, ale skoro beta z krwi wyszła i sporo testów sikanych to raczej to była (lub jest) ciąża. Jeśli ciąża się nie rozwija (czyli jeśli ta beta ostatnia wyszła prawidłowo, czyli rzeczywiście negatywnie), a Ty prócz krwi nie miałaś żadnych skrzepów może to znaczyć, że się nie oczyściłaś w środku, a to jest bardzo niebezpieczne, możesz mieć niefajne powikłania. Kochana, zbadaj się, proszę :*

Ja oczyściłam się sama, ale konieczne było do potwierdzenia tego USG (u mnie to był 6-7 tydzień) i ja miałam mnóstwo skrzepów i grudek w krwi.
 
Ostatnia edycja:
Cyntia, ja wiem i dziękuję za radę :* Ale co ja zrobię jak nie będę miała nikogo aby ktoś z dziećmi posiedział? Przecież nie mogę dziewczynek zabrać na badania, bo strasznie ruchliwe są. Zobaczę ile będzie czasu do egzaminu i czy M się wyrobi. Wtedy spotkalibyśmy się w mieście.
 
Wiecie co, ja mam dziś jakiegoś doła. Czuję się jakbym nigdy nie miała być w ciąży, ja wiem, że niektóre dziewczyny starały się długo i zaszły, ale staramy się od czerwca, już prawie październik, tyle cyklów za mną, mam 20 lat i nie mogę zajść w ciążę. Zazdroszczę wszystkim dziewczynom, którym się udało w pierwszym cyklu. Mam dziś zwalony nastrój, pewnie przez pogodę.
 
Lamorela - głowa do góry. U zdrowych par norma to pół roku. Niektórzy lekarze mówią nawet rok. Psychika też ma duże znaczenie. Zestresowany organizm nie pozwoli sie jeszcze osłabić ciążą. Jestes bardzo młodzitka. Nie martw sie :)
 
reklama
ja tez staram sie od czerwca regularnie . a nie zabezpieczamy sie od listopada tyle tylko ze chlopak byl raz na miesiac-poltora na 3/4 dni ..
tez powoli trace nadzieje ale musimy dac rade .. glowa do góry Lamorela :*
 
Do góry