reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
mallaika, ja mam teściową na co dzień, bo razem mieszkamy to jest masakra. W tygodniu jacie mogę, bo zanim wrócą z pracy to ja siedzę u siebie w pokoju i nie muszę na nich patrzeć. Ale za to jak przychodzi weekend, to wtedy coś się dzieje. Mamy wspólną kuchnię więc teściowej jak zwykle coś nie pasuje, ale na szczęście łazienkę oni mają swoją na dole, a my swoją na górze. Nie zniosłabym tego jakbym miała w dzień, w dzień widzieć moją teściową i jeszcze na dodatek wysłuchiwać, że to jest źle i tamto jest źle. 3 miesiące temu zrobili kuchnię i traktują ją jak zabytek. Musze uważać aby przy zlewie nie było nawet najmniejszej plamki wody, bo już się krzywo patrzy :p Marzy nam się swoje mieszkanie, ale jak na razie nie stać nas, bo mamy samochód na kredyt, a szkoda.

black-tea, po 12-tej. Szkoda, że nie mamy do niej numeru telefonu, bo już się o nią martwię ;/
 
black_tea - badamy nasienie bo tak nam już 3 lekarzy zaleciło. Chce się dowiedzieć czy ze mną jest coś źle tzn bardziej czy jest sens ładować kasę w monitoring i drożność - skoro wszystkie hormony mam książkowe od 3 cykli temp i testy wskazują ovu - a mimo tego nic nie wychodzi - właściwe już od 3 lat:wściekła/y::wściekła/y: -wiec kazali staremu żeby być na 100% pewnym - dziś mi się śniło że to właśnie z nimi jest coś nie tak :crazy::crazy:
 
Tadaam!! :-):-):-):-) już melduje co i jak..

No więc... JEDEN PĘCHERZYK, JEDNO CIAŁKO ŻÓŁTE :tak:

Poza tym:

- serduszko jeszcze nie biło
- wg usg to 5tc 2 d
- wszystko piknie :tak:wysoko się zagnieżdziło
- dostalam dphaston profilaktycznie 1x1
- za 2 tyg kontrola
- nospa forte w przypadku jakichś bóli

- szereg badań do zrobienia ;-)

Babka przesuper!!! Będę do niej chodzić całą ciaże :-):-)
 
Ostatnia edycja:
ja sobie zaparzyłam kawkę i pojadam ciasteczka w oczekiwaniu tak czekam ,że o mały włos bym grzanki spaliła :-D:-D:-D:-D
dziewczyny u mnie sprawa wygląda tak ,że jak zwykle przed @ mam ból sutków ,a teraz nic zupełnie może mi się ta @ znowu przesunie :eek:
 
W temacie głupich tłumaczeń teściowych, to mój mąż opowiadał, że jego mama powiedziała mu kiedyś, że koparka tankuje paliwo w nocy przez łychę:szok: nie mogłam uwierzyć, że pani dr ze specjalnością z materiałoznawstwa mogła coś takiego wymyśleć :confused2: płakałam ze śmiechu jak to usłyszałam :-D
teściowa przyjeżdża jutro, więc wzięłam się za porządki :cool2:
:-D:-D:-D:-D:-D skąd ja to znam ;-)

o której ona miała tą wizytę?
chyba o 12:20 ;-)

czas na mnie :tak: do pustego domu ;-) ale przynajmniej kompa będę miała na własność :tak: ;-) i nikt nie będzie mi przeszkadzać :-D

KAŚKA nie pomogę niestety ;-)
 
reklama
Do góry