reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
co do spotkań....byłam w pierwszej ciazy na fajnym fotum gdzie spotykałyśmy sie w ciąży a potem organizowałyśmy wspólne wyjazdy na weekend z całymi rodzinami :D było genialnie minęło 5 lat do dzisiaj mam z częścią wspaniały kontakt
:tak: ja też, ja też :tak: tylko, że my robiłyśmy babskie weekendy, bez mężów i dzieciorów ;-) przyjemne!! w ciąży spotykałyśmy się jedynie w gronie z jednego miasta ;-)
 
dziękuję za przyjęcie :)
Mi akurat nie chodziło konkretnie o maj tylko chciałam żeby tak od razu nam sie udało :) No ale nie można mieć wszystkiego, z synkiem udało nam się za pierwszym razem wiec myślałam że teraz też :)
mamaTomeczka, imię bardzo ładne, zawsze mi się to imię podobało :)
 
black_tea no właśnie ten śluz...podobno przed @ jest raczej sucho. A ja również - chyba podobnie jak Ty - odczuwam ciągle, że jest "mokro" U mnie śluz jest taki kremowy a momentami jak w czasie ovu. Sama już nie wiem.
ja zawsze mam śluz ;-) ale przed @ mam zdecydowanie mniej i kremowy ;-) ale jak zaciążyłam z Mrówkiem to zrobiło mi się nagle mega sucho :sorry2: co dało mi do myślenia ;-)
ale każda z nas inna, inne organizmy ;-)



Ledwo przeczytałam posty z 1 dnia... aż strach pomyślec co by było jak bym dłużej nie zaglądała... Jest może jakaś wersja mobilna tego naszego forum? Co bym mogła w drodze do pracy w pociągu podczytywać? Bo widziałam x stron temu, że któraś w poczekalni u gina coś pisała?
często w telefonie odpalam forum ;-) masz fona z przeglądarka, to po prostu wpisujesz adres forum ;-)


:tak: dokładnie - WARIATKO :-D


witam nowe staraczki :-) :tak:


WIIKKI w pierwszej ciąży byłam Wrocławianką ;-) Mrówek rodzony na Kamieńskiego ;-)
teraz miasto rodzime, bardziej na północ ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ojej ale tu nowych wiadomości! Witam wszystkie Nowe Staraczki, gratuluję zafasolkowanym i trzymam &&&&&&&&& za wszystkie staraczki, w tym za siebie oczywiście też :) ja jestem w 8 dniu cyklu, przytulamy się codziennie lub co dwa dni :) to jest pierwszy poważny cykl, ale na razie idę na żywioł bez mierzenia tempki itp. 2.09 mam wizytę u endo, więc okaże się co tam z moją tarczycą i może nam się uda. Owu wypada mi teoretycznie 14.09 (moje urodziny) więc będę chciała od męża duży prezent, w postaci fasolki :)

CarpeDiem a powiedz mi po jakich badaniach zdiagnozowano u Ciebie hashimoto? moje wyniki tarczycy wyglądają następująco:
TSH 1,530, antyTPO 111,9, FT3 3,95, FT4 15,32 i do tego jakieś CRP 0,44 czy ktoś ma pojęcie o co w nich chodzi?
Straciatella miejmy nadzieję, że Twoje fluidy szamanów :) dadzą efekty i wszystkie wrześniówki będą zafasolkowane!
A propos miejscowości, w Bydgoszczy robiłam mgr a w POznaniu licencjat. A jest ktoś z okolic PIŁY???
 
witam nowe staraczki;-)

Straciatella zaszalałaś:-)

Dorcia to życzę wpadeczki:-)

Ja mam dzisiaj zły humor jakby objawy znikły tylko okropnie mnie boli brzuch na @ musiałam wziąsc nospe co ja ją rzadko biorę:-(
 
Straciatella jesteś SUPER!!!!

Pozytywne nastawienie to podstawa!
Ja mam tendencje do czarnowidztwa i panikowania, ale walczę z tym :)
 
reklama
MamaTomeczka ja w salonie mam brąz "kwiat pustyni" i beż "dziką orchidee" (czy jakoś tak / śnieżka) kuchnie w podobnych barwach, sypialnie w odcieniach szarości "miejski rytm" i "sekretne spojrzenie" (również śnieżka) łazienka fiolety i zielenie, garderoba w szarościach "stalowe magnolie" a na 2 pokoje, które nam zostały do zrobienia nie mam jeszcze pomysłu :baffled:

Straciatella ja również poprosze o taniec szamana, bo w Twoim wykonaniu działa :-D jak się dziś czujesz?
 
Do góry