reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
witam Was dziewuszki:)
Przepraszam, że jakiś czas się nie odzywałam cały weekend mnie nie było byłam u koleżanki z liceum i jej córeczki :). Potem jakoś nie miałam czasu.
Chciałam powiedzieć, że wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny bardzo się boję rok temu 19 sierpnia też robiłam test i tą kruszynke straciłam.:-(
Gratuluje zafasolkowanym a tym przed zrobieniem testu mocno mocno trzymam kciuki. Nie jestem wstanie nadrobić tylu stron wybaczcie za duża produkcja.
Dzisiaj zrobiłam bete jutro będę miała wyniki.Pozdrawiam
 
bluecaat przecież to beta powyżej 5! co wyczytałaś według skali podanej na karteczce z wynikami? chyba bardzo wcześnie robiłaś? &&&&&&&
perełka koniecznie daj znać, jakie wyniki bety! gratuluję pozytywnego wyniku testu, musisz być dobrej myśli! doskonale Cię rozumiem... ale trzymam kciuki za śliczną betę &&&&&&&&&&&&&&&
 
perelka86 gratuluję testu i nie stresuj się tylko o siebie dbaj :)

brzuch boli nie wiem czy ze stresu czy na @ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa piersi mrowią oszaleje sutki mnie bolą a normalnie powinny już boleć piersi na @
pewnie znów sie schizuje

bluecaat najlejpiej powtóz wynik za kilka dni bedziesz widziałą czy rośnie ;) trzymam kciuki! ja jestem w 20 dniu cyklu jeszcze cale 10 do @
 
Ostatnia edycja:
ja bardzo chętnie już Ci teraz pogratuluję! ale prosze, powtórz wynik za 48h, a wtedy będziemy szaleć ze szczęścia ;-)
 
może to głupie pytanie ale czy dzień ciaży to to samo co dzień cyklu? tylki jesli byłabym w ciazy i zrobiła jutro bete i wyszedł by dodatni to byłabym w 21dni ciazy? to mogę jutro isć na bete :p ?
 
reklama
nie ma głupich pytań ;-)
ciążę liczy się od daty ostatniej miesiączki, czyli pierwszy dzień ostatniej miesiaczki to pierwszy dzien ciąży.
Jeśli ten wynik jest dzisiejszy, to ja zrobiłabym betę pojutrze, wtedy będzie ładnie widać jak rośnie oczywiście ;-)
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry