reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Czesc dziewczyny,


Wpadlam Was poczytac, gratuluje wszystkim II kreseczek i trzymam kciuki za staraczki!


Ja jestem na urlopie od tygodnia. Bylam u lekarza, wszystko jest ok. Na USG ide w srode.


Odezwe sie niedlugo a tymczasem jeszcze raz gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych i &&&&&&&&& za testujace w najblizszym czasie!
 
reklama
a ile do terminu @???

w piątek mam dostać dzisiaj 24dc.....z objawów takie ze mozna podpiąć i pod ciaże i pod @
- bolą piersi zwłaszcza sutki
- czuję "ciężkie" podbrzusze
- mam ślinotok
- zgagę
- nie mogę zdzierżyć smaku i zapachu chleba
- czuję się jak bym miała zaraz sie rozchorować zimno mi jak cholera, spać mi sie chce, zmęczona jestem
 
Ostatnia edycja:
Hej słoneczka ;-) Ale naskrobałyście...Już mi się wszystko pomieszało.:-D W każdym razie melduję,że weekend bez Sary był baaaardzo udany,prawie cały przebzykany...:-D W niedzielę prawie chodzić nie mogłam hahaha...ale zadowolona jestem bardzo...Wprawdzie nie mam pojęcia,czy się wstrzeliliśmy,bo w tej całej euforii zapomniałam o testach owu,ale dzisiaj już robię...;)
Co u Was? Już od dziś czytam na bieżąco,w weekend wyłączyłam myślenie,a włączyłam tryb LENISTWO W ŁÓŻKU PLUS BZYKU-BZYK.:-)

Jestem niesamowicie głodna...Ehh..A co do nakręcania się,to każda z nas to przecież ma,więc...:sorry2: Taki nasz los. Aaa,no i jednak zdecydowałam,że zmienię mojego gina na tą Hinduskę...bo ten mój zabiera się do wszystkiego jak pies do jeża.:dry:
 
boję sie testować nie chce rozczarowań :p
w poprzedniej ciazy robiłam testy i nic a beta wyszła :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry