reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

mychunia no cos tam jest nie tak bo strasznie krotki ten cykl. ja bym leciala do gina i najlepiej od razu zbadac hormony i zrobic monit zeby zobaczyc co sie tam dzieje. u mnie tez sie zaczelo mieszac chyba w 3 cyklu po odstawieniu tabletek :baffled:

Piaska duphaston nie falszuje wynikow testu wiec spokojnie. a ile dni juz go bierzesz? wiesz ile jest dni po owu?

Lemonca od tego my tu jestesmy bo panowie nigdy do konca nas nie zrozumieja. trzymaj sie kochana! zbadajcie sie dokladnie to przynajmniej bedziesz wiedziala w czym rzecz. a moze to droznosc jak u mamy, jezeli tak to sama wiesz ze jedno HSG moze wszystko naprawic wiec spokojnie, uda sie! a do tego z tego co widze masz brata, czyli mamie udalo zaciazyc sie nie jeden raz wiec zobaczysz ze Tobie tez sie uda! glowa do gory!

julia z nerkami od razu to pewnie az tak zle nie jest. jezeli nie boli i nie ma innych objawow to moze byc jakas mala infekcja, wez sobie jakis lek bez recepty jak Urinal i powinno sie poprawic. u mnie przy takich drobnych infekcjach dzialal.
 
reklama
Susel dzieki sprobuje:tak:nawet w domu mam bo ostatnio malz stosowal! zobaczymy, ale napewno jestm spokojniejsza:-)

leemonca wiadomo kazdy potrzebuje czasu na ogarniecie sie! wiec dzis masz wszystko dozwolone, a mam nadzieje ze jutro wstaniesz optymistycznie nastawiona :-)
 
Centko -nikt nie wymaga od ciebie byś była na bieżąco,po prostu wpadaj i pisz co u słychać

Julia- kup sok z zurawiny i pij z woda, jest to bardzo smaczne a odkaża drogi moczowe

Mychunia- to cie sie te cykle pokrecily, ją jestem laik w tym temacie....

Leemonca- nie smutasuj sie, obieramy cel Sierpniowki2014:)

Ją już sciagnelam chodakowska i dziś zaczynam. Nie poddaje sie i w tym cyklu biorę sie za siebie. Postanowiliśmy że sie nie nakrecamy i nie szukamy objawów ciazowych, pod koniec m-ca idę do ginki i nadzieję że będzie po owulacji, poprosze o usg i już przed testem będę wiedziała na czym stoję :)
 
Witam Dziewczynki:* U mnie można powiedzieć, że trochę lepiej, ale kaszel nadal mnie męczy. Za to w nocy Roksanka dostała gorączki i co jakiś czas dostaje ;/ Nie mam sił. Oby Oliwcia się nie rozchorowała. A na dodatek w poniedziałek egzamin poprawkowy i ja nie mam ochoty uczyć się. Co ma być, to będzie. Dla mnie teraz dziewczynki najważniejsze i ich zdrowie.

Kochane, chciałabym Wam coś napisać. Postanowiłam z mężem, że na razie nie będziemy myśleć o 3-cim dziecku. Najpierw musimy na spokojnie ułożyć sobie życie bez stresu i toksycznych ludzi, a dopiero myśleć o kolejnym maluszku. Jeżeli zaszłabym teraz w ciąże nie udałoby się nam zrealizować planów. Muszę wszystko na spokojnie poukładać. Oliwcia potrzebuje teraz dużo mojej uwagi. Od urodzenia była źle traktowana przez moich teściów i muszę to zmienić. Dlatego też myślimy o wyjeździe z kraju w przyszłym roku (ale jeszcze nie wiemy kiedy), czy się uda? Nie wiem, ale będziemy próbować. Najważniejsze jest to, aby w końcu za świeciło dla nas słoneczko. Jeżeli ja z M będę szczęśliwa, to dziewczynki też będą. Przez to, że ja się denerwuje źle wpływa na ich psychikę. Nie chce żeby w przyszłości miały jakiekolwiek problemy. Mam nadzieje, że moja decyzja o niestaraniu się o dzieciaczka nie wpłynie na to abym miała nadal z Wami kontakt. Usuwam się z listy, ale chciałabym z Wami zostać jeżeli nie przeszkadzałoby Wam to, że ja się nie staram, a siedzę.

Pozdrawiam :*

Centka, czekam na PW :* Rozumiem, że mało czasu dlatego też nie naciskam na odpisywanie :) :*

Grzaneczko, jak się czujesz? :*
 
Usunęłam się z listy Staraczek, aby nie robić zamieszania.

