reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
ok, już się dzisiaj sporo napłakałam, mąż dzielnie mnie wspiera, ale sam jest niewyraźny. Teraz poszedł coś robić na dworze - tak powiedział, ale przecież jest ciemno, więc zrozumiałam, że chwilkę potrzebuje pobyć sam. Ja wskoczyłam tutaj.
To już przyzwyczajenie, czytać co u Was słychać. Nie można się rozstać na dłużej ;-)
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Właśnie mi wyniki przysłali. Ale się cieszę, że żadnego paskudztwa nie mam. No i mam duuużo przeciwciał przeciw różyczce i wysoki poziom kwasu foliowego. Ale super wieści :-)
Nic tylko zachodzić :-) :-) :-)
 
Poziomk@ - bardzo mi przykro.. :-( bardzo.
Nie spodziewałabym się... tu taka info dziś...
zastawiałam się, co u Ciebie że się nie odzywasz...

Tulę z całych sił.. :-:)-:)-(
Tak nagle zaczęłaś krwawić? bóle jakieś?
 
Piaska hihih ale to ujęłaś .. nic tylko zachodzić ;-) cudnie, że wszystko jest dobrze!

Straciatelka mdłości dziś nie było, a rano jak wstałam do łazienki to takie skurcze, że naprawdę ścieło mnie z nóg. Męża obudziłam i pojechałam na IP (szogunka razem z nami, o 6 rano nie miałam co z nią zrobić...). Ale już wiedziałam.
Dalej będę tu sobie z Wami siedzieć i trzymać &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
nie mogę się doczekać, aż dowiesz się, ile tam fasolek kiełkuje u Ciebie ;-)
 
Poziomka TULĘ !!! Nawet nie wiesz jak bardzo mi przykro:-:)-:)-(
Wiem,że to nie pocieszenie ale niestety sporo jest tu dziewczyn które miały ciążę biochemiczną.
Ja tylko nie zapomnę jak trafiłam na SOR i wykrzyczałam na lekarkę że właśnie tracę dziecko-niech coś zrobi...a lekarz stojący obok ...dziecko???
Jakie dziecko ??? To nawet zarodek nie był !!! Takim tekstem dobił mnie na maksa !!! Dobrze że mnie nie czyścili bo tego bym nie zniosła !!!
Ale taka znieczulica na szczęście rzadko się zdarza !!!
Trzymaj się dzielnie...po biochemicznej łatwiej zajść szybko w kolejną ciążę,więc trzymam &&&

Straciatella widzę że zapoczątkowałam temat ciąży mnogiej u Ciebie....ale naprawdę to możliwe przy tak wysokiej becie :tak::tak::tak:

Nie mam mocy dziewczyny...nie mam na nic siły !!! Dzisiaj różowo na majtasach więc do niedzieli mnie zaleje :wściekła/y:

Nowym zafasolkowanym GRATULACJE !!!

Postaram się jutro ogarnąć wszystko co pisałyście !!!
DOBREJ NOCKI !!!!!!!!!!!!
 
Dziewczyny, jesteście nieocenione! jeśli można kochać wirtualnie, to kocham Was bardzo ;-)

ja też już idę spać. Kolorowych snów!
 
Poziomka dobrze Cie tu widziec. mowie Ci dziewczyny sa wspaniale i razem razniej! :) trzymaj sie dzielnie!

Dorcia a ktory to byl tydzien u Ciebie? ja z reguly jestem pierwsza do przywracania ludzi do porzadku, a tym razem ja w ogole nie myslalam w ten dzien a za to maz okrzyczal wszystkich ze nic nie pomagaja! a co do rozu na majtkach to sama wiesz ze to jeszcze nic nie oznacza, a jak @ przyjdzie to wesprzemy Cie i w przyszlym miesiacu! :)
 
Moja beta z wczoraj 124 jakaś taka mała dla mnie :no:
Co do TSH jest ono bardzo zmienne ja w tamtym roku milam 1.7 w tym w lutym już 2.6 ale moj lekarz mowil ze to ok nie gin oczywiscie. Moja kolezanka mialam 3 ponad a i tak sie starała.

Poziomka przykro mi, ale twoja dzidzia Cie potrzebuje muisz być silna dla niej...
 
reklama
perelka a ktory to dc? bo jak dla mnie to beta jest piekna! gratuluje!!! pocieszylas mne troche z tym TSH, czyli mam nadzieje ze 2.7 to nie jest wynik ktory moglby przeszadzac...
 
Ostatnia edycja:
Do góry