reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Witajcie Kochane! kilka dni mnie nie było a Wy jak zwykle naprodukowałyście postów :) u mnie dziś 26dc. Brzuch pobolewa jak na @ ale nie boli cały czas tylko tak falami. Przytulamy się z mężem max co 3dni, ale najczęściej co 2 :) Moja tempka skacze, ale cały czas jest na poziomie 36,8 do 37,3. Niższej nie zanotowałam. Zaczynają mnie boleć (.)(.) ale to taki ból jak na @, więc pewnie wredna przylezie. Teoretycznie termin na 27.09 ale u mnie nigdy nie było wiadomo kiedy.
Aśku, imienniczko moja GRATULUJĘ i proszę o duuużo fluidków!!!
Grzaneczko zrób sikacza i będzie wiadomo. Trzymam &&&&&
Malusiolka GRATULACJE!! miałaś nosa z tą ciążą!
Trzymam za wszystkie &&&&& i owocnych staranek. Czerwiec też wspaniały miesiąc!!
Uciekam robić obiadek i pranie wyjąć. Mam aż 2 dni wolne :) będę leżeć do góry brzuchem! A tak ogólnie to przytyłam prawie 2kg! Szok, może to znak :) Buziolki :-*
 
reklama
Tak na szybko, bo zaraz musze syna do szkoly zaprowadzic a nie chce byc za bardzo w tyle z Waszymi postami...

Malusiolka nie denerwuj sie z powodu kuriera, bo klapsa dostaniesz :), nie zapominaj ze dzidzia sie denerwuje razem z mama. Tacy sa juz ludzie jeden bedzie uczynny a inny ma wszystko w glebokim powazaniu. Zamowilam kuriera z polski zeby mi przywiozl paczke do anglii, ktora mial odebrac w piatek. Oczywiscie sie nie zjawil, ani nawet telefonow nie odbieral. Dzisiaj musze dzwonic do innego, a ze wszyscy wyjezdzaja z polski dopiero w piatek, to sobie znowu poczekam... Widzisz, tacy ludzie.
Celta, bardzo mi przykro :(
Kalisia witaj!
Cyntia, kiedy bedziesz miala juz wynik USG?
Asica, wiesz ze i mi sie ostatnio brzybralo ok 2kg? Niby woda sie zatrzymuje podczas @, ale juz jestem po i ciagle +1kg... moze to wplyw ksiezyca?:p
A tak wogole to produkcja idzie pelna para, przekroczylysmy juz 500 stron w naszym watku!!!
Uciekam sie szykowac. 3mam kciukasy dziewczyny!
 
PHOEBE - od razu będę wiedzieć czy all oki.
CELTA - bardzo mi przykro. Odpocznij, nabierz sił i jak tylko poczujesz się gotowa wracaj do nas..
 
dziewczyny powiedzcie mi jak wkleic zdjecie bo nie moge sie tu polapac:sorry: chcialabym wkleic fotke testu owu ze wczoraj i prosilabym o opinie bo nie jestem pewna czy to juz pozytywny:zawstydzona/y:
 
Dzień dobry :-)

Właśnie jem drugie śniadanko (jogurcik nat. z jabłkiem i bananem i wafel ryżowy) i mam chwilkę aby Was poczytać.

Gratuluję wszystkim nowozafasolkowanym!

Malusiolka - świetny wynik bety, czyli oficjalnie - JESTEŚ W CIĄŻY :tak:

mikaaa - taaaaa, jak jesteśmy w ostatniej fazie cyklu lub dzień przed @ i człowiek ma chęć gryźć to wtedy się pchają z łapami i innym częściami ciała...

hania$ - trzymajcie się, wiem, że to tylko frazes, ale naprawdę trzymam kciuki za pomyślne badanie i starania. To dopytywanie jest dobijające - współczuję

mamaTomeczka - quad fajna zabawka, będziecie mieli zabawę, a ryszczy współczuję, ze mną natura obeszła się łagodnie. Nigdy nie miałam pryszczy, ale za to mam alergie i trądzik różowaty - na szczęscie mocno pod kontrolą - zdrowy tryb życia pomaga

mamaTomeczka i Phoebe - ja się dołączam i na czerwcówki i na córeczki ;-)

ewka - spokojnie. Już wkrótce się wyjasni, przeczesywanie internetu w poszukiwaniu potwierdzenia objawów tego nie zmieni, ale tylko czas będzie się bardziej dłużył. Zrób coś....może umyj mi okna ;-)

celta - przykro mi, trzymaj się Kochana i wróc jak będziesz gotowa.

kalisia
- witaj. Powodzenia.



Odnośnie testów - na początku miałam apteczne testy owu i wychodziły mi przez 3-4 dni pozytywne. Moim zdaniem mam dość wysoki poziom hormonu i dlatego. W poprzednim cyklu używałam z allegro i tylko jeden w całym cyklu ( robiłam od 5 dnia cyklu) wyszedł pozytywny i pokrywał się z innym objawami. Chyba są mniej czułe te z allegro. I też zaważyłam, że mają krótką tę część do zanurzania - nie wiem czy to ma wpływ. Ja zauważyłam u siebie inną "dziwną" rzecz. W okolicach owu ( test wodnisty lub rozciągliwy, test pozytywny) na brzuchu na wysokości jajników robią mi się wyraźnie wyczuwalne guzki. Są twarde jak małę kamyczki. Znikają po kilku dniach. Z Małżem śmiejemy się, że to moje jajeczka się przeciskają, ale może coś w tym jest:eek:

Potwierdzam przeziębienie męża, ten cykl prawdopodobnie będzie do d.....py, ale co tam. Dziś mam 11dc, jak mu przejdzie za dwa trzy dni, to się pobzykamy - co ma być to będzie. I tak cykl miał być na luzie, więc nie będę się wkurzać. Owu prawdopodobnie w 15-19 dnia cyklu, więc może zdążymy.
 
Kalisia- witaj u nas , mnie puki co jest mało bo mamy z mężem przestój ehh ,a było to tak :
mieliśmy się starać od tego cyklu ,ale załapałam gdzieś grzybicę i ją leczę wczoraj był ból owulacyjny więc dziś pewnie owu wystąpi i kolejne jajko zmarnowane :wściekła/y: a mnie tam czasem jeszcze swędzi więc nie ryzykujemy mam jeszcze 5 czopków do wybrania:confused2:

dziewczyny ,ale produkujecie normalnie nie pamiętam co i jak ,ale Grzaneczkę pamiętam kochana testuj testuj czekam na wynik ;)

a ja zrobiłam obiadek i czekam na męża dziś mam wizytę u psychologa chodzę sobie bo mi psychiatra zalecił i sobie gadam o moich problemach nie powiem ulgę to przynosi ...


ja po tym cyklu wychodzę z założenia ,że nie ma co planować bo plany planami ,a wychodzi inaczej więc teraz na luzie do tego podchodzę
a co do sexu to mój mąż często lubi rano zanim pójdzie do pracy raz mu się udało mnie nie obudzić i zrobić swoje :szok: nie wiem jak to zrobił ,ale podśmiewał się pół dnia i potem pytał czy coś rano czułam ,a ja zielona ,że nie ,a on no bo ja Cię rano dopadłem tak delikatnie i nie obudziłaś się :-D:-D
:-D:-D
 
reklama
CAM00133.jpg prosze o opinie czy ten test moge uznac za pozytywny?
 

Załączniki

  • CAM00133.jpg
    CAM00133.jpg
    5,6 KB · Wyświetleń: 47
Do góry