S
tarających się: 41

Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6
aureolcia - @ 21-24.10
nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10
ulika - @ 27.10
joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Listopad
Kinia1 - @ 5.11 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
julia0903 - @ 6.11
doska1 - @ 6.11
missiiss1301 - @ 7.11
Macadamia - @ 7.11 3

emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,mychunia,
 
Ostatnia edycja:
Leemonca nie wiem jak to jest.... mi kazali wziasc skierowanie zeby nie placic za badanie:) w styczniu powtorzymy badanie.. pojde po skierowanie ( przeciez nic to nie kosztuje) i zobaczymy.... jak bedzie trzeba zaplacic to sie zaplaci.... a moze sie uda nie placic:p

JULIA jak ja miałam zapalenie nerek to czesto sikałam po kropelkach... mocz był prawie pomarańczowy i strasznie szczypało przy sikaniu... az łzy mi leciały....moja kolezanka ma ciagle nawracajace zapalenie pecherza i przechodzi to bez bolesnie....idz do lekarza on ci powie co i jak....
 
Leemonca – dobrze, że się nie poddajesz. A moim zdaniem, jak już będziesz robiła badanie nasienia, to może warto zrobić rozszerzone.
susel - biorę już piąty dzień. Ale chyba sobie zrobię, choć rano oczywiście zapomniałam, a najprawdopodobniej złapałam anginę, więc będę musiała wziąć mocniejsze leki, więc warto to wiedzieć.
centka80 – no zajrzyj czasami. Ja też już nie wyrabiam być na bieżąco, ale nieraz coś się skrobnie. :-)
Malusiolka - no trudną decyzję podjęłaś, ale pewnie słuszną. Trzymam kciuki.
julia0903 – skonsultuj to z lekarzem. Pewnie to nic nie znaczy, może trochę się podziębiłaś, ale uważam, że po to się tyle za służbę zdrowia płaci, żeby z nich czasem skorzystać.
 
wita porannie ;-)

dziś już żyję choć myślałam, że wczoraj umrę z bólu...:baffled: a mam wysoki próg bólu u dentysty zawsze bez znieczulenia :tak:

Leemonca
wczoraj rozmawiałam ze swoją siostrą i mówiła, że mam się nie martwić, bo ona też tak miała... Tylko jej zajęło doprowadzenie do normalnej długości cyklu ponad pół roku :-(Po mojej mamie mamy kłopoty z gospodarką hormonalną... :eek:

Moja mama też nie miała mieć nigdy dzieci i całe ciąże leżała w szpitalu, po mnie niestety juz nie mogła mieć dzieci, bo za bardzo ją porozrywałam przy porodzie :eek:


julia na krótkie cykle dostałam luteinę, która normuje je... a co ciągłego chodzenia do wc to kup sobie żurawit (można łykać nawet w ciąży) :tak:to albo pęcherz albo nerwy.... ja jak się zdenerwuję potrafię co 15 min nawet biegać do wc... :zawstydzona/y:

centka nie opuszczaj nas :-(ja też często czytam po łebkach, bo nie mam czasu :baffled: nie zapomnij o nas i odzywaj się czasem ;-)

Malusiolka szanuję Twoją decyzję i mam nadzieję, że uda Ci się spełnić wszystkie plany i marzenia :tak: nie zapomnij o nas i odzywaj się czasem ;-)
 
Hejka :-)

Iwo polecam Chodakowską :tak: codzienne ćwiczenia+dieta i w 4 msce spadło mi 16kg. Powodzenia :-)

Lemonca nie poddawaj się :* wiem, że są chwilę zwątpienia ale warto walczyć a ja wierzę, że Wam się uda :*

Centka pipczysz farmazony.. :eek: ja też nie piszę codziennie albo napiszę raz dziennie i dziewczynom to nie przeszkadza (chyba? :-D). Wpadaj tu do nas :-) a nie wymyślaj

Maluś ciesze się, że lepiej się czujesz :* a co do Waszych planów.. jak tak postanowiliście to ja się cieszę i trzymam mocno &&&&&&&&&&&&& :-) bez problemów, bez toksycznych ludzi :tak:

Piaska robiłaś test? Duphaston nie fałszuje wyniku ;-)

Mychunia masz okropnie krótki cykl :szok: śmigaj do lekarza z tym!


Moja przyrodnia siostra (nie mam z nią za bardzo kontaktu) też nie może mieć dzieci.. i ja strasznie się bałam że może też mnie to spotkać.. :confused2: na szczęście jest inaczej :-)

Idę sprzątać a tak mi się nie chce.. nie ma ktoś ochoty u mnie posprzątać?
 
reklama
ostatni cykl miałam 19 dniowy i dostałam luteinę na wyregulowanie cyklu... ten jest 17 dniowy, ale luteiny nie zdążyłam wybrać wg zalecenia przez 10 dni (brałam 3 dni- bo mi kazała barć od 15 a nie 16 dnia)... może w tym cyklu się uda ...

póki co czekam :baffled:
 
Do góry