reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Celta - przykro mi, ale na Ciebie na pewno też przyjedzie czas!!! 3mam za to &&&&&&&&

Malusiolka dzięki:) ale ja mam teraz plamienia więc nie wiem od czego to i tak dziwnie mnie ten brzuch boli, nie tak jak na @ zwykle. Nie wiem zobaczymy co będzie:)
 
reklama
Witam jestem tutaj nowa, mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko zebym dołaczyła do Was:-) zaczynam starania o dzidziusia i mam nadzieje ze jak najpredzej zobacze II kreseczki:-)
 
Witaj kalisia :) Podaj swoją datę miesiączki, to któraś z dziewczyn Ciebie dopisze.

Grzaneczko, może też być plamienie implantacyjne. Jak wygląda? Dużo, mało, skrzepy są?

celta, przykro mi <przytul> innym razem na pewno uda się. Trzymam mocno &&&&& :*

lamorelka, spontan najlepszy jest. Więcej przyjemności :D Nie wiem, czy sama zdecydowałabym się tak o 4-tej rano :p Może dlatego, że często do dzieci wstaje i później chce to odespać :)
 
Aśku, ale Twój mąż ma fantazje <hahaha> A w którym cyklu Wam się udało?
w pierwszym :zawstydzona/y:

Asku wesolo masz z tym mezem swoim! idziesz na bete?
a muszę iść na betę? :sorry:
bo wiecie, przy Mrówku jak poszłam do ginki i pokazałam test, to ona od razu pogratulowała :tak: betę chyba robiłam przy pierwszej morfologii (zleciła mi na tej wizycie, był to jakoś 7/8 tydzień) ;-)
nie wiem, poczekam do wizyty prywatnej (jak się na nią zdecyduję), a jak nie to do wizyty na nfz (14-10 :szok:) :eek:
 
Grzankaa plamienie nie wyklucza nic. Zatestuj, już 16dpo, a brzuch równie dobrze może boleć przez coś innego. Nie nastawiaj się, ale zatestuj.
kalisia​ witaj!
Aśku beta jest przydatna bo wiesz, że wszystko ok.
 
reklama
Do góry