reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

no to emocjonujący poniedziałek przed nami :) ciekawe ,o której wstanę postaram się wcześnie ,a jak będą 2 kreski to będę opracowywała plan jak to mężowi powiedzieć :D
 
reklama
Hejka... ja tak na szybko, bo musze zaraz jechać po małą do przedskola.

@ jescze nie przylazła i bardzo mnie to denerwuje, bo w koncu znowu bedzie tak, że na owu nie bedzie męża:wściekła/y: a tak nie moze byc, bo to bylby 3ci miesiac z rzędu kiedy sie mijamy w owu., więc albo nie przyłazi ta @ natychmast, albo niech już jie przychodzi wcale:-p

lamorela świetny taniec brwi, nie dziwie sie, że Twój M. nie może się skupić:-D Może niech zamknie oczy ;-)

kobietka, black_tea Jesli moja @ nie przyjdzie do niedzieli, to zatestuje z Wami ;-) Choc w to nie wierze, ze to ciaza, bo to malo prawdopodobne, ale malutka nadzieja zawsze jest;-)

straciatella Ja kiedys podgladalam watek o planowaniu plci, ale teraz juz mi w sumie wszystko jedno co bedzie, bo corcia najpierw chciala siostrzyczke, teraz mowi ze jednak braciszka bo nie moga byc dwie dziewczynki w domu, małż pewnie bardziej chcialby synka, a ja bylabym bardziej za dziewczynka, ale najwazniejsze by zdrowe bylo, wiec co by nie bylo to bedziemy sie cieszyc:tak:
 
mycha- no to trzymam kciuki abyś z nami zatestowała i ujrzała II taki oto wynik :D
no , a ja zabieram się za obiad bo za godzinkę domownicy się zaczną schodzić ,a ja w lesie ;p
 
Co do planowania płci podobno najlepiej na dziewczynkę kochać się przed owu, bo plemniki z X są wolniejsze, a na chłopca w dniu owu, bo Y są szybsze.
 
lamorela :szok::-D swoją drogą to szybko zauważył :confused::eek:

kobietka ja już mam wymyślone i zaplanowane, jak mój małż się dowie, ale na razie mogę sobie tylko wyobrażać :ninja2::sorry2:
 
Straciatella ciesze sie razem z Toba ze wszstko jest ok, oby tak dalej!

centka za to ja nie znam Twojego, ale podobny sklad i tez mysle ze dziala, bo w poprzednim cyklu jeden zolnierzyk doplynal tam gdzie trzeba. a co do mojego pecherza, to wczoraj jak pojechalam popoludniu to taka babka byla i duzo lepiej sie z nia dogadalam. powiedzialam jej ze sie staramy i zapisala mi same nieszkodliwe leki, wiec ok, tylko meczy mnie ten pecherz strasznie. a u Ciebie centka za to widze piekne zmiany na BB, sygnaturka odswiezona do tego awatar. super :-)
Asku ale piekne te tapety! jak ja uwielbiam urzadzanie... :-)

applecrumble u mnie takie klucia tez byly z nerwow, wiec spokojnie.
Cyntia ale przykra historia z ta "przyjaciolka" :-( ja chyba bym sobie odpuscila taka "przyjazn"

tekla a nie masz jakos niedlugo wizyty u gina? moze by sie cos wyjasnilo, a jak ma przyjsc @ to moze dalby cos na wywolanie, bo z tego co pamietam to ty juz troche czekasz.

benefica to ja juz wiem dlaczego ja bylam taka spuchnieta ostatnio! a juz sie martwilam ze tyje! to ten dupek napewno. nadal sie zastanawiam, czy go brac w tym cyklu, mam nadzieje ze mi ginka jutro pomoze podjac decyzje.

lamorela tanczysz brwiami?! no nie moge po prostu! a to z emocji Ci wychodzi? niech zamknie oczy i tyle! albo tak jak mowisz, od tylu! podobno najskuteczniejsza pozycja przy starankach :-)


az nie wierze, ze udalo mi sie nadrobic! co tu sie dzieje to jest niesamowite:-)
 
Straciatella, a cóż to za 6 czynników? ja znam tylko jeden, na dziewczynke przytulasy przed owu, a na chłopca w dzień owu. :-D

Mycha, Kobietka, Black_tea jak do mnie @ nie zawita do tego czasu to też testuję razem z wami w poniedziałek ;-) hmmmmmmmmm 04.09 mam urodziny... więc może ta druga kreseczka czeka do środy :rofl2: ale by było haha
 
Słyszałam jeszcze, że jak ktoś planuje dziewczynę, to powinno się odstawić chipsy i cole :p

Jak mi się marzy synek <marzyciel> Ale jak urodzi się córeczka, to też będę szczęśliwa. Oby zdrowy dzieciaczek.

PS: Z moich wyliczeń wynikałoby, ze kochałam się w owu i będzie chłopak :-D

tekla, poczekajcie z testowaniem do czwartku, albo piątku to więcej nas będzie testować :D
 
reklama
tekla - dieta (chłopczykowa, dziewczynkowa), badanie ph w pochwie i nasienia (kwaśne na dziewczynke, zasadowe na chłopca), czas stosunku (w odniesieniu do owulacji), hormony, no i jakieś tam jony dodatnie iujemne :) i... yy i jeszcze coś było!
poczytajcie. Fajna sprawa :-)
 
Do góry