reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

black_tea - powiem jedno ZAJEBIASZCZE :szok::szok::szok::szok::szok: Zawsze chciałam mieć tatuaż ale jakoś się tak nie zebrało najfajniej że moja kuzynka która ma 21 lat już jest prawie cała wytatuowana. Podobają mi się tatuaże sensowne - pięknie zrobione tak jak twój a nie jakieś bohomazy albo debilne napisy np. byłych mężów:-D:-D:-D:-D:-D. Mam tylko kolczyk w pępku tzn pozostała po nim tylko dziura bo mi się wszystkie kulki pogubiły i tak wyjęłam.

Mojemu coś na mózg padło po wczorajszym jak mu powiedziałam że znajdziemy laboratorium gdzie możemy dowieść - już nawet znalazłam - więc dostał dziwnej chcicy :happy::happy::happy::happy: - tylko teraz to już pewnie po ptakach
Jak się do tej listy dopisać bo ja zawsze chce a nie mogę albo mnie nikt nie słucha :confused: - tak na 13.09.
 
reklama
laski... rzygam i rzygam.. od 17 nieustannie :baffled:

Życze wam tego! i trzymam kciuki.. żeby każda rzygała (przez fasolke). A ta która zafasolkuje i nie bedzie rzygać, to zazdroszcze :angry:


.....rzekła straciatella mająca laptopa na podłodze w łazience, tuż obok kibelka.
 
Oj dziewczyny, widzę, że chyba żadna nie przesłuchała audycji z linku, który zamieściłam wczoraj. Szkoda, bo można by tu rozpocząć ciekawą dyskusję :tak::-)

Straciatella - trochę współczuję, ale bardziej zazdroszczę :-D
 
Ja się nie znam ale zawsze słyszałam nawet od koleżanek które już urodziły że haftuje się rano ???:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: - przynajmniej one tak miały. Czyli ogólnie nie polecacie - jako objaw ciążowy :-D:-D:-D:-D

Słucham Kamila Bednarka - jakoś mnie tak naszło
 
centka80 - też sobie ze słodyczami nie radziłam, dopóki jadłam chudo. Jak zaczęłam jeść tłusto, to mnie nie rzuca na słodkie. Nie mam ochoty na ciasta, ani na słodkie bułeczki. Jedyne co nadal kocham, to lody latem i dobra czekolada raz na jakiś czas. A jak już muszę zjeść coś słodkiego, to jem ksylitol. Od kiedy na noc po umyciu zębów zaczęłam jeść ksylitol (tak, tak, po umyciu zębów) to skończyły mi się psuć zęby. Zawsze miałam niezłe, ale teraz to mistrzostwo świata. :-)
 
ja równo rok temu miałam mega mdłości mogłam jeść tylko chleb z masłem to był ciężki czas, ale chętnie przeżyję go jeszcze raz :p
 
reklama
Do góry