reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
nana7ma gratuluje juz po cichu dwoch kresek! czekamy na bete!

karola mam pytanko i nie wiem kto jeszcze moglby mi odpowiedziec a w necie nic nie moge znalezc. jakie powinno byc TSH zeby nie bylo problemow z ciaza? i czy jak jest za wysokie to jest problem z zajsciem czy utrzymaniem? daj znac co tam z mezem wyszlo, cale szczescie do owu masz jeszcze troche to zdazycie sie pogodzic :)
 
susel - podobno najlepiej aby było koło 1... ja przy Hani miałam 2 dokłanie... problemy zaczynają się od 2,5... tak wyczytałam w necie... właśnie może to być przyczyna problemów z zajściem w ciążę i z jej utrzymaniem :confused2: ja w kwietniu jak sprawdzałam mialam jakoś lekko ponad 2,5... a wiesz jak jest u Ciebie?
 
Marchew ja wlasnie mialam badane juz jakis czas temu, w kwietniu chyba, na poczatku monitu. moja ginka mi zlecila jak zobaczyla ze sa problemy z owu i wyniki przyszly do niej. potem na wizycie mi powiedziala ze jest ok i jej uwierzylam i nie wnikalam. a teraz jak sie nie udalo utrzymac to sie na nich wkurzylam i wzielam wyniki wszystkich badan jakie do tej pory tam mialam robione i dopiero wtedy zobaczylam ze TSH jest 2.7, a tak cos pamietalam ze ktos na forum mowil o 1, ale nie bylam pewna. kurcze :/ myslisz ze warto cos z tym zrobic?

bluecaat tak, lepiej w tej samej dla lepszej porownywalnosci.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny, no ale 42zł to już totalne przegięcie bluecaat w Twoim laboratorium...Widzę, że tą betą różnie. 28-42, spore różnice, a test na bank ten sam. No nic.
U mnie 30-35zł. Nie wiem dlaczego, wydawało mi się, że ktoś gdzieś robił z 18zł..
Ale może 100lat temu :-)
Miłego wieczoru wszystkim.


nana7ma świetny prezent, na pewno zwali chłopa z nóg z wrażenia ;-)
 
witam z wieczora,

poszalałam z mężem : ZMASOWANY ATAK NA BAŁAGAN

jest u nas błysk, pachnie.. aż miło.
Mały szkrab ogląda świnke peppe, a ja zajadam się malinami.
Zaraz czytanie bajki i usypianie - mam nadzieje, że nie padne razem z nim :tak:

W ramach ocieplania stosunków małżeńskich, planujemy dziś jakiś romantyczny wieczór :-D w łóżku.. hyhyhy..


Karola
- jak u ciebie? co ten twój chłop na twoją reakcje? jak to rozwiązałaś? :dry:
 
reklama
Do góry