reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Ja dziś wieczorem ide na USG piersi. Trzymajcie kciuki, bo się boję tego badania. Mam zmiany mastopatyczne (to nic groźnego, po 35 r.z. ma je około połowa kobiet). Ostatnio byłam na USG cycków półtora roku temu. Przedwczoraj w ramach samokontroli badalam się i mam taka grudke. Nie znam się, ale wydaje mi się, ze to węzeł. Może się przeziebilam. Może po odstawieniu niepokalanka. Wolę się upewnić skoro mamy produkować dzidziusia. Ale cykam się niezmiernie..
 
reklama
Cyntia, nie dziwie się Tobie, że się boisz. Też bym się bała. Ale musisz być dzielna Kochana :* Trzymam za Twoje badanie kciuki, będzie dobrze :)

kalisia, z tego co liczę to niedługo będziesz mogła teścik robić. A powiedz mi jeszcze ilu dniowe masz cykle?
 
Ostatnia edycja:
Malusiolka cykle mam 28-30 dniowe:-) wczoraj robilam test owulacyjny wyszly II kreseczki ale nie jestem do konca pewna czy moge go uznac za pozytywny:zawstydzona/y:
 
susel - moja przyjaciółka, która też się stara, tylko jest leniwa i jej się nie chce na forum pisać, ale nas czasem podczytuje. Potem dzwoni do mnie ze sprostowaniem, jak coś chlapnę na forum :-)
A że jesteśmy na podobnym etapie starań, to się wzajemnie wspieramy, informujemy i działamy prawie że wspólnie. Bardzo bym chciała, żebyśmy obie z brzuszkami chodziły :-)

kalisia – witaj w klubie :-)
 
Cyntia - 3mam &&&&& oby wszytsko było dobrze:)

Malusiolka - to nie za późno na implantację? Na podpasce mam mało, kilka plamek, na papierze po siusiu sporo, jasna krew bez skrzepów.

Lamorela - tak zrobię:) jutro z rana zatestuję i będę wiedzieć na czym stoję:)

Dzięki Dziewczyny:)

Kalisia - witaj:) &&&& za II kreseczki:)
 
Cyntia85 tez mam zmiany mastopatyczne już w wieku 19 lat miałam je wykryte, ale jak robiłam kontrolne badanie to nic sie z tego nie przerodziło i mam nadzieje, że tak zostanie, Tobie tez tego życzę.

Celta, strasznie mi przykro :(

Grzanka &&&& za jutrzejsze testowanie

Ale was dziewczyny dziś z rana naszło :) mi czasem też się zdarzy przyatakowac męża z samego rana, ale ja chyba preferuje tak po południu po obiadku w ramach sportu haha :p
 
reklama
Witam po pracowitym starankowym weekendzie :) mam nadzieję, że niebawem zobaczę efekty w postaci II kreseczek. Ovufriend wyznaczył mi ovu na 13.09 więc ewentualnej @ spodziewam się w okolicach 27.09. Moje cykle po odstawieniu piguł żyją własnym życiem, co jeden to ciekawszy :)

Celta - bardzo mi przykro i &&&& za czerwcówki!!!

Grzanka - trzymam &&&&&& za jutrzejszy test!!!

Kalisia - Witaj i &&&&& za szybki II kreseczki !!!

Cyntia - Będzie dobrze!!!! trzymam mocno &&&&&&&&!!!!!
 
Do góry