reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

CENTKA80-to u mnie tak samo.Mi sie marzy chlopak,a mojemu dziewczynka,chociaz jeszcze niedawno chcialam dziewuszke.GRZANKA-masz racje,najwazniejsze to w ogole wycelowac:-) cos mi sie wydaje, ze w tym cyklu tez nie wyszlo,no ale musze czekac do 7go zeby to sprawdzic..obym sie mylila...:-)
 
reklama
ewka - zapłaciłam przez Twój link, mam nadzieję, że dodało Tobie punkty :-)

no chyba nie dodało:-( stan moich punktów jest taki jak wczoraj :-( może następnym razem się uda.


Co do płci to ja chciałabym teraz dziewczynkę bo synka już mam, ale jak będzie chłopak to oczywiście też będę się cieszyć. Nie ważne co, ważne żeby w końcu było!! :wściekła/y: bo jak na razie to nic nam nie wychodzi :wściekła/y:
 
Kobietka ja właśnie mam sporo śluzu takiego niezagęstego, mam wkładkę i ewidentnie jest mokro
do tego potwornie bolą mnie piersi zwłaszcz jedna....trochę mnie to niepokoi
poza tym nie boli mnie brzuch nie czuje w nim napięcia :/

KPe007 ja mam całe plecy wytatułowane, tz jest już główny motyw teraz pracuje nad resztą....a teraz idę stopę kończyć

Pamiętam jak na porodówce położna mnie zapytała czy to błędy młodości hahahaah odpowiedziałam jej że hobby :p
 
black tea - a może te bolące piersi i ten śluz to oznaka ciąży ... tak sobie gdybam , ja miałam bardzo obolałe w ciąży ,a teraz nic dlatego zastanawiam się czy to znowu mój cykl będzie rozjechany czy co no nie wiem najlepiej poczekać tylko ,że łatwo powiedzieć hehe
 
Witam!!!

Co do celowania to czytałam te posty - szczególnie tej co ma 3 dzieci i jakoś jej wyszło :szok::szok: - może te które mają dzieci to sobie mogą po testować a nam chyba zależy żeby w ogóle coś było :-D:-D - ja wolałabym synusia mamusi :-D a mój wiadomo córeczkę tatusia :-D wiec jakby były bliźniaki tak jak moja mama i jej brat to by było super :szok::szok: - choć z materialnie to chyba nie za bardzo -lepsze jednakowe.
 
kobietka no właśnie przed @ mam obolałe ale nie wiem czy aż tak, czy to moja podświadomość działa
centka mam na plecach feniksa teraz robię tło, a na stopie mam pióra ale chce poprawić i co nieco dorobić, na ostatniej sesj feniksa prawie zasnełąm, a co pochwalę się był motyl jest feniks ;) brakuje tła :p
1010494_10200816789814369_2106455881_n.jpg
 

Załączniki

  • 1010494_10200816789814369_2106455881_n.jpg
    1010494_10200816789814369_2106455881_n.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 50
blach_tea, u mnie podobnie, wilgotno i śluz jest, ale raczej bezbarwny. No i brzuszek boli. A tak poza tym to nic, żadnego bólu piersi, tylko brzuch wzdęty jak przed @.. :baffled:
a co do dziary, to ja bym chciała kolejną, ale już po ostatniej mnie mój prosił żebym więcej nie robiła :-D

a ja bym chciała dziewczynkę, a mój to chłopca :tak: mówi, że będzie z synem piłkę kopać ;-)
 
kobietka no właśnie przed @ mam obolałe ale nie wiem czy aż tak, czy to moja podświadomość działa
centka mam na plecach feniksa teraz robię tło, a na stopie mam pióra ale chce poprawić i co nieco dorobić, na ostatniej sesj feniksa prawie zasnełąm, a co pochwalę się był motyl jest feniks ;) brakuje tła :p
Zobacz załącznik 580142

ale fajne mi się podobają tatuaże ,ale u kogoś siebie jakoś z tatuażem nie widzę ;p
 
reklama
no ten mój to jeszcze taki niedorobiony ale powolutku :)
jeszcze 1h w pracy potem do domu i muszę ogarnąć biżuterię na jutro eh :( weekend na dożynkach wiec mało mnie tu będzie
 
Do góry