reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

straciatella To zrobimy tak - Ty będziesz miała bliźniaki, ale nic nie będziesz wiedzieć - my będziemy. Którejś nocy podkradniemy się i weźmiemy sobie jednego. I będzie jak gdyby nigdy nic :-D:-D:-D:-D:-D:-D
a jak będą trojaczki - scenario ten sam, ale bierzemy dwójkę :-D
 
reklama
Poziomk@ - morfologia, poziom kwasu foliowego, poziom żelaza, magnezu i B12. Z poprzedniej ciąży pamiętam, że było to bardzo pomocne na pierwszej wizycie i później powtarzałam te badania co miesiąc :zawstydzona/y:
Sprawdziłam poziom cukru, oddałam mocz, toksoplazmoza. W planie mam jeszcze inne badania, ale to za jakieś 2-3 tygodnie.


benfica - hahaa... padłam !!! pozwól, że to przemyślę :-D:-D


Haaaaa, ale jesteście super! :-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
wow, no to niezły zestaw! ja zrobilam sobie dzisiaj tylko morfologie i mocz. Reszta później ;-)
wracam do pracy, bo przecież się nie wygrzebię :angry:

do popisania i poczytania wieczorkiem!
 
Straciatella, dziedziczne są bliźnięta dwujajowe ;) a jednojajowe jak się przytrafiają to czysty przypadek ;) tak więc wszystko się może zdarzyć ;)
 
bliźnięta to moje marzenie... ale niestety nie mam nikogo w rodzinie a na przypadek to bym nie liczyła.
Ale fajnie by było jakbyś Straciatella miała bliźniaki :) dwa razy tyle ciałka do całowania ;)
 
Cześć dziewczyny. No nie mogę!!! Ile wy tutaj od wczoraj nadrukowałyście!!! 34 strony! Przecież tego nie idzie ogarnąć :-D

Ja kiedyś byłam w bydgoszczy i cyganka złapała mnie za rękę i powiedziała, że będę miała bliźniaki :-D ale jak na razie to mam jednego synka :tak:

Dziewczyny które nie mają jeszcze konta na ovufriendzie to zapraszam do rejestracji przez ten link

OvuFriend - Zwiększ Szanse na Zajście w Ciążę!

zbieram punkciki na pakiet premium :-) programik jest bezpłatny i bardzo pomocny przy wyznaczaniu dni płodnych i owulacji.
 
hej hej :-) ja też codziennie zaglądam i czytam czytam czytam...:-) baaaaardzo dużo piszecie, ale to dobrze :-):-):-) w moim ovu bez zmian, tzn. owulacja niby już miała miejsce :confused::confused::confused:
 
zwariować idzie z tymi objawami :( ciagle dusze sie po cyckach i nie wiem czy bolą bo @ czy bolą bo duszę czy mnie sutki bolą :baffled::baffled::baffled: podbrzusze pobolewa ale nie wiem czy na @ czy na dzidzię! do tego sters w pracy nie pomaga mi się zrelaksować!
 
reklama
Do góry